בגלל ששקט פה כבר הרבה זמן ומשעמם לי כבר הרבה

בגלל שאני חופרת.. חלק II../images/Emo131.gif

81.איזה מכתב בדואר הכי שמחתם לקבל אי פעם? סינגלים שזכיתי בהם 82.ואיזה מייל? ממישהי שלא הייתי איתה בקשר מלא זמן, ואז שלחתי לה מייל והיא ענתה לי.. זה היה ממש משמח 83.ואיזה אס אמ אס ? אני זוכרת? 84. אוהבים יותר את הים או הבריכה? איכס שניהם 85.אוהבים לעשות על האש? צמחונית
89.איזה חג הכי אהוב אליכם? יום העצמאות כיף.. ולפעמים גם ל"ג בעומר.. 90.ספרו על מקרה שאתם זוכרים במיוחד שאמרתם וואי היה לי כל כך הרבה מזל...? לא יודעת.. 91. מה המוטו שלכם לחיים? חיה ותן לחיות 92. איזה תכונה הכי תפריע לכם בבן אדם? גזענות 93. עם איזה אנשים אתם ממש לא יכולים להסתדר? גזענים? 94. יש לכם אתרים מעניינים שאפשר להעביר איתם את הזמן להמליץ לנו? (ממש משעמם לי) ישרא 95.איזה משחק במחשב אתם הכי אוהבים אם בכלל? באבל טראבל.. וואי, לא שיחקתי בזה שנים! אה, וגם שולה המוקשים 96. יש לכם טלביזיה בחדר? כן 97.ומחשב? כן 98.ומערכת סטריאו? לא 99. יש לכם הוט או יס? הוט 100.באיזה חנות אתם מבקרים הכי הרבה? לא יודעת.. 101.אוהבים ללכת לקולנוע? כן 102.אתם תמיד קונים פופקורן שאתם בקולנוע? כן 103. נכון פסרומות זה דבר מעצבן?לא שאלתם את זה כבר? 104.איזה פרסומת הכי עצבנה אותכם? של טורנדו 105.איזה פרסומות הכי אהבתם? לא זוכרת.. 106.אתם מעבירים ערוץ שיש פרסמות? לפעמים 107. מה הדבר הכי מוזר שקרה לכם? לא זוכרת 108.מה הדבר הכי מפחיד שקרה לכם? כנ"ל 109.איזה מתיחה של 1 באפריל או סתם מתיחה הכי טובה עשו לכם או למישהו אחר שרק ראיתם את המתיחה שלו ולא היתם שותפים? לא זוכרת, ואין לי ממש כוח לחשוב בשעות כאלה 110.איזה מתיחה של 1 באפריל או סתם מתיחה הכי טובה אתם עשיתם למישהו? כנ"ל 111.מה אתם חושבים שהבעיה הכי קשה במדינה מכל הבעיות? שכל פעם מחדש אנחנו בוחרים ממשלה מטומטמת. 112.מתכננים לעבור לחול בעתיד? אולי, אבל לא לתמיד.. לכמה שנים 113.אתם מקבלים החלטות בקלות? לא ממש 114.מה אתם עושים שאתם ממש לא יודעים במה לבחור או מה להחליט? מתייעצת עם אנשים 115. איזה ספר הכי אהבתם אי פעם? על מה הוא? האר פוטר ושומרת אחותי
הארי פוטר אני מניחה שאתם יודעים, שומרת אחותי.. תחפשו בגוגל, אין לי כוח לחפור>< 116. איזה עיתון הכי טוב לדעתכם מכל המגזינים והעיתונים שיש בישראל? ידיעות אחרונות 117. מה עשיתם ב31.12.1999? בשעה 12 בלילה? היה באג 2000? הייתי ברמת ישי עם ההורים שלי וראינו זיקוקים. אני מניחה שעשינועוד דברים, אבל הייתי בת 5, ואני זוכרת רק את הזיקוקים 118. קרה לכם פעם שננעלתם מחוץ לבית? מה היה הכי הרבה זמן שנתקעם? כן, משהו כמו שעתיים 119. יש מקום שלעולם לא תחזרו אליו? אני מניחה שכן, לא יודעת 120.תגידו לי משהו אופטימי שיעודד אותי קצת =/ - החיים יפים (עכשיו רק תשכנעו גם אותי שזה נכון)

Jovencita linda

New member
../images/Emo3.gifעונה

1. גילכם:24 עוד חודש ושבועעים בערך
2. איזור מגורים בארץ: צפון/מרכז/דרום?דרום 3. מה אתם עושים בחיים? תלמיד/חיל/סטודנט? 4. עובדים? אם לא דלגו לשאולה 8 אם כן במה?
5. כמה זמן אתם עובדים שמה?חודשיים 6.אוהבים את העבודה?
7. בשביל מה אתם חוסכים אם אתם עובדים בשביל משהו מסוים?לא חוסכת אבל אם כבר כדי לטוס
8. מה תעשו אם תזכו במיליון דולר?
תנו לי לישון על זה 9. מה אתם מתכננים ללמוד בעתיד?משהו 10. מה תרצו להיות שתהיו גדולים? למה?אני גדולה 11. חושבים שהמיתון יסתיים בסוף השנה?נקווה שכן למרות שלא נראה לי 12. חושבים שימצאו פתרון לבעית המים בארץ או לחילופין שתבוא אלינו שנת גשמים והכל יפתר מתישהו?
13 . מה אתם הכי אוהבים לעשות?מחשב,טי.וי,לצאת,חברות , מוזיקה 14. איזה שעה ביום אתם הכי אוהבים?7
בערב 15.איזה חלום חלמתם הכי הרבה פעמים?לא חלמתי 16. מה המזל שלכם?סרטן 17. מה מהבאים יש לכם? פייסבוק/מקושרים/אייסיקיו/מסנג'ר/סקייפ?
18. לאיזה מהם אתם הכי נכנסים?
19. איפה יש לכם הכי הרבה חברים או אנשים ברשימה במקרה של מסנג'ר אייסיקו וסקייפ....?
20. מי מהם אתם הכי אוהבים ולמה?
21 היתם בחול? .באיזה מדינות?
22.מה היתה המדינה האחרונה שבקרתם בה?
23. איזה מדינה הכי אהבתם?
24. מה המתנה הכי יפה/מקורית שאי פעם קבלתם?לא זכור לי
25. מה המתנה הכי יפה/מקורית שאי פעם נתתם?נתתי כל מיני 26. יש לכם חיית מחמד? איזה?
2 כלבות 27. מה הצבע ,סוג שלה,גיל וגודל?1.חומה,פינצ'רית מעורבת בת שנה,9-10 קילו בערך
והשניה-לבנה עם כתמים חומים,מעורבת מכל הסוגים,חודשיים וחצי, לא יצא לי לשקול אותה אבל היא כבדה
28. איזו חוויה בלתי נשכחת עברתם פעם ואתם רוצים לספר לנו?לא בא לי לספר 29.לאיזה תקופה בחיים היתם חוזרים?הילדות
30. אוהבים את החיים בכללי? אתם אנשים אופטימיים?
31. כשאתם עצובים או בדכאון ממשהו ולא בא לכם לעשות כלום מה עוזר לכם להתגבר על זה? מה אתם עושים?מוזיקה
32. חושבים שאתם חברים טובים?
33. מה הצבע האהוב אליכם?אדום 34. מה הצבע השולט בארון שלכם?מעורבב חח 35. מה התחפושת הכי יפה שראיתם?אמממ לא דעת 36.לאיזה תחפושת שהתחפשתם פעם הכי אהבתם? מלכה חחחח 37. כמה אחים יש לכם?2 אחים 38. איזה יומולדת הכי אהבתם ואותו תזכרו לתמיד?בת מצווה
39. מה אתם הכי אוהבים לראות בטלביזיה?טלנובלות
40.באיזה אתר אתם נמצאים הכי הרבה?תפוז
41.באיזה פורום אתם נמצאים הכי הרבה?טלנובלות 42. איזה צבע העכבר שלכם?שחור ובצדדים אפור 43.איזה צבע המקלדת שלכם?שחור-אפור 44. מה מצויר על הפד לעכבר שלכם?
45. איזה פלאפון יש לכם?סוני אריקסון k610i של אורנג' 46. איזה רקע יש בפלאפון כרגע-פו הדוב .איזה שומר מסך?כלב 48. איזה רינגטון,צלצול הודעה ופנטון אם יש יש אצלכם כרגע?cidinho and doca rap 49.מה אתם עושים כדי שהזמן יעבור יותר מהר? חוץ מלמלאות פה שאלונים חח..חח עונה בכל זאת 50. באיזה עונה נולדתם?קיץ
51. איזה עונה אתם הכי אוהבים בשנה?קיץץץץ 52.מה היה ההצגה האחרונה שהיתם בה?
53.והסרט האחרון?שוב בן 17
54.והמופע מוסיקה האחרון?
55.והמופע סטנד אפ האחרון?
56. איזה מופע/סרט/הצגה הכי אהבתם בכל הזמנים?כל מיני 57. מה אתם הכי אוהבים לאכול?פיצה
58.מה אתם הכי אוהבים לשתות?קולה 59. חושבים לפעמים שהלוואי שלא היו ממציאים את כל הדברים המשמינים והטעימים בעולם וככה לא הינו צריכים להתעסק עם המשקל וכל הדיאטות האלה והבאלגן ביום יום?אני אישית לא מתעסקת בזה אז זה לא ממש משנה לי.
למי שכן... 60. עוסקים בספורט? באיזה?לפעמים.. הליכה 61. מה הדבר שהכי משמח אותכם?שיש חופש מהעבודה
62.מה הדבר שהכי מעציב אותכם?
63.מה המשאלה שלכם?
64. איך אתם מוציאים כעס ?
65. אתם מהאלה שאם קורה להם משהו שנראה להם הכי גרוע בעולם מעודדים את עצמם או אחרים שבמצב כזה בכך שהם אומרים תמיד יש דברים יותר גרועים,מחלות,תאונות ,מוות...וכו ?
66. מה אתם חושבים שצריך לעשות כדי להפחית את תאונות הדרכים בארץ?"אם שותים לא נוהגים" 67. אם היה אפשר היתם בונים את כל המדינה מחדש ועושים אותה מקום טוב יותר?
68. רואים חדשות? כמה פעמים ביום אם כן?
פעם אחת 69.אוהבים להגיב בטוקבקים על כל מיני כתבות ברשת?
70.על איזה סוסגי כתבות אתם הכי מגיבים?
71.מה מעניין אותכם בחיים? מה מעסיק אותכם רוב היום? 72. מה הרקע שלכם במחשב כרגע?סתם שמים וים 73.והשומר מסך?לא שמתי לב 74.מה דף הבית שלכם?nana 75.כמה אתרים יש לכם במועדפים?14 76 . אוהבים את כל הדברים שכותבים אליהם את השם שליכם?תלוי מה... 77. היתם באילת? אוהבים את העיר?היית .. עיר סבבה לגמרי 78.כמה פעמים היתם?לא ספרתי 79.מה אתם הכי אוהבים לעשות שם? לבלות 80. נכון פרסומות זה דבר מעצבן?
81.איזה מכתב בדואר הכי שמחתם לקבל אי פעם?חחח זכיתי בפרס 82.ואיזה מייל?מייל לפנים
83.ואיזה אס אמ אס ?חברה 84. אוהבים יותר את הים או הבריכה?ים
85.אוהבים לעשות על האש?
89.איזה חג הכי אהוב אליכם?פורים
90.ספרו על מקרה שאתם זוכרים במיוחד שאמרתם וואי היה לי כל כך הרבה מזל...?
91. מה המוטו שלכם לחיים?חייו את החיים ותעזבו אותי במנוחה חחח
92. איזה תכונה הכי תפריע לכם בבן אדם?קמצנות 93. עם איזה אנשים אתם ממש לא יכולים להסתדר?פרחות 94. יש לכם אתרים מעניינים שאפשר להעביר איתם את הזמן להמליץ לנו? (ממש משעמם לי) 95.איזה משחק במחשב אתם הכי אוהבים אם בכלל?
96. יש לכם טלביזיה בחדר?
.ומחשב?
98.ומערכת סטריאו?
99. יש לכם הוט או יס?הוט 100.באיזה חנות אתם מבקרים הכי הרבה?בגדים 101.אוהבים ללכת לקולנוע?
102.אתם תמיד קונים פופקורן שאתם בקולנוע?
103. נכון פסרומות זה דבר מעצבן?
104.איזה פרסומת הכי עצבנה אותכם?
105.איזה פרסומות הכי אהבתם?לא זוכרת 106.אתם מעבירים ערוץ שיש פרסמות?לפעמים 107. מה הדבר הכי מוזר שקרה לכם? 108.מה הדבר הכי מפחיד שקרה לכם? 109.איזה מתיחה של 1 באפריל או סתם מתיחה הכי טובה עשו לכם או למישהו אחר שרק ראיתם את המתיחה שלו ולא היתם שותפים? 110.איזה מתיחה של 1 באפריל או סתם מתיחה הכי טובה אתם עשיתם למישהו? 111.מה אתם חושבים שהבעיה הכי קשה במדינה מכל הבעיות? 112.מתכננים לעבור לחול בעתיד? 113.אתם מקבלים החלטות בקלות? 114.מה אתם עושים שאתם ממש לא יודעים במה לבחור או מה להחליט? 115. איזה ספר הכי אהבתם אי פעם? על מה הוא? 116. איזה עיתון הכי טוב לדעתכם

