בגרויות ועוד שטויות

בגרויות ועוד שטויות ../images/Emo179.gif

עזבו אותכם בגרויות אני רואה אנשים מהשכבה שלי שנלחצים לפני בגרויות ושואלים אותי למה אני לא לחוץ לקחתי הכל בקלות שמתי זין על העולם הזה הבגרות לא אומרת כלום על החיים כל האנשים שעולים לכיתה י' השנה, אל תתנו לאף אחד להלחיץ אותכם הכל שטויות לא ישבתי דקה אחת ללמוד לשון וקיבלתי 72 לשון זה מבחן של ניחושים היסטוריה למדתי קיבלתי 83 כלכלה לא למדתי וקיבלתי 53 אבל אני לא צריך את הבגרות הזאת כי זאת יחידה פנימית ויש לי מספיק יחידות פנימיות בקיצור לפעם הבאה אל תלחצו ממבחנים זה לא אומר כלום על החיים!!!!!

badboy3919

New member
אממ שני דברים.. לפריק הגאה...

1. אם האוזר היה פה הוא היה מעדיף שתחסוך במילים כמו "שמתי ז**" 2. לדעתי אתה צודק בקטע שלא צריכים להלחיץ אוץנו עם כל הקטע של הבגרויות אבל לא עד כדי הגזה: זה לא אומר כלום על החיים", נכון שציונים זאת שיטה גרועה לבטא מה שבאמת התלמיד יודע אבל כנראה שהציונים באמת משפיעים ואם מישהו מוציא 90 בבגרות בלשון ולא 72 (עם כל הכבוד לך על הציון) אולי זה גם יעזור לו בחיים וגם יעזור קצת לעצמו בשביל ההרגשה הטובה.

iRiS009

New member
נכון כי תחשוב על זה ..

אם הוצאת 72 בלשון (שזה טוב מאוד יחסית לאחד שלא למד!) אז תחשוב שאם היית לומד קצת או יותר מקצת היית יכול בקלות להגיע לציון יותר טוב..לא שאני רוצה להרצות לך אבל חבל.. זה מראה שאם כאלו ציונים בלי ללמוד אז איך עולה לי'..

זה לא עוזר בגרוש ../images/Emo179.gif

אז מה אם הייתי לומד עוד קצת? אז מה עם הייתי מגיע לציון יותר גבוה? נגיד 88 מה זה היה עוזר לי? החיים זאת שטיפת מוח אחת גדולה מישהו חכם ממני אמר את זה עושים לכם שטיפת מוח שאי אפשר להצליח בלי בגרות אתם באמת מאמינים לשטויות האלה שבאמת למנהל חברה אכפת אם אתה יודע לשון או לא? תראה מה קורה בשטח אף אחד לא משתמש בשפה כפי שמלמדים אותו. ובול היתה על זה כתבה היום בואללה הנה http://zone.walla.co.il/ts.cgi?tsscript=item&path=2710&id=432588 אולי בכתבה הזאת תראה לך צינית והכל אבל אני לוקח אותה בהמון רצינות כל הכבוד למי שרשם אותה!!!!!

xc

New member
טיפש

תשמע חבר, בגרויות זה עסק רציני אל תתחיל לבלבל לכולם פה לשים על זה זין, כי אולי אתה רוצה לדפוק לך את החיים אבל אחרים ממש לא. אם ציוני בגרויות טובים לא צריך פסכומטרי וזה חוסך כאב ראש אחד גדול. אז בבקשה ממך תפסיק לשחק אותה בגינונים האוולים שלך.

