בגלל ההתעוררות,שאני חייב להגיד

badboy3919

New member
בגלל ההתעוררות,שאני חייב להגיד

שהיא מדהימה,של הפורום (וחייבים להודות שזה קורה בזכות המנהלת החדשה והמעולה שלנו) הרגשתי צורך שנעשה שרשור התפקדות של כל אנשי הפורום ואל תגידו שהיו הרבה כאלו,עכשיו באמת צריכים אחד ואחד רציני. שכל אחד יכתוב:שם (אמיתי),גיל,אזור מגורים (שכונה וכ'ו),עיסוקיו (תלמיד,סטודנט,עובד ובלה בלה),תחביב (או שניים),להקה שהוא אוהב (או שיר מסויים),ואתם יכולים להוסיף מה שבא לכם... זהו...מקווה שזה יהיה מוצלח :) כמובן שאני ראשון :) שם:בריאן גיל: 17.5 (אני יודע שזה לא מסתדר אבל עוד חודשיים בן 18) אזור מגורים:ויצמן פינת משה דיין (אין לשכונה הזאת שם...) עיסוק:תלמיד תיכון (עולה לי"ב) תחביב:מחשב,כדורעף (ושאר סוגי הספורט שקשורים בכדור
) להקה:כוורת (ואני לא רוצה לשמוע פה צחוקים) וכל סוגי הישירם (חוץ ממזרחית). וזהו בינתיים,שבת שלום לכם.

inko

New member
טוב

שם:זיו גיל: 18 אזור מגורים: העמק,ליד גן הזיכרון עיסוק:תלמיד תיכון (עולה לי"ב) תחביבים: מחשב,משחקי תפקידים חיים ושולחניים,לקרוא ולראות בטלוויזיה משחקי כדורגל(אבל לא ללכת לאיצטדיון או לשחק בעצמי:)) להקה: אין וזהו.

../images/Emo26.gif

שם:עומרי גיל: 17.5 אזור מגורים: ליד הבי"ח. עיסוק:תלמיד תיכון (עולה לי"ב) תחביב: טיסנטות, גאדג'טס, מחשבי כף-יד... ו...תודה להורי ולברלינגו שהביאוני עד הלום.

Super Chuly

New member
רעיון חביב!

שם: ליהי כהן גיל: 17 אזור מגורים: תשלו"ז עיסוק: תלמידה, עולה לי"ב תחביב: קולנוע, תיאטרון להקה: יש המון... ונילה נינג'ה, בלאק אייד פיז, וכו' וכו' וכו' (אין זמן או מקום לרשימה המלאה...) ליהי :)

Double U

New member
אני../images/Emo9.gif

שם: שי גיל: 14.5 אזור מגורים: סביוני הכפר עיסוק: תלמיד בחופשה
תחביב: נגינה על סקסופון להקה אהובה: הפרויקט של עידן רייכל שיר אהוב: השקט שנשאר של שירי מימון

badboy3919

New member
שלום אנשים,הרגע חזרתי מהבילוי

"המסורתי" של יום שישי,נחמד שאתם עונים...עוד אנשים,עוד!!

אחלה רעיון, כנראה שכבר ציינתי בעבר

פרטים שלי, אז שוב פרטים מדוייקים: שמי פרטי: אפי שם משפחה: נגראה מקום מגורים: כפר סבא עיסוק: עוסק מורשה (טכנאי מחשבים) ארץ לידה: גרמניה שנת לידה: 1974 שנת עליה: 1979 השכלה: יסודי - יצחק שדה, חטיבה - אלון, תיכון אונים. תחביבים: ספורט (בעיקר כדורגל), מחשבים, סרטים, בילויים, טיולים. עוד משהו?

אני מסמיקה!

ואני באמת מאמינה שזה תלוי בכולנו. אנחנו יוצרים את הפורום, ואנחנו נמשיך ונעורר אותו. שם: ליאור גיל: 19.4 אבל מי סופר... אזור מגורים: סוקולוב עיסוק: סטודנטית למשפטים ונציגת שירות לקוחות תחביב: האמת שללמוד (חנונית וגאה בזה) אינטרנט, שינויים חברתיים , אנשים, לקרוא, לכתוב ולרקוד (כבר חצי שנה רוקדת ריקודי בטן). להקה: יש הרבה, כל מה שקשור לרוק הישראלי הישן והחדש מתקבל באהבה. בריאן תעשה לי ילד!!! נכון שאנחנו אוהבים אותו?

badboy3919

New member
וואו,אני מתחיל להסמיק ../images/Emo9.gif אני מבקש

לא להפוך את הפורום לפורום עם רמיזות הקשורות ביחסים בין גבר לאישה..

הממ..

שם: the name is bond , james bond גיל: 20 בדיוק. אזור מגורים: אין לי מושג.. זה ליד חטיבת אלון \בן צבי עיסוק: הייטק ועסקים. תחביב: בטלנות , סנוקר , כדורסל , הימורים , מחשב ועוד להקה: אין להקה ספציפית.. אבל בעיקרון אני חיי על ה אייטיז (80's) , וכשאני נוסע במכונית אני שומע מוזיקה שחורה. שבת שלום .

למעלה