בדיחה

בדיחה

סופרמן קם בבוקר ומרגיש נורא חרמן, אז הוא מתקשר לבאטמן כדי לקבל המלצות על בחורות. ´´היי באטמן, מי טובה במיטה?´´.´´ובכן, סופרמן, כולם יודעים שוונדר-וומן היא הזיון הכי טוב בעולם´´. ´´הייתי מת לעשות את זה איתה´´, עונה סופרמן, ´´אבל אנחנו ידידים, ואני לא רוצה לנצל אותה´´. עכשיו מתקשר סופרמן לספיידרמן. ´´היי ספיידרמן, אתה פלייבוי רציני. מי טובה במיטה?´´. ´´ובכן, סופרמן, כולם יודעים שוונדר-וומן היא הזיון הכי טוב ביקום. למה שלא תעשה את זה איתה?´´. ´´אנחנו ידידים´´, עונה סופרמן, ועף לסיבוב כדי להוציא את התסכולים. בדרך הוא רואה את וונדר-וומן שוכבת עירומה לגמרי באמצע שדה חרציות, עם הרגליים פתוחות. ´´קיבינימט!", מקלל סופרמן. "ידידים, לא ידידים, אני מהיר יותר מקליע. אני יכול להיכנס ולצאת לפני שהיא תרגיש בכלל´´. וככה, בסוווש, הוא נכנס, עושה את שלו ויוצא.וונדר-וומן מסתכלת על השמים במבט מבולבל. ´´מה זה היה?´´, היא שואלת בהשתאות. ´´אין לי מושג", עונה דנידין, "אבל התחת שלי שורף חבל"ז......".

פולנים..../images/Emo6.gif

במחקר בין-לאומי שנערך לאחרונה, התבקשו משלחות המחקר לברר מדוע הכיפה שבקצה איבר המין הגברי, יותר עבה מהאיבר עצמו. בסיום המחקר, התכנסו כל המשלחות וכל אחת עלתה בתורה לבמה, לספר על מסקנותיה. ראשונה עלתה המשלחת האמריקאית, ונציגה אמר שלאחר מחקר מקיף שערכו על אלף גברים אמריקאים, הגיעו למסקנה שכיפת איבר המין הגברי עבה יותר מגוף האיבר, על מנת להגביר את ההנאה של הגבר מקיום יחסי מין. לאחר שנגמרו מחיאות הכפיים עלה נציגה של המשלחת הצרפתית לבמה, והודיע שבמחקר המקיף שערכו הוא ועמיתיו על אלפיים גברים צרפתיים, התברר שהכיפה עבה יותר בשביל שהחיכוך עם איבר המין הנשי יהיה גדול יותר, ויגביר את הנאת השותפה. בסיום מחיאות הכפיים, עלה נציגה של המשלחת הפולנית ואמר: "לדעתנו, ולאחר שחקרנו במשך זמן רב מאה גברים פולנים, כיפת איבר המין הזכרי עבה יותר מגוף האיבר עצמו, על מנת שהיד לא תחליק החוצה בזמן האוננות...

I am a freak

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

יפה....

למעלה