xyxyxy

New member
אתה טיפש

בגרויות = בולשיט אחד גדול בגרויות זה בדיוק ההיפך מעסק רציני אתה לומד 12 שנה בשביל החתיכת נייר הזאת שאומרת שיש לך בגרות ת'כלס.. לחיים אתה לא צריך את כל הזבל שהבית זבל מלמד אותך לחיים אתה צריך לדעת רק א) איך לעשן ולשתות ב) איך לזיין ג) איך להשיג כסף ד) איך לספור (כסף) זהו בערך.. ואף אחד מהנושאים האלא לא מלמדים אותך בבית זבל אחרי שאתה קורע את התחת 12 שנה ומוציא את החתיכת נייר הזאת אתה יכול לעבוד בתור אורז בשר בסופר!!! וואו אם אתה רוצה להתקדם יותר מזה אתה צריך ללכת לאוניברסטיה ולהוציא איזה 2 תארים שזה עוד 6 שנה בקיצור.. אתה מזבזבז 18 שנים מהחיים שלך בשביל איזה 2 חתיכות נייר כדי שאיי פעם תוכל להשיג עבודה נורמלית לא משנה אם יש לך שכל. העיקר שאתה חרשן.. ככה המערכת עובדת היום החכמים נדפקים החרשנים מקבלים 100. אז אל תגיד לי שבגרויות זה עסק רציני זה סתם בולשיט בשביל שניתקע באיזה מסגרת עד גיל 18 ושיתנו לנו חינוך ציוני טוב שנשרת טוב בצבא אחרי זה.. שמים עליך זין תעשה מה שאתה רוצה העיקר שתבוא למילואים בקיצור... במקום ללמוד לבגרויות תעשה לעצמך טובה ותמצא לך משהו טוב לעשן

Klinger

New member
אח שלי אתה טועה בגדול

ברוב המקומות עבודה (אני לא מדבר על ניקיון ואיסוף זבל) חייבם תעודת בגרות לפחות. ולגבי זה שלא נעשה כלום עם כל מה שלמדנו ב12 שנה בבית ספר זה אולי נכון, אבל ככה אתה מפתח קצת ת'מוח ומרחיב ת'אופקים שלך.ולא כמו איזה איכר לפני איזה 1000 שנה שלא יודע כלום מהחיים שלו...

inko

New member
הבעיה בבגרות

שהיא ממש לא טובה ולא משקפת,הקטע שיכול להיות ילד ממש מוכשר אבל מה נלחץ במבחנים וכל מה שיכול לקרות ואז,באסה הוא מקבל ציונים גרועים,כאילו(באמת,טוב האוזר?) בגרות זה ממש לא טוב(ובכלל מבחנים)אבל בכל זאת חיביים ואני ממש לא חושב שצריך לשים על זה זין.

כמה אני מרחיב את האופקים? ../images/Emo179.gif

כמה אתה חושב כבר שאני מרחיב את האופקים? בכלום הנה עשיתי בגרות בהיסטוריה אתה חושב אני יודע משהו? אני לא זוכר כלום ממה שלמדתי אתה לומד את זה בשביל סתם לא להבין כלום זה חרא אחד גדול זה מבחני זיכרון אני אלמד מה שמעניין אותי לא צריך להיות לאף אחד אכפת איזה השכלה אני אקבל

xyxyxy

New member
אתה יודע לקרוא?

זה מה שאמרתי שאתה מוציא תעודת בגרות אחרי 12 שנה ואתה לא יכול למצוא לך איזה עבודת היי טק טובה עם מסכורת רצינית כמו שאמרתי.. עם תעודת בגרות אתה תהיה אורז בשר בסופר זה מרחיב את האופקים? מממממ.. לא במיוחד.. לא שלא תבין לא נכון, אני בעד להוציא תעודת בגרות, אפילו זה התעודה עצמה של בולשיט לצערינו העולם הוא עולם קפיטליסטי, זה לא משנה אם אתה חכם או מפגר.. העיקר שיש לך תעודת בגרות

הפעם, אני מסכים איתך ב 100%

גם אני חושב שהתעודה עצמה היא בולשיט. (ביננו, מי מוצא את עצמו בחיים ה"אמיתיים" משתמש בסינוסים?). אבל היום, מה לעשות, ת.בגרות היא המפתח לכניסה לכל מקום עבודה (חוץ ממנקי רחובות ואורזים בסופר).

charmingirl

New member
אוקי, יש אנשים שרוצים להתקדם בחיים.