ליליט3

New member
עונה!!! ^^

1. גילכם: 18 2. איזור מגורים בארץ: צפון/מרכז/דרום: דרום 3. מה אתם עושים בחיים? תלמיד/חיל/סטודנט? בקרוב מסיימת ביתספר.. 4. עובדים? אם לא דלגו לשאולה 8 אם כן במה? --- 5. כמה זמן אתם עובדים שמה? --- 6.אוהבים את העבודה? --- 7. בשביל מה אתם חוסכים אם אתם עובדים בשביל משהו מסוים? --- 8. מה תעשו אם תזכו במיליון דולר? אשמור את הכסף, למתי שהכי אזדקק לו.. 9. מה אתם מתכננים ללמוד בעתיד? עדיין לא יודעת.. 10. מה תרצו להיות שתהיו גדולים? למה? כנ"ל.. 11. חושבים שהמיתון יסתיים בסוף השנה? נראה לי שכן.. 12. חושבים שימצאו פתרון לבעית המים בארץ או לחילופין שתבוא אלינו שנת גשמים והכל יפתר מתישהו? כן, נקווה לטוב.. 13 . מה אתם הכי אוהבים לעשות? לקרוא ספרים.. 14. איזה שעה ביום אתם הכי אוהבים? שעות הבוקר המוקדמות, או שעות הערב המאוחרות.. 15.איזה חלום חלמתם הכי הרבה פעמים? שאני עפה.. 16. מה המזל שלכם? תאומים.. 17. מה מהבאים יש לכם? פייסבוק/מקושרים/אייסיקיו/מסנג'ר/סקייפ? אייסיקיו ומסנג'ר.. 18. לאיזה מהם אתם הכי נכנסים? לשניהם במידה שווה, אני חושבת.. 19. איפה יש לכם הכי הרבה חברים או אנשים ברשימה במקרה של מסנג'ר אייסיקו וסקייפ....? במסנג'ר.. 20. מי מהם אתם הכי אוהבים ולמה? מהחברים? שאלה קשה.. אין מישהו ספציפי.. 21 היתם בחול? .באיזה מדינות? עוד לא הייתי בחול ^_^ 22.מה היתה המדינה האחרונה שבקרתם בה? --- 23. איזה מדינה הכי אהבתם? --- 24. מה המתנה הכי יפה/מקורית שאי פעם קבלתם? יש מלא.. 25. מה המתנה הכי יפה/מקורית שאי פעם נתתם? קניתי תוכי לחברה שלי ביומולדת שלה!! 26. יש לכם חיית מחמד? איזה? שתי חיות מחמד - תוכי וכלב.. 27. מה הצבע ,סוג שלה,גיל וגודל? תוכי - צבע ירוק, אדום, צהוב וקצת כחול, הסוג שלו הוא לאבירד, הוא כבר יותר משש שנים אצלי, והוא בינוני.. \ הכלב - צבע שמנת, הסוג שלו הוא קרבש (כלב רועים), הוא בן שלוש וענק כמו פיללל :) 28. איזו חוויה בלתי נשכחת עברתם פעם ואתם רוצים לספר לנו? עשיתי בנג'יייייי 29.לאיזה תקופה בחיים היתם חוזרים? כשהייתי קטנה, בתקופת הגן.. 30. אוהבים את החיים בכללי? אתם אנשים אופטימיים? אוהבת מאוד את החיים, ומאוד אופטימית (אובר אופטימיות, הייתי אומרת ^^) 31. כשאתם עצובים או בדכאון ממשהו ולא בא לכם לעשות כלום מה עוזר לכם להתגבר על זה? מה אתם עושים? לבלות עם הכלב החמוד שלייי, או לצחוק מהתוכי שלי, שהוא מצחיק בטירוףףף.. 32. חושבים שאתם חברים טובים? כן, ללא ספק.. 33. מה הצבע האהוב אליכם? ירוקקקקק.. 34. מה הצבע השולט בארון שלכם? בעיקר כחול, סגול וורוד.. 35. מה התחפושת הכי יפה שראיתם? של פיירו (אתם יודעים, ליצן עצוב כזה..) 36.לאיזה תחפושת שהתחפשתם פעם הכי אהבתם? של פיירו, של מלכת הקשת ושל נרקיס.. 37. כמה אחים יש לכם? שתי אחיות, שתיהן קטנות ממני ^^ 38. איזה יומולדת הכי אהבתם ואותו תזכרו לתמיד? אני אוהבת את כל ימי ההולדת שלייי 39. מה אתם הכי אוהבים לראות בטלביזיה? סדרות אקשן ומדע בדיוני כמו על-טבעי, פרוייקט X, סמולוויל, סדרות ריאליטי כמו האח הגדול, המירוץ למיליון, וגם תוכניות מצחיקות כמו ארץ נהדרת, שישי סוף ועוד.. 40.באיזה אתר אתם נמצאים הכי הרבה? תפוז :) 41.באיזה פורום אתם נמצאים הכי הרבה? שמיניסטים.. 42. איזה צבע העכבר שלכם? שחור.. 43.איזה צבע המקלדת שלכם? אפור.. 44. מה מצויר על הפד לעכבר שלכם? חח רק כתוב עליה את שם החברה.. 45. איזה פלאפון יש לכם? של Orange 46. איזה רקע יש בפלאפון כרגע? שלי ושל חברה שלי בשעת שיגעוןןן חחח 47.איזה שומר מסך? סתם שחור, אין לי כוח להתחליף.. 48. איזה רינגטון,צלצול הודעה ופנטון אם יש יש אצלכם כרגע? של השיר "והיא עולה לגג".. 49.מה אתם עושים כדי שהזמן יעבור יותר מהר? חוץ מלמלאות פה שאלונים חח..: קוראת ספרים, רואה טלוויזיה.. 50. באיזה עונה נולדתם? קיץ.. 51. איזה עונה אתם הכי אוהבים בשנה? אביב.. 52.מה היה ההצגה האחרונה שהיתם בה? ואוו, זה כל כך מזמן.. זה היה במסגרת בית הספר, נסענו לבית האופרה וראינו את ההצגה "טורנדות"... 53.והסרט האחרון? הוסטל 2.. 54.והמופע מוסיקה האחרון? של עברי לידר.. 55.והמופע סטנד אפ האחרון? חח ביום העצמאות, לא זוכרת מי הסטנאפיסט.. 56. איזה מופע/סרט/הצגה הכי אהבתם בכל הזמנים? מופע - של סינרגיהההה, סרט - ואוו בעיקר אימה, הצגה - טורנדות, אשכבה.. 57. מה אתם הכי אוהבים לאכול? על האששש חח ^_^ 58.מה אתם הכי אוהבים לשתות? מים.. ומיצים טרופיים.. 59. חושבים לפעמים שהלוואי שלא היו ממציאים את כל הדברים המשמינים והטעימים בעולם וככה לא הינו צריכים להתעסק עם המשקל וכל הדיאטות האלה והבאלגן ביום יום? חחח בהחלט!! יש המשךךך

