בג"צ מדוע אינך מורה ליועמ"ש לנבצר את נתניהו?....

אבנר ג

Well-known member
הרי האיש הזה הפך את המדינה כולה
אמצעי בידיו לחמיקה ממשפטו הפלילי

אל תאפשר לו זאת

אבנר ג

Well-known member
אני רואה שאתה מת שבנט שיהיה ראש הממשלה.
בנט הוא הרע במיעוטו
השקפותיו הפוליטיות בלתי נסבלות
אך אין חולקין על יושרו כאדם

נתניהו הוא אמריקני שהגיע לכאן לעשות חלטורה
ודבק במקום כפסוריאזיס ואינו מרפה

ואני אומר לך ששבוע אחרי שיסולק מתפקידו
הוא יארוז את משפחתו ויסתלק מכאן

נערך לאחרונה ב:

שחר 676

Well-known member
מנהל
בנט הוא הרע במיעוטו
השקפותיו הפוליטיות בלתי נסבלות
אך אין חולקין על יושרו כאדם
הבנתי - אתה כבר "הרשעת" את נתניהו ללא בית משפט ובעטת לעזאזל את האידיאלוגיה השמאלנית שלך עבור אדם אשר השקפותיו הפוליטיות מצויות פי אלף ימינה מנתניהו חחחחחח

בפוסט אחד הוכחת לנו שהיית מביע תמיכה במכונת כביסה אילו הייתה מועמדת לראשות ממשלת ישראל במקום נתניהו ;-)

ואתם עוד מתיימרים להיות הרבה יותר אינטילגנטים משאר בני התמותה.....שאלוהים יעזור לכם :)

אבנר ג

Well-known member
הבנתי - אתה כבר "הרשעת" את נתניהו ללא בית משפט ובעטת לעזאזל את האידיאלוגיה השמאלנית שלך עבור אדם אשר השקפותיו הפוליטיות מצויות פי אלף ימינה מנתניהו חחחחחח

בפוסט אחד הוכחת לנו שהיית מביע תמיכה במכונת כביסה אילו הייתה מועמדת לראשות ממשלת ישראל במקום נתניהו ;-)

ואתם עוד מתיימרים להיות הרבה יותר אינטילגנטים משאר בני התמותה.....שאלוהים יעזור לכם :)
אתה יכול להגיע לכל מסקנה שתתאים לך ולהשקפותיך הפוליטיות
אני לא הרשעתי אותו אלא דורש שירפה מראשות הממשלה עד שתתברר חפותו
בשום מוסד ציבורי או פרטי נאשם בפלילים לא יתקבל לעבודה אפילו לא כפקיד זוטר
וכאן אותו הנאשם נאחז בלקונה בחוק כדי לפטור עצמו ממשפט פלילי או לדחות את משפטו

שחר 676

Well-known member
מנהל
אתה יכול להגיע לכל מסקנה שתתאים לך ולהשקפותיך הפוליטיות
אני לא הרשעתי אותו אלא דורש שירפה מראשות הממשלה עד שתתברר חפותו
בשום מוסד ציבורי או פרטי נאשם בפלילים לא יתקבל לעבודה אפילו לא כפקיד זוטר
וכאן אותו הנאשם נאחז בלקונה בחוק כדי לפטור עצמו ממשפט פלילי או לדחות את משפטו
החוק נחקק לפני עשרות שנים והוא מחריג ראש ממשלה מכל שאר התפקידים דווקא מפני שבחירתו מגלמת את מהות רצון העם - ושום שיקול דעת של פקיד משפטי ( יועמ"ש , פרקליט מדינה ) יכול להחליף את פסיקת בית משפט.

תאר לעצמך מצב בו ראש ממשלת ישראל יזוכה לאחר שנאלץ לעזוב את תפקידו בשל שיקול דעתו של פקיד כזה או אחר......במילים אחרות אתה מבקש לרמוס את הדמוקרטיה שלנו.

אדם חף מפשע עד אשר תוכח אשמתו אך אתה והחברים הצבועים שלך כבר הרשעתם אותו בבית משפט שדה וברוב חוצפתכם אתם מצפים ממנו לעזוב את תפקידו בטרם בית המשפט פסק.

מה מסתתר מאחורי דרישתכם ? אתם מבקשים להעניק לפקידים אשר אינם שופטים זכות וטו על בחירת העם - כלומר אם הפקידים יחליטו להגיש כתב אישום נגד בחירת העם אזי עליו לעזוב מיד את תפקידו ;-) ובאופן הזה אתם תהלכו אימים על נבחרי הציבור לבל יעזו לפעול באופן אשר אינו מוצא חן בעיניהם - כך השמאל מנסה לכופף את הדמוקרטיה לגחמותיו - לכן נתפרו לנתניהו שלושה תיקים פליליים הזויים - בכדי לגרום לפרישתו בטרם עת.

אבל מה אני מחדש לך את שאתה יודע מזמן......ולכן , נתניהו ילחם על חפותו בבית המשפט ובמקביל ימשיך לכהן בתפקידו בכפוף לרצון העם - כי כך החוק קובע.

כמה שאתם צבועים.....כמה רוע טמון בכם....כמה גזענות.....

Harrington

Well-known member
מנהל
הרי האיש הזה הפך את המדינה כולה
זו דעתך. רבים חושבים אחרת. דעה פוליטית לא מהווה עילה להוציא אדם לנבצרות.
אמצעי בידיו לחמיקה ממשפטו הפלילי
נכון לעת הזאת נתניהו לא עשה שום צעד שאפילו מתקרב לכיוון של התחמקות מהמשפט הפלילי. זאת תיאוריה חביבה אבל אין לה על מה להתבסס, לפחות נכון לעכשיו.
אל תאפשר לו זאת
הסר דאגה מליבך. זה לא עומד לקרות. אגב גם אם כן, זאת לא עילה לנבצרות. אם בית הנבחרים יחליט לשחרר את נתניהו מההליך הפלילי או לדחות את ההליך, זה סמכותו על-פי חוק, בין אם זה מוצא חן בעיני היועמ"ש (שלענ"ד ישמח על אף שלא יאמר זאת) או בג"צ ובין אם לאו.

למעלה