אתה אולי לא. אבל ציונים מה לעשות, זאת הדרך להתקדם בחיים. וכן,יקבלו מישהו לקורס באוניברסיטה אם יראו שלך יש 72 ולו יש 90 אז אותו יקבלו. לא אותך. חבל, כי בלעדי זה, זה להשאר במקום וזה לא בריא.

סופי1

New member
מצטערת לבשר לכם...

אבל לחלקנו יש שאיפות, מעין וכול השאר שלא שמים על הבגרויות, אני לא יודעת מה איתכם, אבל אני לא רוצה להיות קופאית כול החיים, אני רוצה שיהיו לי חיים טובים בלי לפחד מכול אגורה שאני מוציאה, מי שאמר כאן ששוחקים אותנו אחרי הצבא באוניברסיטה רק בשביל תואר, כנראה פשוט עוד לא מצאת את היעוד שלך, ברגע שאתה מוצא מקצוע שאתה אוהב אין לך בעיה ללמוד בשבילו גם 10 שנים, ברגע שתמצאו את היעוד שלכם, אתם כול כך תתחרטו שלא שלא ישבתם קצת וחרשתם לפני הבגרויות... מעין מאמי, עם ציונים כאלה לא תגיע רחוק מידי....כדי שתתחיל לקחת את החיים קצת ברצינות.....

לא הגבתי לשרשור הזה.

וחשבתי לעצמי, מי יהיה החכם שירשום את זה. אז ללא ספק, אני מסכים איתך, סופי, ב100%.

charmingirl

New member
הגבת להודעה שלי,

ואני חושבת שאני באותה סירה איתך. ולא חושבת כמותם סתם רציתי רק להעיר, כי הדעה שלהם מאוד מאוד נתונה לשינוי בעתיד הרחוק, פשוט עכשיו הם לא רואים את זה וחבל.

כנסי ../images/Emo179.gif

אם כבר דיברת שקודם צריך למצוא את היעוד שלי אז אני אומר לך כבר מה אני אהיה אני אעבוד בתחום המוזיקה וזה ממש ברור לי ובשביל זה אני ממש לא צריך בגרות!!!!! באמת שאני מוכן ללמוד כל מה שמעניין אותי ובכלל לא אכפת לי גם ללמוד בבית ספר אבל למה מכריחים אותי לעשות בגרות? אני לא רוצה את הדבר הזה למה הם לא יכולים להשאיר אותי בבית ספר בלי הבגרות אני לומד רגיל רק לא ניגש למבחנים את יודעת למה הם לא משאירים? אני אגיד לך. זה מפני שזה מוריד להם מהסטטיסטיקה של הבית ספר וזה מה שחשוב היום לבית ספר לא אכפת לו מכלום ולדעתי הבגרות ועוד שטויות אחרות זה שטיפת מוח אחת גדולה הכל שטויות ואני ממש עצוב שהעולם מתנהל ככה היום עם כל האינטרסים של האנשים שעומדים בממשלה כל אחד דואג לאינטרסים שלנו אבל אנחנו העם הפשוט נשתוק כי אנחנו כנראה אוהבים להידפק מלא אנשים חושבים שלא צריך את הבגרות הזאת כי באמת סוניה למה אני צריך לדעת גאוגרפיה אם אני הולך לעבוד במחשבים? מה זה השטויות האלה מה אני צריך לדעת נוסחאות במתמטיקה? שיתנו את זה בשלב מאוחר כבחירה מי שרוצה להרחיב אנשים מבינים שלא צריך את הבגרות הזאת והם לא עושים כלום עושים לכם שטיפת מוח אחת גדולה

xc

New member
תמשיך לקרוע את החלוצה

שלך, לשמוע מוזיקת תת רמה ושב בשקט.

iRiS009

New member
טוב תראו..