ליליט3

New member
המשךךך

60. עוסקים בספורט? באיזה? הליכה בערבים בעיקר.. 61. מה הדבר שהכי משמח אותכם? יש כל כך הרבה דברים.. 62.מה הדבר שהכי מעציב אותכם? שמאוכזבים ממני.. 63.מה המשאלה שלכם? סוד כמוסססססס לפרה ולסוסססססס 64. איך אתם מוציאים כעס ? הולכת וקוראת איזה ספר טוב והכעס עובר חולף לו חחחח 65. אתם מהאלה שאם קורה להם משהו שנראה להם הכי גרוע בעולם מעודדים את עצמם או אחרים שבמצב כזה בכך שהם אומרים תמיד יש דברים יותר גרועים,מחלות,תאונות ,מוות...וכו ? אני תמיד מנסה למצוא את החיובי בכל דבר.. אבל יש דברים שבהם אי אפשר, ואז.. טוב, לא הייתם רוצים לראות אותי אז חחח ^^ 66. מה אתם חושבים שצריך לעשות כדי להפחית את תאונות הדרכים בארץ? אין לי מושג.. מקווה שכולם יישמרו על עצמם טוב יותר וינהגו בזהירות.. 67. אם היה אפשר היתם בונים את כל המדינה מחדש ועושים אותה מקום טוב יותר? אם לסבתא היה גלגלים... חחח 68. רואים חדשות? כמה פעמים ביום אם כן? רואה חדשות, בדרך כלל את המהדורה המרכזית בשמונה בערב בערוץ 22.. 69.אוהבים להגיב בטוקבקים על כל מיני כתבות ברשת? לא.. רק על אלו שממש ממש מקוממים אותי.. 70.על איזה סוסגי כתבות אתם הכי מגיבים? זה ממש לעיתים רחוקות, אני אפילו לא זוכרת.. 71.מה מעניין אותכם בחיים? מה מעסיק אותכם רוב היום? המון דבריםםםם 72. מה הרקע שלכם במחשב כרגע? של שמיים בזמן שקיעה.. משהו ממש יפההה 73.והשומר מסך? שחור, כמו שאמרתי ^.^ 74.מה דף הבית שלכם? וואלה.. 75.כמה אתרים יש לכם במועדפים? 34 (ספרתי בשבילכםםם) 76. אוהבים את כל הדברים שכותבים אליהם את השם שליכם? לא ממש הבנתי את השאלה.. 77. היתם באילת? אוהבים את העיר? הייתי באילת המון פעמים, במלונות, ומאודדד אוהבת את העיר!! 78.כמה פעמים היתם? אין ספור.. 79.מה אתם הכי אוהבים לעשות שם? לטייל.. ולא חסר איפה ^^ 80. נכון פרסומות זה דבר מעצבן? לא תמיד.. יש פרסומות שאני מאוד אוהבת.. 81.איזה מכתב בדואר הכי שמחתם לקבל אי פעם? דברים שקשורים לצבא.. 82.ואיזה מייל? מצגות יפות, מכל מני אנשים.. 83.ואיזה אס אמ אס ? מחברה שלי, המצחיקולה הזאת.. 84. אוהבים יותר את הים או הבריכה? בריכה.. 85.אוהבים לעשות על האש? כןןןןןןן זה הדבר שאני הכי אוהבת לאכוללללל 89.איזה חג הכי אהוב אליכם? כל החגים.. אבל בעיקר סוכות, חנוכה ופסח.. 90. ספרו על מקרה שאתם זוכרים במיוחד שאמרתם וואי היה לי כל כך הרבה מזל...? אני יודעת שהיה, אבל אני לא נזכרת במשהו ספציפי כרגע.. 91. מה המוטו שלכם לחיים? חחח כל כך הרבה.. 92. איזה תכונה הכי תפריע לכם בבן אדם? צביעות.. 93. עם איזה אנשים אתם ממש לא יכולים להסתדר? עם אנשים צבועים.. ואני מכירה הרבה כאלה אישית!! 94. יש לכם אתרים מעניינים שאפשר להעביר איתם את הזמן להמליץ לנו? (ממש משעמם לי) חחח לא ממש... 95.איזה משחק במחשב אתם הכי אוהבים אם בכלל? זה יישמע כל כך נדוש.. דמקהההה 96. יש לכם טלביזיה בחדר? יאפפ.. 97.ומחשב? לא בחדר שלי, אבל בבית יש.. 98.ומערכת סטריאו? לא.. 99. יש לכם הוט או יס? הוט.. 100.באיזה חנות אתם מבקרים הכי הרבה? במקום שאני גרה בו אין כמעט חנויות.. אבל כשאני נוסעת.. בעיקר חנויות בגדים.. 101.אוהבים ללכת לקולנוע? כן, מאודדד 102.אתם תמיד קונים פופקורן שאתם בקולנוע? בדרך כלל, אבל לפעמים לא.. 103. נכון פסרומות זה דבר מעצבן? חחח שוב? 104.איזה פרסומת הכי עצבנה אותכם? פרסומות שלא מבינים בהן את המשמעות.. 105.איזה פרסומות הכי אהבתם? פרסומות שיש בהן שירים יפים.. 106.אתם מעבירים ערוץ שיש פרסמות? רק אם אני ממש עצבנית.. 107. מה הדבר הכי מוזר שקרה לכם? זה סיפור ארוך... 108.מה הדבר הכי מפחיד שקרה לכם? אותו אחד כמו למעלה.. זה ממש ארוך, אבל אני רק יכולה להגיד שזה לילה שלעולם לא ארצה שיחזור.. 109.איזה מתיחה של 1 באפריל או סתם מתיחה הכי טובה עשו לכם או למישהו אחר שרק ראיתם את המתיחה שלו ולא היתם שותפים? לא זוכרת.. 110.איזה מתיחה של 1 באפריל או סתם מתיחה הכי טובה אתם עשיתם למישהו? '.' 111.מה אתם חושבים שהבעיה הכי קשה במדינה מכל הבעיות? ^_^ יש הרבה.. 112.מתכננים לעבור לחול בעתיד? לאאאא אוהבת את הארץ שליייי 113.אתם מקבלים החלטות בקלות? לגמרי לא.. 114.מה אתם עושים שאתם ממש לא יודעים במה לבחור או מה להחליט? חושבת על כך בכובד ראששש 115. איזה ספר הכי אהבתם אי פעם? על מה הוא? נובלת הספרים של סטיבן קינג, המגדל האפל.. והסיפור מאוד מורכב מכדי לספר אותו פה, אבל זה פנטזיה מיתולוגית, עולמות אחרים, אקדוחנים, ערפדים, שדים, ומה לא.. מומלץ בחוםםםםםםםם!!! 116. איזה עיתון הכי טוב לדעתכם מכל המגזינים והעיתונים שיש בישראל? מעריב או ידיעות..? לא יודעת.. 117. מה עשיתם ב31.12.1999? בשעה 12 בלילה? היה באג 2000? מאיפה אני זוכרת חחח?? 118. קרה לכם פעם שננעלתם מחוץ לבית? מה היה הכי הרבה זמן שנתקעם? שעה ומשהו.. אבל זה היה כשחזרתי מחברה, וגיליתי שההורים שלי פשוט לא היו בבית.. זה היה מקרה דחוף, לא משנה מה זה היה.. 119. יש מקום שלעולם לא תחזרו אליו? כן, יש מקום כזה, וזה מתקשר לדבר הכי מפחיד שקרה לי אי פעם.. 120.תגידו לי משהו אופטימי: אמממ.. יהיה טוב?

