בגלל האישיות הגבולית - חובות, בעיות, גירושין, בעיות מגורים וכל סה בגיל 25

הנעלם1602

New member
הי כולם
לאחרונה התחלתי בתהליך גירושין, החוב שלי לבנק הוא 19,000 שקל, החוב שלי לאישה (מזונות וכתובה) 180,000 שקל, מזונות בסך 2500 שקל כנראה (עוד לא נכתב הסכם) ויחד עם זאת קיים הריון בחודש שלישי - חצי שנה לתשלומים נוספים, בעל הדירה שאצלו אני גר נתן לי הארכה בדמי השכירות לעוד חודשיים - חוב לבעל הדירה הוא 6400 ש"ח.
סהכ חובות 230,000 שקל.

הבנתי שאני יכול לקבל עזרה מביטוח לאומי או גוף אחר שיכול לעזור לי במצבי, עברתי תאונת דרכים ב21/5/20 שבנוסף לכל הבעיות לא יכולתי להמשיך בעבודתי - דבר שבנוסף לחובות שאליהם נקלעתי הכלולים דוחות, מזונות, כתובה, מים, גז, חשמל ארנונה ושכירות - גרם לאי הכנסה קבועה .

אני צריך עזרה - נפשית, וכלכלית.
יש פה במקרה משהו שיכול להסביר לי צעד אחרי צעד איך אדם המתמודד עם הפרעת אישיות גבולית אמור להתמיד ולצלוח את המצב הזה?
מתנחם במוות, חיי כבר לא שווים כלום - איני יכול עוד.

נערך לאחרונה ב:

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
הי כולם
לאחרונה התחלתי בתהליך גירושין, החוב שלי לבנק הוא 19,000 שקל, החוב שלי לאישה (מזונות וכתובה) 180,000 שקל, מזונות בסך 2500 שקל כנראה (עוד לא נכתב הסכם) ויחד עם זאת קיים הריון בחודש שלישי - חצי שנה לתשלומים נוספים, בעל הדירה שאצלו אני גר נתן לי הארכה בדמי השכירות לעוד חודשיים - חוב לבעל הדירה הוא 6400 ש"ח.
סהכ חובות 230,000 שקל.

הבנתי שאני יכול לקבל עזרה מביטוח לאומי או גוף אחר שיכול לעזור לי במצבי, עברתי תאונת דרכים ב21/5/20 שבנוסף לכל הבעיות לא יכולתי להמשיך בעבודתי - דבר שבנוסף לחובות שאליהם נקלעתי הכלולים דוחות, מזונות, כתובה, מים, גז, חשמל ארנונה ושכירות - גרם לאי הכנסה קבועה .

אני צריך עזרה - נפשית, וכלכלית.
יש פה במקרה משהו שיכול להסביר לי צעד אחרי צעד איך אדם המתמודד עם הפרעת אישיות גבולית אמור להתמיד ולצלוח את המצב הזה?
מתנחם במוות, חיי כבר לא שווים כלום - איני יכול עו
היי הנעלם. קודם כל ..באמת אי אפשר לתקן את היחסים? דיברנו על זה...אני עדיין אומר חבל שאתה נוקט צעד קיצוני בלי שיש לך עזרה נפשית.

לגבי תאונת דרכים תבעת קיבלת פיצויים? זה אמור לעזור. ביטוח לאומי בחובות וכו' לא עוזר..שכח מזה. הרווחה אולי במזון אם יהיה להם.

תהליך הוצאת נכות פיזית- נפשית אתה יכול לעשות. תתחיל מלגשת לכל רופא אפשרי לקבל סיכום מצב נוכחי. כמובן פסיכיאטר..

אחרי החג אוכל לכוון אותך איך ואיפה מגישים בקשה יש טפסים לזה . הכי טוב לדעתי לשים ידני בתיבה של ביטוח לאומי. משם תתגלגל עם תהליך של ועדות ונקווה לטוב.

יתר על כן, אולי לעשות הסדר חובות ..דרך סיוע משפטי או עו"ס יש להם גוף שמסייע עם עורך דין והכל. כולל ליווי לגופים.

מעבר לכך, מה אומר לך אתה לא הראשון בודאי לא אחרון שהגיע למצב זה. גם אני היו לי חובות כבדים מאוד, כולל שחייתי 7 חודשים ללא מים חשמל ואוכל ( אכלתי משאריות של תלמידים בפועל) ..ונלחמתי לצאת מזה ויצאתי. לך התהליך יכול להיות יותר קל עם פסיכולוג אפילו של קופת חולים. סל שיקום אם יהיו לך אחוזי נכות 40% נפשי. או דרך ועדה איזורית ללא נכות.
במקרה מצוקה קשה של משבר ער"ן 1201

ואומר לך זה לא סוף העולם. אתה יכול להתמודד..מצידי תפנה לעמותות צדקה היום יש לא מעט לפחות למזון...וכאלה...ותתחיל תהליך מסודר. אני אישית חושב ואמרתי לך שוב ושוב אל תתגרש..קודם יש יועצי נישואין יש פסיכולוגים שיעזרו לך להבין מה באמת אתה צריך ויכול לעשות לשנות...

הכי חשוב אין דבר שאי אפשר לעמוד בו ..ומכל דבר לומדים ומתקדמים. גם מהשרדות..אני מאמין שיש לך את הכוח והתבונה למרות ההפרעה להתמודד ותצליח.

למעלה