כולם צודקים בקשר לתעודות בגרות (והכוונה לאלו שאומרים שזה חשוב כי זה באמת ככה !!!) אבל זה חסר טעם להתחיל לשכנע ילדים שלא רוצים להיות כלום בחיים שלהם ולעבוד במוזיקה ושטויות אחרות..מה זה קבוצת תמיכה ? כי מי שכבר לא למד זה לא יעזור לו עכשי והשיחות האלו..אז עם כל הכבוד- חבל על הזמן עם זה ..זה לא ישכנע אותו שזה חשוב או שילמד..שיהיה לו כל טוב בחיו! וזהו..חחחחחחחחחח

11390841

New member
לא עושים לאף אחד שטיפת מוח

ואני לא אתחיל לרדת עליך כי אני מבינה אנשים כמוך. נערים מבולבלים בגיל ההתבגרות. אתה אולי כן נעול על מטרה. אתה תעסוק במוזיקה. אז סבבה לך, אולי לא תצטרך את מה שמלמדים בבצפר אבל אחרים כן. אין קשר לאינטרסים של אנשים בממשלה. זה ממש בולשיט. זאת קריאה למרד ולשינוי ואנשים כמוך לא מבינים שאין פה מלחמה. ועוד על הנושא של לימודים ובגרות? בחייאת. יש מערכת מסוימת בישראל. בעולם. מערכת שאם יסדרו אותה קצת היא תהיה בסדר גמור. אנשים מגיעים לבית ספר לרכוש השכלה. אז אולי בחטיבה ובתיכון לא יוצאים משם עם השכלה, אבל יוצאים עם תעודת בגרות. ושאתה מעוניין ללמוד באוניברסיטה הבגרות הזאת נותנת להם מין הבטחה קטנה. הבן אדם הזה מסוגל ללמוד. הוא מסוגל להתאמץ כדי להשיג מה שהוא רוצה. אז אולי אתה שונה, אבל זה לא אומר שאתה צודק. אתה בא בגישה כאן לפורום כאילו אתה יודע את האמת ולכולם עושים שטיפת מוח אחת גדולה. אבל פריק גאה יקר שלי. אתה לא שונה. אתה אולי הולך לישון וקם בבוקר עם הרגשה כזאת, אבל אתה כמו כולם. כל אחד בוחר כיוון בחיים, לך אולי לא מתאים הבגרות והכיוון הזה, לאנשים אחרים אולי כן. אבל מי אתה שתבוא ותגיד כאן לאנשים שהם לא צריכים את הבגרות? זאת טיפשות לשמה. ואם אתה כל כך "בוהו מורד נגד המערכת", למה אתה פשוט לא עוזב את בצפר?

כנסו ../images/Emo179.gif

אני לא מטיף כאן לאנשים מה לעשות אני לא באתי לכאן ואמרתי אל תעשו בגרות וזה אבל לדעתי עושים כאן שטיפת מוח אחת גדולה ותאמין לי שכל הבלאגן של התקציבים והכל מתחיל בבמשלה תראה במה הם מתעסקים תראה כמה אוכל הם אוכלים תראה כמה כסף הם מוציאים הכל כל כך אינטרסי רק לכיס של עצמם הם לא יעזרו לאחד שהולך ברחוז ומחפש אוכל תראה כמה עוזרים יש לח"כ אחד שלא עושה כלום בממשלה הזאת עכשיו אישרו לחבר כנסת שיהיה לו עוזר שלישי גם שמעת על זה? אחד עונה לפלאפונים, אחד סוחב את התיקים והשלישי לא יודע מה הוא עושה וכל הכסף הזה סתכל על מה הולך כסף אני לא בא להגיד כאן לאף אחד מה לעשות לדעתי המערכת בישראל מפגרת, דפוקה וכך גם אנחנו נדפקים תפקחו את העיניים אנחנו העתיד של ישראל היושבים בממשלה לא מבינים מעצמם זהו

למעלה