כמה אפשר ללמוד!?!?! ../images/Emo4.gif

1. גילכם: 18+ 3. מה אתם עושים בחיים? תלמיד/חיל/סטודנט? תלמידה 8. מה תעשו אם תזכו במיליון דולר? אביא קצת לאבאמא, אקנה דירה , מכונית , מלאלאלא אוכל חעחע , יחדש תמלתחה -בגדים ,נעליים.. וכוו' [: לא חסססר . 9. מה אתם מתכננים ללמוד בעתיד?עד לא מזמן רציתי צילום אבל זה עבר..ניראה בע"ה 10. מה תרצו להיות שתהיו גדולים? למה?רציתי צלמת..כרגע אני לאדעת 12. חושבים שימצאו פתרון לבעית המים בארץ או לחילופין שתבוא אלינו שנת גשמים והכל יפתר מתישהו?לא חח 13 . מה אתם הכי אוהבים לעשות?לאכול , לקנות דברים חדשים , טלוייזיה, מחשב , להתנחל אצל מישהו חח ,למרוח לק חחחח 14. איזה שעה ביום אתם הכי אוהבים? 18:00 21 היתם בחול? .באיזה מדינות?לצערי עוד לא ]; 29.לאיזה תקופה בחיים היתם חוזרים?לכיתה ט'..אבל זה הכל דיבורים חח בחיים לא הייתי עושה את כל זה שוב !! טוב לי בהווה :) 30. אוהבים את החיים בכללי? אתם אנשים אופטימיים?כן סבבה לי חח 31. כשאתם עצובים או בדכאון ממשהו ולא בא לכם לעשות כלום מה עוזר לכם להתגבר על זה? מה אתם עושים?אוכלתתתתתתת! חח זה פותר הכל 32. חושבים שאתם חברים טובים?לא חח 33. מה הצבע האהוב אליכם?ורוד 34. מה הצבע השולט בארון שלכם?שחור 38. איזה יומולדת הכי אהבתם ואותו תזכרו לתמיד?של כיתה ט' וי' 39. מה אתם הכי אוהבים לראות בטלביזיה?ריאליטיי חח האח הגדול , הישרדות , כוכב נולד , טלנובלות -חשופים ושידורים חוזרים של טלנובלה בע"מ ומשחק החיים [: 42. איזה צבע העכבר שלכם?אפור 43.איזה צבע המקלדת שלכם?שחור 44. מה מצויר על הפד לעכבר שלכם?כלום חח 45. איזה פלאפון יש לכם?של פלאפון 46. איזה רקע יש בפלאפון כרגע?תמונה שלי ושל חברתי [: 49.מה אתם עושים כדי שהזמן יעבור יותר מהר? חוץ מלמלאות פה שאלונים חח..רואה טלוויזיה , מחשב, אוכלת , הולכת לחברה , קניוןן 50. באיזה עונה נולדתם? חורף 51. איזה עונה אתם הכי אוהבים בשנה?סתיו,אביב עונות מעבר חח 55.והמופע סטנד אפ האחרון?של אורי חזקיה 57. מה אתם הכי אוהבים לאכול?ג'אנקקקקקק:] 58.מה אתם הכי אוהבים לשתות?קולה,מים,נסטי 60. עוסקים בספורט? באיזה?לא 61. מה הדבר שהכי משמח אותכם?שניגמרת השנה הזאת 62.מה הדבר שהכי מעציב אותכם?כנ"ל חח בגלל סיבה אחת אבל לאמשנה 63.מה המשאלה שלכם?להיות מיליונריתתתתת=] 68. רואים חדשות? כמה פעמים ביום אם כן?לפעמים 69.אוהבים להגיב בטוקבקים על כל מיני כתבות ברשת?תלוי איזה חח 70.על איזה סוסגי כתבות אתם הכי מגיבים?רכילות 71.מה מעניין אותכם בחיים? מה מעסיק אותכם רוב היום?לימודים כרגע!!! :/ 72. מה הרקע שלכם במחשב כרגע?רגיל של השמיים והדשא-הכי יפה ! :) 73.והשומר מסך?אין 77. היתם באילת? אוהבים את העיר?כן... לא מתה עלייה 78.כמה פעמים היתם?אחת 79.מה אתם הכי אוהבים לעשות שם? להיות בבריכה של המלון חח 80. נכון פרסומות זה דבר מעצבן?כןןןן 84. אוהבים יותר את הים או הבריכה?בריכה 85.אוהבים לעשות על האש?כןןןןן יאממי 89.איזה חג הכי אהוב אליכם?כולם כל עוד יש חופש חח 91. מה המוטו שלכם לחיים?ה=כ=ל זה ל=ט=ו=ב=ה !!!!! :]] 96. יש לכם טלביזיה בחדר?כן 97.ומחשב?כן 98.ומערכת סטריאו?כן 99. יש לכם הוט או יס?הוטטט 106.אתם מעבירים ערוץ שיש פרסמות?כן 112.מתכננים לעבור לחול בעתיד?הלווואיייי 113.אתם מקבלים החלטות בקלות?תלוי איזה 114.מה אתם עושים שאתם ממש לא יודעים במה לבחור או מה להחליט?אנדנדינו חחח 115. איזה ספר הכי אהבתם אי פעם? על מה הוא?חוכמת הבייגלה פרשתי לספרייים בעעע /:

