בגידה ואהבה האם זה הולך???

בגידה ואהבה האם זה הולך???

לו יכולתי לפעמים לחשוב על אהבה איתו..??? לו יכולתי לחשוב אותו כבן זוגי.... לו יכולתי לדמיין את זה,אותך שמה איתי לא רק לשעה גנובה, ומתוקה, אלא אחד שחולק בכל..אבל זה לא אתה... ובחיים לא תהיה,, כי הרי לי כבר יש הכול הרי יש לי בן זוג,, שמקשיב מבין ודואג... ומה אני עשיתי איתך, סתם ספקתי סקרנות מיותרת טעיתי,מעדתי,אולי מי יודע,אולי הארכתי את זה לשנים רבות אולי זה היה צריך לקרות.... רק חבל שאתה עדין לבד.. אולי צריך להאמין באזהרות לא לבגוד!!!! רק חבל שמחיר הבגידה היה כה כבד!!! גם לי וגם לך אל תאהב אותי יותר,כי אני לא אהבתי אותך!!!!! רק כלי היית לתקופה ארוכה

אהבה זה האסון המקסים ביותר שקורה

אך היא כל כך לא צפויה ,יש לה חיים משלה , הרגש תמיד מנצח את השכל ומתעתע בו . מחיר הבגידה היה כבד , אך הזכרונות המתוקים והכואבים מלאי הרגש והעוצמה , הם ישארו לעד . הדקות ,השעות ,האיכות שהתמזגה בינכם , היא שלכם ורק שלכם ,וזה חלק מטעם החיים . אל תאהב אותי ,את אומרת , אני לא אהבתי אותך ,את טוענת , והיכן האמת? בסערת הרגשות העולה והיורדת . אי אפשר לחתוך רגש במספריים ולומר _קאט. לאהבה אי אפשר לעשות שח_מט. בגוף ובהוויה ישארו הזכרונות , ומכאן תתחיל אהבה חדשה להבנות.

ze2zu

New member
למה לבגוד

כשאפשר להנות מתוך הסכמה הדדית.......... ביחד !!!! לפרגן לאשתך כשהיא נהנית עם גבר אחר

למעלה