בדיוק לפני שנה

frige

New member
בדיוק לפני שנה

בחול המועד סוכות. זה היה 19.10.2005, תאריך שיירשם בספרי ההיסטוריה ובתאריכי אירועים מיוחדים (חחח) עזבנו את מגדל העמק והגענו לבית חלומותינו בתל-עדשים. בית שבנינו בזיעת אפינו מכספינו ובעמלינו. ב-19.10.2005 חול המועד סוכות. לקחנו את עצמינו ואת ילדינו וברחנו מבתינו הקט והמתוק במגדל העמק. בית בו גרתי לראשונה לבד כרווקה (גרושה ליתר דיוק). בית בו היו לי זיכרונות נחמדים של מגורים משותפים עם שותף לדירה. בית שממנו יצאתי למקומות בילוי עם חברים. בית שממנו יצאתי לרקוד ריקודי עם ושם מצאתי את אהובי שלימים הפך להיות שותף מלא לבית. בית שאליו חזרנו אחרי החתונה. בית שבו נולדו לנו שלושת ילדינו המדהימים. לאט לאט ארזנו את כל הדברים בארגזים והודענו שחייבים למצוא תאריך לעזיבתו. אמרנו יום רביעי 19.10.2005 חול המועד סוכות, אנחנו עוברים לבתינו החדש והיפה והמרווח והגדול (ב-100 מ"ר ובחצי דונם יותר מהקודם, דהיינו 180 מ"ר על 653 מ"ר אדמה). הזמנו משאית ונסענו לתל-עדשים. הבית במגדל העמק נשאר כמו מקום פליטים. בדיוק ככה זה היה נראה, כאילו אנשים ברחו משם כל עוד נפשם בם. אחרת זה לא היה קורה. כל פעם דחינו זאת. לאט לאט העברנו את שאר החפצים. השכרנו את הבית במגדל העמק ואנחנו חיים לנו כבר שנה שלמה בשלווה בתל-עדשים. הראל למשל בהתחלה לא הבין שאנחנו כבר גרים בתל-עדשים. בערב של היום הראשון הוא רצה לחזור למגדל העמק. גם בערב השני. פתאום בטלוויזיה הוא ראה תוכנית ואז הוא צעק: "אמא, אמא, אומה בתל-עדשים, אובי בתל-עדשים" (משפט שיחרט במוחינו לעד). מאז הוא הבין שכל המשחקים והדברים שהוא אוהב עברו איתו. היום הוא לא מוכן לשמוע על לחזור לגור במגדל העמק, הוא רוצה "רק תל-עדשים". הגן שלו עדיין במגדל העמק. וכמו שכבר אמרתי את הסידורים שלי נראה לי תמיד אעשה במגדל העמק. אוהבת את מגדל העמק ותמיד ליבי יישאר שם (האקסית המיתולוגית שלי.
). היום הלב הגדול נמצא בבית פה בתל-עדשים. הלב שלי היום מחולק ל-4 חלקים שהפכו את ליבי ואת חיי ליפים ומאושרים כאחד. ותודה לכולם שהגיעו עד הלום. שלכם שרית

dafgol

New member
שריתוש מאחלת לכם את כל האושר שבעולם

ב
שלך , עם הגברים שלך
שתמיד תהיי שמחה ומאושרת בחלקך ותודי למזלך הרב
שמחה ששיתפת
אוהבת
אJי

frige

New member
../images/Emo51.gif דפנה, גם אני

מאחלת לך המון המון אושר והצלחה עם הגברים שלך.
שרית

dafgol

New member
בדיוק היום לפני 6 שנים...

ביום שישי ה13 באוקטובר..... גולן הגיע אלי לחיפה בפעם הראשונה, היום לפני 6 שנים היתה הפגישה הראשונה שלנו......
חתיכת הספק היה לנו.....לטוב ולרע.... מצד אחד 6 שנים זה קצת זמן , מצד שני זה המוןןןןןןןןןןןןןן זמן..... נוסטלגייה........

יאללה נפתח את -פינת הנוסטלגיהה

סתם סתם.. שתהיו מאושרים את שרית הלידים ובעלךךך שתחיו באושר בעושר חחח האקסית המיתולוגית גם את דפנה מקבלת את אותם ברכותת

היו זמנים...../images/Emo6.gif

באמת פינת הנוסטלגיה. אחלה דברים קרו לכן שרית ודפנה. ושזה יהיה רק זיכרון טוב ונעים לכל החיים, שנתן לכן התחלה מדהימה למשהו טוב יותר. שירת - תמשיכו להנות בבית שלכם. שגם נכדים שלכם יבקרו בו ויהבו אותו כמוכם. דפנה - המון מזל טוב לך ולגולן לרגל 6 שנים משוטפים שלכם. תמשיכו להיות החברים הכי טובים אחד של השני, שתמיד אהבה תהיה בבית שלכם. חג שמח

S r 35

New member
תהנו מהפינה היפה שלכם, מהמשפחה

המופלאה ומהחיים בכלל ... מאחלת לך רק טוב
ושתאספי רק זכרונות טובים.

S r 35

New member
לי אין זכרונות מיוחדים שמתקשרים אל

סוכות. ובעצם אני גם לא טיפוס נוסטלגי ... זורמת הלאה ולא מתעכבת על מה שהיה ... אבל אם בכל זאת, אז לפני שמונה שנים, בסוכות, הייתי עסוקה בהכנות אינטנסיביות לחתונה שלנו - שלי ושל האיש המדהים שאני חולקת איתו את חיי. התחתנו ב 2 בנובמבר ובבוקר למחרת כבר היינו על
בדרך לעשרה ימים מופלאים וחלומיים בפריז הקסומה. לא ייאמן שעברו מאז כבר שמונה שנים ול"קפה אולה", עם קרואסון ליד, באיזהשהו בית קפה פריזאי אני בהחלט מתגעגעת ... כמו גם לטיולים הקסומים בעיר היפיפיה הזו ...

למעלה