dana136

New member
עונההה

1. גילכם:17.8 2. איזור מגורים בארץ: צפון/מרכז/דרום מרכזז 3. מה אתם עושים בחיים? תלמיד/חיל/סטודנט? תלמידהה 4. עובדים? אם לא דלגו לשאולה 8 אם כן במה? בייביסיטר? 5. כמה זמן אתם עובדים שמה?פעם ב... 6.אוהבים את העבודה?בסדר... 7. בשביל מה אתם חוסכים אם אתם עובדים בשביל משהו מסוים?טיול לחו"י דלק וכאלה חח 8. מה תעשו אם תזכו במיליון דולר?וואו אין לי מושג 9. מה אתם מתכננים ללמוד בעתיד? 10. מה תרצו להיות שתהיו גדולים? למה? 11. חושבים שהמיתון יסתיים בסוף השנה? 12. חושבים שימצאו פתרון לבעית המים בארץ או לחילופין שתבוא אלינו שנת גשמים והכל יפתר מתישהו?מקקוווהה 13 . מה אתם הכי אוהבים לעשות? 14. איזה שעה ביום אתם הכי אוהבים? 15.איזה חלום חלמתם הכי הרבה פעמים? 16. מה המזל שלכם?6 17. מה מהבאים יש לכם? פייסבוק/מקושרים/אייסיקיו/מסנג'ר/סקייפ? פייסבוק מקושרים ומסנ 18. לאיזה מהם אתם הכי נכנסים?מסנ 19. איפה יש לכם הכי הרבה חברים או אנשים ברשימה במקרה של מסנג'ר אייסיקו וסקייפ....?מסנ 20. מי מהם אתם הכי אוהבים ולמה?מסנ 21 היתם בחול? .באיזה מדינות?כה קפריסין,סיני,פולין,ארה"ב וטורקיה 22.מה היתה המדינה האחרונה שבקרתם בה?ארה"ב 23. איזה מדינה הכי אהבתם?ארה"ב 24. מה המתנה הכי יפה/מקורית שאי פעם קבלתם? 25. מה המתנה הכי יפה/מקורית שאי פעם נתתם? 26. יש לכם חיית מחמד? איזה? כה כלבה,חתולה וסוס 27. מה הצבע ,סוג שלה,גיל וגודל? 28. איזו חוויה בלתי נשכחת עברתם פעם ואתם רוצים לספר לנו? 29.לאיזה תקופה בחיים היתם חוזרים?כמעט להכל XD 30. אוהבים את החיים בכללי? אתם אנשים אופטימיים?כה 31. כשאתם עצובים או בדכאון ממשהו ולא בא לכם לעשות כלום מה עוזר לכם להתגבר על זה? מה אתם עושים?יוצאת מהבית... 32. חושבים שאתם חברים טובים?כה נראה לי 33. מה הצבע האהוב אליכם? 34. מה הצבע השולט בארון שלכם?שחור 35. מה התחפושת הכי יפה שראיתם? 36.לאיזה תחפושת שהתחפשתם פעם הכי אהבתם? אבריל לאבין XD 37. כמה אחים יש לכם?2 38. איזה יומולדת הכי אהבתם ואותו תזכרו לתמיד?אממ נרא הלי שנה שעברה 39. מה אתם הכי אוהבים לראות בטלביזיה?אממ חשופים,בוורלי הילס,האלופה,מסודרים ועוד הרבה חח 40.באיזה אתר אתם נמצאים הכי הרבה?פייסבוק חח 41.באיזה פורום אתם נמצאים הכי הרבה? 42. איזה צבע העכבר שלכם?שחור 43.איזה צבע המקלדת שלכם?שחור 44. מה מצויר על הפד לעכבר שלכם?אין 45. איזה פלאפון יש לכם?סוני אריקסון 46. איזה רקע יש בפלאפון כרגע?סתם של אורנ'ג 47.איזה שומר מסך?אין 48. איזה רינגטון,צלצול הודעה ופנטון אם יש יש אצלכם כרגע?צלצול של וורמס משהו חח 49.מה אתם עושים כדי שהזמן יעבור יותר מהר? חוץ מלמלאות פה שאלונים חח.. משחקת חח 50. באיזה עונה נולדתם?1991 51. איזה עונה אתם הכי אוהבים בשנה?אביב 52.מה היה ההצגה האחרונה שהיתם בה?משחקים בחצר האחורית 53.והסרט האחרון?אין לי מושג חח 54.והמופע מוסיקה האחרון? 55.והמופע סטנד אפ האחרון?אממ לפני איזה שלושה שבועות 56. איזה מופע/סרט/הצגה הכי אהבתם בכל הזמנים? 57. מה אתם הכי אוהבים לאכול?ספגטי 58.מה אתם הכי אוהבים לשתות?קולהה 59. חושבים לפעמים שהלוואי שלא היו ממציאים את כל הדברים המשמינים והטעימים בעולם וככה לא הינו צריכים להתעסק עם המשקל וכל הדיאטות האלה והבאלגן ביום יום?כה 60. עוסקים בספורט? באיזה?לפעמים חדר כושר XD 61. מה הדבר שהכי משמח אותכם? 62.מה הדבר שהכי מעציב אותכם? 63.מה המשאלה שלכם? 64. איך אתם מוציאים כעס ? 65. אתם מהאלה שאם קורה להם משהו שנראה להם הכי גרוע בעולם מעודדים את עצמם או אחרים שבמצב כזה בכך שהם אומרים תמיד יש דברים יותר גרועים,מחלות,תאונות ,מוות...וכו ? 66. מה אתם חושבים שצריך לעשות כדי להפחית את תאונות הדרכים בארץ? 67. אם היה אפשר היתם בונים את כל המדינה מחדש ועושים אותה מקום טוב יותר?כה 68. רואים חדשות? כמה פעמים ביום אם כן?1? 69.אוהבים להגיב בטוקבקים על כל מיני כתבות ברשת?לא 70.על איזה סוסגי כתבות אתם הכי מגיבים? 71.מה מעניין אותכם בחיים? מה מעסיק אותכם רוב היום? 72. מה הרקע שלכם במחשב כרגע?העגיל בלשון XD 73.והשומר מסך?סתם 74.מה דף הבית שלכם?וואלה 75.כמה אתרים יש לכם במועדפים?הרבה 76 . אוהבים את כל הדברים שכותבים אליהם את השם שליכם? 77. היתם באילת? אוהבים את העיר?כה 78.כמה פעמים היתם?אמממ לא יודעת 9? 79.מה אתם הכי אוהבים לעשות שם? להסתובב בטיילת 80. נכון פרסומות זה דבר מעצבן?כה 81.איזה מכתב בדואר הכי שמחתם לקבל אי פעם? 82.ואיזה מייל?מעידו 83.ואיזה אס אמ אס ? 84. אוהבים יותר את הים או הבריכה?ים 85.אוהבים לעשות על האש?כה 89.איזה חג הכי אהוב אליכם? 90.ספרו על מקרה שאתם זוכרים במיוחד שאמרתם וואי היה לי כל כך הרבה מזל...? 91. מה המוטו שלכם לחיים? 92. איזה תכונה הכי תפריע לכם בבן אדם? 93. עם איזה אנשים אתם ממש לא יכולים להסתדר?אממ שקרנים וצבועים 94. יש לכם אתרים מעניינים שאפשר להעביר איתם את הזמן להמליץ לנו? (ממש משעמם לי) 95.איזה משחק במחשב אתם הכי אוהבים אם בכלל?סימס 96. יש לכם טלביזיה בחדר?לא 97.ומחשב?כה 98.ומערכת סטריאו?כה 99. יש לכם הוט או יס?הוט 100.באיזה חנות אתם מבקרים הכי הרבה? 101.אוהבים ללכת לקולנוע? כה 102.אתם תמיד קונים פופקורן שאתם בקולנוע?כה 103. נכון פסרומות זה דבר מעצבן?כה 104.איזה פרסומת הכי עצבנה אותכם? 105.איזה פרסומות הכי אהבתם? 106.אתם מעבירים ערוץ שיש פרסמות?כה 107. מה הדבר הכי מוזר שקרה לכם? 108.מה הדבר הכי מפחיד שקרה לכם? 109.איזה מתיחה של 1 באפריל או סתם מתיחה הכי טובה עשו לכם או למישהו אחר שרק ראיתם את המתיחה שלו ולא היתם שותפים? 110.איזה מתיחה של 1 באפריל או סתם מתיחה הכי טובה אתם עשיתם למישהו?חח לאמא 111.מה אתם חושבים שהבעיה הכי קשה במדינה מכל הבעיות? 112.מתכננים לעבור לחול בעתיד? 113.אתם מקבלים החלטות בקלות?לא 114.מה אתם עושים שאתם ממש לא יודעים במה לבחור או מה להחליט? 115. איזה ספר הכי אהבתם אי פעם? על מה הוא? 116. איזה עיתון הכי טוב לדעתכם מכל המגזינים והעיתונים שיש בישראל? 117. מה עשיתם ב31.12.1999? בשעה 12 בלילה? היה באג 2000? 118. קרה לכם פעם שננעלתם מחוץ לבית? מה היה הכי הרבה זמן שנתקעם?כה לא הרבה אבל 119. יש מקום שלעולם לא תחזרו אליו? 120.תגידו לי משהו אופטימי שיעודד אותי קצת =/ -

