בג"ץ אישר: הפרופ' למתמטיקה לא יקבל פרס ישראל

Permafrost

Well-known member
אתה עושה סלט בין תכנות למתמטיקה, null זה בתכנות וקבוצה ריקה היא במתמטיקה.
הפספוס רוצה ללמד אותי, קודם תשלים בגרויות, אח"כ תחזור אלינו ... |טמבל|
מכל מקום, לא תתחמק. מתמטיקה - ספק אם אלמדך. עברית - דוקא ראינו שכן. "כלום" פרושו "משהו", "דבר-מה".
משול ברוחך ואל תאלצנו לצפות באבדן עשתונותיך.

אשר לבגרויות, ובכן, בפורומים - אני תמיד משתדל לפזר דיסאינפורמציה אודותי ולעודד אימוצה על ידי הזולת...וזה עובד... :-D

נערך לאחרונה ב:

דיברגנט חדש

Well-known member
מכל מקום, לא תתחמק. מתמטיקה - ספק אם אלמדך. עברית - דוקא ראינו שכן. "כלום" פרושו "משהו", "דבר-מה".
משול ברוחך ואל תאלצנו לצפות באבדן עשתונותיך.
אתה לא יכול ללמד אותי כלום, כי אתה, אפילו, שובר את המשפט "מכל מלמדיי השכלתי".
בשביל ללמדני עברית, קודם כל תלמד עברית , תפנים שמי שקובע את החוקים, הם האקדמיה ללשון עברית ולא הפנטזיה שלך.
להבדיל ממתמטיקה שהיא שפה שאפשר להגדיר דברים לבד, עברית היא שפה המוגדרת מראש ורק גוף אחד יכול להגדיר הגדרות חדשות וזה לא אתה.

אשר לבגרויות, ובכן, בפורומים - אני תמיד משתדל לפזר דיסאינפורמציה אודותי ולעודד אימוצה על ידי הזולת...וזה עובד... :-D
אתה לא צריך לפזר כלום, התגובות שלך מסגירות אותך |נחמה|
טוב שאתה צוחק, כי כשאין שכל ---> אין דאגות|!|

Permafrost

Well-known member
אתה לא יכול ללמד אותי כלום, כי אתה, אפילו, שובר את המשפט "מכל מלמדיי השכלתי".
בשביל ללמדני עברית, קודם כל תלמד עברית , תפנים שמי שקובע את החוקים, הם האקדמיה ללשון עברית ולא הפנטזיה שלך.
להבדיל ממתמטיקה שהיא שפה שאפשר להגדיר דברים לבד, עברית היא שפה המוגדרת מראש ורק גוף אחד יכול להגדיר הגדרות חדשות וזה לא אתה.

אתה לא צריך לפזר כלום, התגובות שלך מסגירות אותך |נחמה|
טוב שאתה צוחק, כי כשאין שכל ---> אין דאגות|!|
עברית היא נקודת התורפה שלך, ויש קבלות.
לבד מזה - יִללתך(*) ערבה לאזני ואני רוכש לה חיבה חרף השוקת...

(*) יִלְלַת תַּנִּים נוּגָה תֶּחֱצֶה דְּמִי הַלַּיִל... :-D

נערך לאחרונה ב:

דיברגנט חדש

Well-known member
עברית היא נקודת התורפה שלך, ויש קבלות.
לבד מזה - יִללתך(*) ערבה לאזני ואני רוכש לה חיבה חרף השוקת...

(*) יִלְלַת תַּנִּים נוּגָה תֶּחֱצֶה דְּמִי הַלַּיִל... :-D
נכון, שהעברית שלי לא מושלמת, ככה זה שיודעים מס' שפות ברמת שפת אם, אך היא עדיין טובה משלך שזאת השפה היחידה שאתה יודע|נחמה|
אני, להבדילך, לא אכתוב 'בוכוח' ללא ניקוד ולא אתווכח כמו כסיל עם האקדמיה ללשון עברית "בצדקתי".
הואיל ואני יודע כמה אתה מוגבל, חוזר שוב ושוב, אולי האסימון ייפול לך בסוף, אין דבר כזה בוכוח למרות שהצורה וכוח תיקנית. צריך להיות בוויכוח|!|

דיברגנט חדש

Well-known member
אני משלים בגרויות ומנסה מדי פעם כחי בסוגיות המרתקות העולות כאן לדיון, אתה זקוק להשלמות בתחום אחר...

אגב, "כלום" פרושו "משהו".
היה עליך לכתוב "לא-כלומניק"...
הגיע זמן ממרום גילך שתשלים את הבגרויות שהיית אמור לעשות מס' עשורים קודם לכן אך היית עסוק בלעשות דווקא להורים שלך ולהראות להם כמה אתה יותר חכם מהם :D

Permafrost

Well-known member
הגיע זמן ממרום גילך שתשלים את הבגרויות שהיית אמור לעשות מס' עשורים קודם לכן אך היית עסוק בלעשות דווקא להורים שלך ולהראות להם כמה אתה יותר חכם מהם :D
בפורומים - אני תמיד משתדל לפזר דיסאינפורמציה אודותי ולעודד אימוצה על ידי הזולת...וזה עובד... :-D

למעלה