בדבר אחד אני בטוח-

אוהד 49

New member
בדבר אחד אני בטוח-

מזל של דן שזה לא הקהל שבוחר בSMS מי יישאר ומי יילך כי אחרת הוא כבר היה עף מזמן...

אוהד 49

New member
דניאל צודק (או.. צודקת?)

וחוץ מזה, אנחנו 7 מיליון איש בישראל- ניראה לך שכולם בחרו? זה רק מי שנכנס לשם וראה את הסקר הזה בכלל..הנה קח דוג' רק ממה שהולך פה בפורום- רובם (90% כולל אני) שונאים אותו(!!) ואולי יש פה איזה 3-4 אנשים שאוהבים אותו,זה בדיוק המצב עם מי שראה את התוכנית בארץ... בקיצור: בפורום שזה בקטן יותר- הרוב שונאים את דן וקצת אנשים אוהבים אותו. מה שקורה בארץ זה אותו דבר רק יותר ב'גדול' מאשר בפורום אחי

Ran Bimba

New member
גמני מאוד מעריך את דן, זה המשחק וככה צריך

לשחק... זה מובן שאתם עצבנים אליו כי הוא העיף את הבחור שהיה על תקן "החתיך" אבל הוא תותח על ולא יעזור לאף אחד

אוהד 49

New member
מה? אחי אני לא הומו....

אני לא שונא אותו כי הוא העיף את "החתיך"(!!!!!!!!!!!!) אני שונא אותו כי הוא תחמן, מניפולטיב,י מגעיל מלוכלך וכו' וכו' וכו'...אתה לא רואה הישרדות?? הוא על תקן ה-"מניאק" !!!

JoNy Boi

New member
וואי תורידי הילוך

כולה הקווי הצבעה של נולד לרקוד D:

idanoosh17

New member
קודם כל אני בן......./images/Emo111.gif

ולא יודע.... ניסיתי להזהיר! בלי לפגוע בך אישית, ראיתי פה הודעות כל כך מפגרות שאני כנראה ברפלקס מזלזל באינטיליגנציה של אנשים.... סליחה

אוהד 49

New member
למה ניראה לי?? כי כולם שונאים אותו!!

כולם שונאים אותו ואת האישיות המחורבנת שלו! ובגלל זה אני אומר שאם הקהל היה בוחר הוא היה מעיף את דן..הרי ידוע שהקהל בריאלטי מתחבר לאנשים מסויימים והולך לפי זה, ולא תמיד לפי איך שאותו בנאדם במשחק! הקהל שונא מישהו- הוא רוצה להעיף אותו. לפי האישיות שלו ולא לפי הביצועים שלו בתכנית... הוא אולי "תותח" (למרות שאני ממש ממש לא מסכים!!! אלה רק לצורך הדוג' אני כותב את זה) כמו שאתה אומר, אבל יש לו חרא אישיות..הוא מלוכלך, אינטרסנט, אגואיסט, תחמן, תככן, מתנשא, מעצבן, מגעיל ועוד ועוד...ועל זה הוא היה עף- אם זה היה תלוי בקהל!

למעלה