raptor89

New member
עונה באיחור אופנתי

1. גילכם: 20.3 2. איזור מגורים בארץ: צפון 3. מה אתם עושים בחיים? חייל 4. עובדים? אם לא דלגו לשאולה 8 אם כן במה? בצבא 5. כמה זמן אתם עובדים שמה? שנה ו-8 6.אוהבים את העבודה? לפעמים כן, לפעמים לא 7. בשביל מה אתם חוסכים אם אתם עובדים בשביל משהו מסוים? בשביל ללמוד אח"כ 8. מה תעשו אם תזכו במיליון דולר? לא יודע 9. מה אתם מתכננים ללמוד בעתיד? משהו ריאלי - פיסיקה / מחשבים 10. מה תרצו להיות שתהיו גדולים? למה? אין לי מושג 11. חושבים שהמיתון יסתיים בסוף השנה? כנ"ל 12. חושבים שימצאו פתרון לבעית המים בארץ או לחילופין שתבוא אלינו שנת גשמים והכל יפתר מתישהו? נצטרך למצוא פתרון, אין ברירה 13 . מה אתם הכי אוהבים לעשות? לישון 14. איזה שעה ביום אתם הכי אוהבים? שעות הערב, כשהיום עומד להיגמר 15.איזה חלום חלמתם הכי הרבה פעמים? לא זוכר חלומות 16. מה המזל שלכם? דלי 17. מה מהבאים יש לכם? פייסבוק/מקושרים/אייסיקיו/מסנג'ר/סקייפ? פייסבוק, אייסי, מסן 18. לאיזה מהם אתם הכי נכנסים? פייסבוק ומסן 19. איפה יש לכם הכי הרבה חברים או אנשים ברשימה במקרה של מסנג'ר אייסיקו וסקייפ....? באייסי, אבל אני כבר לא נכנס אליו 20. מי מהם אתם הכי אוהבים ולמה? מסן, יותר נוח 21 היתם בחול? .באיזה מדינות? מסע לפולין 22.מה היתה המדינה האחרונה שבקרתם בה? פולין 23. איזה מדינה הכי אהבתם? את הארץ 24. מה המתנה הכי יפה/מקורית שאי פעם קבלתם? שעה במיכל ציפה 25. מה המתנה הכי יפה/מקורית שאי פעם נתתם? אני לא מקורי, אבל פאזל רצפה ענק ובובה ענקית 26. יש לכם חיית מחמד? איזה? לא 27. מה הצבע ,סוג שלה,גיל וגודל? - 28. איזו חוויה בלתי נשכחת עברתם פעם ואתם רוצים לספר לנו? לא יודע 29. לאיזה תקופה בחיים היתם חוזרים? לפנימייה 30. אוהבים את החיים בכללי? אתם אנשים אופטימיים? תלוי במצברוח 31. כשאתם עצובים או בדכאון ממשהו ולא בא לכם לעשות כלום מה עוזר לכם להתגבר על זה? מה אתם עושים? חבר'ה 32. חושבים שאתם חברים טובים? כן 33. מה הצבע האהוב אליכם? כחול 34. מה הצבע השולט בארון שלכם? ירוק זית.
35. מה התחפושת הכי יפה שראיתם? לא יודע 36.לאיזה תחפושת שהתחפשתם פעם הכי אהבתם? לא אהבתי להתחפש 37. כמה אחים יש לכם? 2 אחים ואחות 38. איזה יומולדת הכי אהבתם ואותו תזכרו לתמיד? את זה שהחברה לקחה אותי בו למיכל ציפה 39. מה אתם הכי אוהבים לראות בטלביזיה? לא אוהב לראות טלוויזיה 40.באיזה אתר אתם נמצאים הכי הרבה? פייסבוק 41.באיזה פורום אתם נמצאים הכי הרבה? זה 42. איזה צבע העכבר שלכם? כסוף ואדום 43.איזה צבע המקלדת שלכם? כסוף ושחור 44. מה מצויר על הפד לעכבר שלכם? אין לי כזה 45. איזה פלאפון יש לכם? LG שוקולד 46. איזה רקע יש בפלאפון כרגע? עץ תפוחים 47.איזה שומר מסך? צינורות 48. איזה רינגטון,צלצול הודעה ופנטון אם יש יש אצלכם כרגע? רינגטון - רקוויאם לחלום, הודעה - רטט 49.מה אתם עושים כדי שהזמן יעבור יותר מהר? חוץ מלמלאות פה שאלונים חח.. לקרוא, לישון 50. באיזה עונה נולדתם? חורף 51. איזה עונה אתם הכי אוהבים בשנה? חורף 52. מה היתה ההצגה האחרונה שהייתם בה? לא זוכר 53. והסרט האחרון? יס מן 54. והמופע מוסיקה האחרון? יהודית רביץ ביקבי רמת הגולן 55. והמופע סטנד אפ האחרון? לא הייתי 56. איזה מופע/סרט/הצגה הכי אהבתם בכל הזמנים? לא יודע 57. מה אתם הכי אוהבים לאכול? בשר 58. מה אתם הכי אוהבים לשתות? מים 59. חושבים לפעמים שהלוואי שלא היו ממציאים את כל הדברים המשמינים והטעימים בעולם וככה לא הינו צריכים להתעסק עם המשקל וכל הדיאטות האלה והבאלגן ביום יום? נאא... 60. עוסקים בספורט? באיזה? כן, בעיקר ריצה. 61. מה הדבר שהכי משמח אותכם? כל מיני קטנות 62. מה הדבר שהכי מעציב אותכם? תחושת לבד 63. מה המשאלה שלכם? לא משהו מיוחד 64. איך אתם מוציאים כעס ? שומרים בפנים 65. אתם מהאלה שאם קורה להם משהו שנראה להם הכי גרוע בעולם מעודדים את עצמם או אחרים שבמצב כזה בכך שהם אומרים תמיד יש דברים יותר גרועים,מחלות,תאונות ,מוות...וכו ? לא 66. מה אתם חושבים שצריך לעשות כדי להפחית את תאונות הדרכים בארץ? לחנך את הישראלים מחדש 67. אם היה אפשר היתם בונים את כל המדינה מחדש ועושים אותה מקום טוב יותר? לא נראה לי 68. רואים חדשות? כמה פעמים ביום אם כן? כמעט ולא 69. אוהבים להגיב בטוקבקים על כל מיני כתבות ברשת? לא 70. על איזה סוגי כתבות אתם הכי מגיבים? על כלום 71. מה מעניין אותכם בחיים? מה מעסיק אותכם רוב היום? כרגע, הקורס 72. מה הרקע שלכם במחשב כרגע? טנק סימן 2ב 73. והשומר מסך? צינורות 74. מה דף הבית שלכם? גוגל 75. כמה אתרים יש לכם במועדפים? 21 76. אוהבים את כל הדברים שכותבים אליהם את השם שלכם? לא 77. היתם באילת? אוהבים את העיר? הייתי, לא מת עליה 78. כמה פעמים היתם? שלוש - ארבע פעמים 79. מה אתם הכי אוהבים לעשות שם? לרבוץ על החוף או לשבת בפאב בטיילת 80. נכון פרסומות זה דבר מעצבן? כן 81. איזה מכתב בדואר הכי שמחתם לקבל אי פעם? מעבר שלבים במיונים לטיס 82. ואיזה מייל? מיילים מהאקסית, כשעוד היינו חברים 83. ואיזה אס אמ אס? כנ"ל 84. אוהבים יותר את הים או הבריכה? ים 85. אוהבים לעשות על האש? בטח 89. איזה חג הכי אהוב אליכם? פסח 90. ספרו על מקרה שאתם זוכרים במיוחד שאמרתם וואי היה לי כל כך הרבה מזל...? לא זוכר כאלה 91. מה המוטו שלכם לחיים? יהיה בסדר 92. איזה תכונה הכי תפריע לכם בבן אדם? טמטום 93. עם איזה אנשים אתם ממש לא יכולים להסתדר? כאלה שמרגישים שהם מלכי העולם 94. יש לכם אתרים מעניינים שאפשר להעביר איתם את הזמן להמליץ לנו? (ממש משעמם לי) conceptispuzzles.com - מלא שחורופתורים, סודוקו ועוד 95.איזה משחק במחשב אתם הכי אוהבים אם בכלל? diablo 2, וסדרת need for speed ברובה. 96. יש לכם טלביזיה בחדר? לא 97. ומחשב? כן 98. ומערכת סטריאו? לא 99. יש לכם הוט או יס? כרגע לא ולא. אין צורך בהם 100. באיזה חנות אתם מבקרים הכי הרבה? אממ... בסופר?

raptor89

New member
המשך

101. אוהבים ללכת לקולנוע? לפעמים 102. אתם תמיד קונים פופקורן שאתם בקולנוע? לא 103. נכון פרסומות זה דבר מעצבן? כבר שאלת - כן 104. איזה פרסומת הכי עצבנה אותכם? אין אחת ספציפית 105. איזה פרסומות הכי אהבתם? לא זוכר כרגע 106. אתם מעבירים ערוץ שיש פרסמות? לא רואה טלוויזיה כמעט 107. מה הדבר הכי מוזר שקרה לכם? ששלחתי את החייל הלא נכון להפניה בבסיס אחר 108. מה הדבר הכי מפחיד שקרה לכם? לא יודע 109. איזה מתיחה של 1 באפריל או סתם מתיחה הכי טובה עשו לכם או למישהו אחר שרק ראיתם את המתיחה שלו ולא היתם שותפים? לא זוכר 110. איזה מתיחה של 1 באפריל או סתם מתיחה הכי טובה אתם עשיתם למישהו? אני לא עושה מתיחות 111. מה אתם חושבים שהבעיה הכי קשה במדינה מכל הבעיות? השתמטות וחוסר פטריוטיות 112. מתכננים לעבור לחו"ל בעתיד? ממש לא 113. אתם מקבלים החלטות בקלות? תלוי איזה 114. מה אתם עושים שאתם ממש לא יודעים במה לבחור או מה להחליט? חושב, מתלבט ובסוף מחליט 115. איזה ספר הכי אהבתם אי פעם? על מה הוא? יש הרבה 116. איזה עיתון הכי טוב לדעתכם מכל המגזינים והעיתונים שיש בישראל? אין אחד מיוחד 117. מה עשיתם ב31.12.1999? בשעה 12 בלילה? היה באג 2000? הייתי בבית וראיתי טלוויזיה, ולא - לא היה באג 2000 118. קרה לכם פעם שננעלתם מחוץ לבית? מה היה הכי הרבה זמן שנתקעם? כן, הרבה זמן, עד שהגיע מי שיפרוץ את המנעול 119. יש מקום שלעולם לא תחזרו אליו? לא הגעתי לכזה בינתיים 120. תגידו לי משהו אופטימי שיעודד אותי קצת =/ - תני חיוך, הכל לטובה
זהו עד 120 לבנתיים! יצא קצת נדוש ולא קשור אבל לפחות זה העביר לי את הזמן קצת.. שיהיה לכם שבוע מקסים ומרתק :) הודגש באמצעות מדגישומטיק

Xx ofek xX

New member
אחרי הממון זמן ../images/Emo13.gif

. גילכם: 12 וחצי 2. איזור מגורים בארץ: צפון/מרכז/דרום צפון-מרכז 3. מה אתם עושים בחיים? תלמיד/חיל/סטודנט? תלמידה 4. עובדים? אם לא דלגו לשאולה 8 אם כן במה? 5. כמה זמן אתם עובדים שמה? 6.אוהבים את העבודה? 7. בשביל מה אתם חוסכים אם אתם עובדים בשביל משהו מסוים? 8. מה תעשו אם תזכו במיליון דולר? יחסוך כנראה 9. מה אתם מתכננים ללמוד בעתיד? יש לי המון רעיונות 10. מה תרצו להיות שתהיו גדולים? למה? 11. חושבים שהמיתון יסתיים בסוף השנה? יכול להיות 12. חושבים שימצאו פתרון לבעית המים בארץ או לחילופין שתבוא אלינו שנת גשמים והכל יפתר מתישהו? כנראה שתהיה שנה גשומה, אבל המים יספיקו עד אז ? 13 . מה אתם הכי אוהבים לעשות? לרוץ 14. איזה שעה ביום אתם הכי אוהבים? מוקדם מוקדם בבוקר 15.איזה חלום חלמתם הכי הרבה פעמים? לא יודעת 16. מה המזל שלכם? מאזניים 17. מה מהבאים יש לכם? פייסבוק/מקושרים/אייסיקיו/מסנג'ר/סקייפ? אייסיקיו ומסנגר 18. לאיזה מהם אתם הכי נכנסים? אייסיקיו 19. איפה יש לכם הכי הרבה חברים או אנשים ברשימה במקרה של מסנג'ר אייסיקו וסקייפ....? איסיקיו 20. מי מהם אתם הכי אוהבים ולמה? אייסיקקקקקקקיו 21 היתם בחול? .באיזה מדינות? הולנד 22.מה היתה המדינה האחרונה שבקרתם בה? 23. איזה מדינה הכי אהבתם? 24. מה המתנה הכי יפה/מקורית שאי פעם קבלתם? 25. מה המתנה הכי יפה/מקורית שאי פעם נתתם? 26. יש לכם חיית מחמד? איזה? 2 כלבים ותוכי 27. מה הצבע ,סוג שלה,גיל וגודל? כלבה - צ'יוואוה שחורה עם לבן , כלב - צ'יוואה לבן עם חום , תוכי - לבן 28. איזו חוויה בלתי נשכחת עברתם פעם ואתם רוצים לספר לנו? 29.לאיזה תקופה בחיים היתם חוזרים? הייתי נשארת ככה, כמו שאני בדיוק 30. אוהבים את החיים בכללי? אתם אנשים אופטימיים? בהחלט 31. כשאתם עצובים או בדכאון ממשהו ולא בא לכם לעשות כלום מה עוזר לכם להתגבר על זה? מה אתם עושים? יושבת על המיטה ומסתכלת על התקרה , אני כמעט לא בוכה אף פעם 32. חושבים שאתם חברים טובים? נראלי 33. מה הצבע האהוב אליכם? ירוק 34. מה הצבע השולט בארון שלכם? כל מיני 35. מה התחפושת הכי יפה שראיתם? של אחותי [שאני הכנתי לה!] 36.לאיזה תחפושת שהתחפשתם פעם הכי אהבתם? 37. כמה אחים יש לכם? 2 38. איזה יומולדת הכי אהבתם ואותו תזכרו לתמיד? זה זה שהכי לא אהבתי , זה שהיה בזמן שהייתי בבית חולים
39. מה אתם הכי אוהבים לראות בטלביזיה? 40.באיזה אתר אתם נמצאים הכי הרבה? תפוז 41.באיזה פורום אתם נמצאים הכי הרבה? סימס\הארי פוטר 42. איזה צבע העכבר שלכם? אדום 43.איזה צבע המקלדת שלכם? לבן\אפור 44. מה מצויר על הפד לעכבר שלכם? 45. איזה פלאפון יש לכם? סמסונג, מסך מגע
46. איזה רקע יש בפלאפון כרגע? תמונה שצילמתי ליד הבית שלי 47.איזה שומר מסך? אין 48. איזה רינגטון,צלצול הודעה ופנטון אם יש יש אצלכם כרגע? אח שלי הקליט לי 49.מה אתם עושים כדי שהזמן יעבור יותר מהר? חוץ מלמלאות פה שאלונים חח. . 50. באיזה עונה נולדתם? סוף הקיץ 51. איזה עונה אתם הכי אוהבים בשנה? אביב \ תחילת הקיץ 52.מה היה ההצגה האחרונה שהיתם בה? 53.והסרט האחרון? שוב בן 17. סרט מכוער , אבל היה כיף
54.והמופע מוסיקה האחרון? 55.והמופע סטנד אפ האחרון? 56. איזה מופע/סרט/הצגה הכי אהבתם בכל הזמנים? 57. מה אתם הכי אוהבים לאכול? 58.מה אתם הכי אוהבים לשתות? מים 59. חושבים לפעמים שהלוואי שלא היו ממציאים את כל הדברים המשמינים והטעימים בעולם וככה לא הינו צריכים להתעסק עם המשקל וכל הדיאטות האלה והבאלגן ביום יום? אני לא מתעסקת עם זה בכל מקרה 60. עוסקים בספורט? באיזה? אתלתיקה 61. מה הדבר שהכי משמח אותכם? שמישהו חשוב אומר משהו נחמד 62.מה הדבר שהכי מעציב אותכם? שמישהו חשוב אומר משהו לא נחמד 63.מה המשאלה שלכם? אני חושבת שטוב לי ככה 64. איך אתם מוציאים כעס ? 65. אתם מהאלה שאם קורה להם משהו שנראה להם הכי גרוע בעולם מעודדים את עצמם או אחרים שבמצב כזה בכך שהם אומרים תמיד יש דברים יותר גרועים,מחלות,תאונות ,מוות...וכו ? לא, זה מעציב אותי יותר 66. מה אתם חושבים שצריך לעשות כדי להפחית את תאונות הדרכים בארץ? 67. אם היה אפשר היתם בונים את כל המדינה מחדש ועושים אותה מקום טוב יותר? כן, השאלה אם אפשר
68. רואים חדשות? כמה פעמים ביום אם כן? 69.אוהבים להגיב בטוקבקים על כל מיני כתבות ברשת? 70.על איזה סוסגי כתבות אתם הכי מגיבים? 71.מה מעניין אותכם בחיים? מה מעסיק אותכם רוב היום? 72. מה הרקע שלכם במחשב כרגע? אותה תמונה של הפלאפון 73.והשומר מסך? 74.מה דף הבית שלכם? גוגל 75.כמה אתרים יש לכם במועדפים? 76 . אוהבים את כל הדברים שכותבים אליהם את השם שליכם? 77. היתם באילת? אוהבים את העיר? כן 78.כמה פעמים היתם? 3 79.מה אתם הכי אוהבים לעשות שם? צלילה
80. נכון פרסומות זה דבר מעצבן? כן 81.איזה מכתב בדואר הכי שמחתם לקבל אי פעם? 82.ואיזה מייל? 83.ואיזה אס אמ אס ?
84. אוהבים יותר את הים או הבריכה? בריכה 85.אוהבים לעשות על האש? לא, זה מזהמם את הסביבה 89.איזה חג הכי אהוב אליכם? פסח ופורים וראש השנה ושבועות וסוכות.. כולם בעצם 90.ספרו על מקרה שאתם זוכרים במיוחד שאמרתם וואי היה לי כל כך הרבה מזל...? 91. מה המוטו שלכם לחיים? 92. איזה תכונה הכי תפריע לכם בבן אדם? 93. עם איזה אנשים אתם ממש לא יכולים להסתדר? 94. יש לכם אתרים מעניינים שאפשר להעביר איתם את הזמן להמליץ לנו? (ממש משעמם לי) 95.איזה משחק במחשב אתם הכי אוהבים אם בכלל? סימס 96. יש לכם טלביזיה בחדר? לא 97.ומחשב? כן 98.ומערכת סטריאו? לא 99. יש לכם הוט או יס? הוט 100.באיזה חנות אתם מבקרים הכי הרבה? 101.אוהבים ללכת לקולנוע? כן 102.אתם תמיד קונים פופקורן שאתם בקולנוע? לא 103. נכון פסרומות זה דבר מעצבן? שאלת כבר 104.איזה פרסומת הכי עצבנה אותכם? של היופלה 105.איזה פרסומות הכי אהבתם? זה עם הילדה הפריקית... מה פירסמו שם בכלל? 106.אתם מעבירים ערוץ שיש פרסמות? לא 107. מה הדבר הכי מוזר שקרה לכם? אמ 108.מה הדבר הכי מפחיד שקרה לכם? לא יודעת 109.איזה מתיחה של 1 באפריל או סתם מתיחה הכי טובה עשו לכם או למישהו אחר שרק ראיתם את המתיחה שלו ולא היתם שותפים? 110.איזה מתיחה של 1 באפריל או סתם מתיחה הכי טובה אתם עשיתם למישהו? 111.מה אתם חושבים שהבעיה הכי קשה במדינה מכל הבעיות? מים 112.מתכננים לעבור לחול בעתיד? לא 113.אתם מקבלים החלטות בקלות? לא 114.מה אתם עושים שאתם ממש לא יודעים במה לבחור או מה להחליט? אם זה חשוב - חושבת , אם לא - עץ או פלי
115. איזה ספר הכי אהבתם אי פעם? על מה הוא? הארי פוטר 116. איזה עיתון הכי טוב לדעתכם מכל המגזינים והעיתונים שיש בישראל? 117. מה עשיתם ב31.12.1999? בשעה 12 בלילה? היה באג 2000? הייתי בערך בת 3 118. קרה לכם פעם שננעלתם מחוץ לבית? מה היה הכי הרבה זמן שנתקעם? שעה 119. יש מקום שלעולם לא תחזרו אליו? 120.תגידו לי משהו אופטימי שיעודד אותי קצת =/ - את חמודה .?

נו../images/Emo219.gif

1. גילכם:14. 2. איזור מגורים בארץ: צפון/מרכז/דרום-מרכז. 3. מה אתם עושים בחיים? תלמיד/חיל/סטודנט?תלמידה. 4. עובדים? אם לא דלגו לשאולה 8 אם כן במה?לא. 5. כמה זמן אתם עובדים שמה? 6.אוהבים את העבודה? 7. בשביל מה אתם חוסכים אם אתם עובדים בשביל משהו מסוים? 8. מה תעשו אם תזכו במיליון דולר?אחסוך בטענה שזה קצת. 9. מה אתם מתכננים ללמוד בעתיד?סוציולוגיה/פסיכולוגיה מעניין אותי מאוד. 10. מה תרצו להיות שתהיו גדולים? למה?יש לי זמן לחשוב ולשנות דעות. 11. חושבים שהמיתון יסתיים בסוף השנה?אנאערף. הוא לא מפריע לי. 12. חושבים שימצאו פתרון לבעית המים בארץ או לחילופין שתבוא אלינו שנת גשמים והכל יפתר מתישהו?לא. 13 . מה אתם הכי אוהבים לעשות?כלום. 14. איזה שעה ביום אתם הכי אוהבים?שעות הלילה. 15.איזה חלום חלמתם הכי הרבה פעמים?לא יודעת. 16. מה המזל שלכם?שור. 17. מה מהבאים יש לכם? פייסבוק/מקושרים/אייסיקיו/מסנג'ר/סקייפ? פייסבוק+מסנ. 18. לאיזה מהם אתם הכי נכנסים?מסנ,איי גס. גם לפייסבוק. 19. איפה יש לכם הכי הרבה חברים או אנשים ברשימה במקרה של מסנג'ר אייסיקו וסקייפ....?אה? 20. מי מהם אתם הכי אוהבים ולמה? 21 היתם בחול? .באיזה מדינות?טורקיה כמה פעמים,איטליה,צרפת,הולנד,בלגיה,ובחודש הבא גם גרמניה,אוסטריה ושוויץ. 22.מה היתה המדינה האחרונה שבקרתם בה?הולנד. 23. איזה מדינה הכי אהבתם?הולנד. מאלה שביקרתי. 24. מה המתנה הכי יפה/מקורית שאי פעם קבלתם? 25. מה המתנה הכי יפה/מקורית שאי פעם נתתם? 26. יש לכם חיית מחמד? איזה? לא. 27. מה הצבע ,סוג שלה,גיל וגודל? 28. איזו חוויה בלתי נשכחת עברתם פעם ואתם רוצים לספר לנו? 29.לאיזה תקופה בחיים היתם חוזרים?בטח גיל 6. 30. אוהבים את החיים בכללי? אתם אנשים אופטימיים?זה משתנה כל הזמן. ואני הבנאדם הכי לא אופטימי שיש. 31. כשאתם עצובים או בדכאון ממשהו ולא בא לכם לעשות כלום מה עוזר לכם להתגבר על זה? מה אתם עושים?כלום. 32. חושבים שאתם חברים טובים?לא. 33. מה הצבע האהוב אליכם?הכל חוץ מצהוב. 34. מה הצבע השולט בארון שלכם?לא שמתי לב. 35. מה התחפושת הכי יפה שראיתם? 36.לאיזה תחפושת שהתחפשתם פעם הכי אהבתם? 37. כמה אחים יש לכם?2. 38. איזה יומולדת הכי אהבתם ואותו תזכרו לתמיד?לא זכור לי משהו מיוחד. 39. מה אתם הכי אוהבים לראות בטלביזיה?לא רואה הרבה. 40.באיזה אתר אתם נמצאים הכי הרבה?פייסבוק,תפוז. 41.באיזה פורום אתם נמצאים הכי הרבה?מייכמ,מייפל ונייטוויש. 42. איזה צבע העכבר שלכם?לבן. 43.איזה צבע המקלדת שלכם?היה לבן. 44. מה מצויר על הפד לעכבר שלכם?אין. זרקתי,מעצבן. 45. איזה פלאפון יש לכם?אדום. 46. איזה רקע יש בפלאפון כרגע?איש קו שמקיא ריינבואו. 47.איזה שומר מסך?אין. 48. איזה רינגטון,צלצול הודעה ופנטון אם יש יש אצלכם כרגע?נמ נראה לי שהצלצול שלי זה בננה פון. וצלצול של אסמס זה סתם כזה של הפלאפון. ואין לי פאנטון,זה מפגר. 49.מה אתם עושים כדי שהזמן יעבור יותר מהר? חוץ מלמלאות פה שאלונים חח..לא יודעת. 50. באיזה עונה נולדתם?אביב. 51. איזה עונה אתם הכי אוהבים בשנה?חורף. 52.מה היה ההצגה האחרונה שהיתם בה?כנר על הגג. 53.והסרט האחרון?מהיר ועצבני 4 איכ. 54.והמופע מוסיקה האחרון? 55.והמופע סטנד אפ האחרון? 56. איזה מופע/סרט/הצגה הכי אהבתם בכל הזמנים? 57. מה אתם הכי אוהבים לאכול? 58.מה אתם הכי אוהבים לשתות? 59. חושבים לפעמים שהלוואי שלא היו ממציאים את כל הדברים המשמינים והטעימים בעולם וככה לא הינו צריכים להתעסק עם המשקל וכל הדיאטות האלה והבאלגן ביום יום?כל יום. 60. עוסקים בספורט? באיזה?לא בדיוק. 61. מה הדבר שהכי משמח אותכם? 62.מה הדבר שהכי מעציב אותכם? 63.מה המשאלה שלכם? 64. איך אתם מוציאים כעס ?צועקת,מקללת אנשים. 65. אתם מהאלה שאם קורה להם משהו שנראה להם הכי גרוע בעולם מעודדים את עצמם או אחרים שבמצב כזה בכך שהם אומרים תמיד יש דברים יותר גרועים,מחלות,תאונות ,מוות...וכו ?לא. 66. מה אתם חושבים שצריך לעשות כדי להפחית את תאונות הדרכים בארץ?לא יודעת. 67. אם היה אפשר היתם בונים את כל המדינה מחדש ועושים אותה מקום טוב יותר?אם הייתה לי אפשרות. 68. רואים חדשות? כמה פעמים ביום אם כן?בערב. 69.אוהבים להגיב בטוקבקים על כל מיני כתבות ברשת?לא. 70.על איזה סוסגי כתבות אתם הכי מגיבים?לא מגיבה. 71.מה מעניין אותכם בחיים? מה מעסיק אותכם רוב היום?כל מיני. 72. מה הרקע שלכם במחשב כרגע?סתם של ווינדווס. 73.והשומר מסך?כנל. 74.מה דף הבית שלכם?גוגל. 75.כמה אתרים יש לכם במועדפים?הרבה. 76 . אוהבים את כל הדברים שכותבים אליהם את השם שליכם?מה? 77. היתם באילת? אוהבים את העיר?כן ולא אוהבת. 78.כמה פעמים היתם?לא זוכרת. 79.מה אתם הכי אוהבים לעשות שם? כלום. 80. נכון פרסומות זה דבר מעצבן?כן. 81.איזה מכתב בדואר הכי שמחתם לקבל אי פעם?מחברה שעברה לעיר אחרת. 82.ואיזה מייל? 83.ואיזה אס אמ אס ? 84. אוהבים יותר את הים או הבריכה?לא אוהבת את שניהם. 85.אוהבים לעשות על האש?לא. 89.איזה חג הכי אהוב אליכם?כל אחד שיש בו חופש מספיק ארוך. 90.ספרו על מקרה שאתם זוכרים במיוחד שאמרתם וואי היה לי כל כך הרבה מזל...?לא יודעת. 91. מה המוטו שלכם לחיים?אין ממש. 92. איזה תכונה הכי תפריע לכם בבן אדם?יש יותר מידי. 93. עם איזה אנשים אתם ממש לא יכולים להסתדר?הרבה. 94. יש לכם אתרים מעניינים שאפשר להעביר איתם את הזמן להמליץ לנו? (ממש משעמם לי)לא. 95.איזה משחק במחשב אתם הכי אוהבים אם בכלל?מייפל סטורי. 96. יש לכם טלביזיה בחדר?כן. 97.ומחשב?לפטופ. 98.ומערכת סטריאו?לא. 99. יש לכם הוט או יס?הוט. 100.באיזה חנות אתם מבקרים הכי הרבה?לא יודעת. 101.אוהבים ללכת לקולנוע? לא. 102.אתם תמיד קונים פופקורן שאתם בקולנוע?לא. 103. נכון פסרומות זה דבר מעצבן?עוד פעם? 104.איזה פרסומת הכי עצבנה אותכם? 105.איזה פרסומות הכי אהבתם? 106.אתם מעבירים ערוץ שיש פרסמות? 107. מה הדבר הכי מוזר שקרה לכם? 108.מה הדבר הכי מפחיד שקרה לכם? 109.איזה מתיחה של 1 באפריל או סתם מתיחה הכי טובה עשו לכם או למישהו אחר שרק ראיתם את המתיחה שלו ולא היתם שותפים?לא יודעת. 110.איזה מתיחה של 1 באפריל או סתם מתיחה הכי טובה אתם עשיתם למישהו?לא עשיתי אף פעם. 111.מה אתם חושבים שהבעיה הכי קשה במדינה מכל הבעיות?יש המון. 112.מתכננים לעבור לחול בעתיד?אני אוהבת את ישראל,אבל יש אנשים שאני בהחלט רוצה להתנתק מהם,מחליאים אותי. ומעבר של עיר זה לא הפיתרון,אז,אני חושבת על זה. 113.אתם מקבלים החלטות בקלות?תלוי. 114.מה אתם עושים שאתם ממש לא יודעים במה לבחור או מה להחליט?לא יודעת. 115. איזה ספר הכי אהבתם אי פעם? על מה הוא?"צילה של הרוח",לדעתי. ריתק אותי מאוד. אע"פ כל הסיבוכים שיש בו,הוא מקסים. אין לי כוח להסביר עליו. 116. איזה עיתון הכי טוב לדעתכם מכל המגזינים והעיתונים שיש בישראל?לא נוטה לקרוא עיתונים. 117. מה עשיתם ב31.12.1999? בשעה 12 בלילה? היה באג 2000?סביר להניח,ישנתי. 118. קרה לכם פעם שננעלתם מחוץ לבית? מה היה הכי הרבה זמן שנתקעם?קרה,לא זוכרת כמה זמן. 119. יש מקום שלעולם לא תחזרו אליו?כן. 120.תגידו לי משהו אופטימי שיעודד אותי קצת =/ -

למעלה