בדילמה בעבודה

בדילמה בעבודה

לפני כחצי שנה חזרתי מחו"ל.. לא ידעתי האם להתחיל ללמוד, במה לעבוד וכו' התחלתי לבדוק אופציות.. ובגלל המיתון וככל שהזמן חלף הבנתי שקודם כל אני חייב עבודה אני כרגע עובד בעבודה מסודרת.. בארגון גדול התחלתי לעבוד שם לפני 3 חודשים. בראיון עבודה שהתחלתי, שאלו אם יש לי תכנונים ואמרתי שאין לי לשנה הקרובה... ואמרו שחשוב להם שאני אישאר תקופה, לפחות שנה וחצי, אבל לא חתמתי על כלום. תוך כדי העבודה בדקתי עדיין לגבי לימודים.. נרשמתי והתקבלתי לשנה הקרובה אני עובד בצוות, שמאוד נקשר אליי, והמנהל לאט לאט יותר ויותר תופס ממני לפעמים יש רגעים שאני אומר לעצמי.. אולי אני צריך לדחות את הלימודים בשנה כי לא נעים.. וככה אני גם אמשיך בעבודה ואחסוך עוד כסף ומצדי שני.. אני מנסה להישאר חד עם עצמי ולחשוב על העתיד שלי, שזו צריכה להיות המטרה. וכל יום אני עם המחשבה בראש- איך אני אגיד להם שאני צריך לעזוב??? כמובן שכרגע זה לא על הפרק.. ואף אחד בעבודה לא יודע על עתידי (אפילו אני עוד לא מודע לזה לגמרי! כי זה עדיין טרי) אבל כל הזמן יש מחשבות על "איך להגיד"... "מתי לספר"... "איך יגיבו"... מה אתם ממליצים? איך אתם הייתם מגיבים ו/או מתנהגים במקומי?

בסופו של דבר

חשוב לעשות מה שטוב בשבילך ואם זה לעזוב - אז תעזוב תעשה את זה בצורה נעימה, בזמן יחסית קרוב לתחילת שנת הלימודים - נאמר חודש מראש. כל עוד לא חתמת על כלום לא יכולים להכריח אותך להשאר וההתקדמות האישית שלך יותר חשובה ממה יגידו אחרים או מלא נעים

JonJon9

New member
עוד כמה נקודות למחשבה:

האם אי אפשר לשלב בין הלימודים לעבודה? ועוד דבר שאולי עשוי להיות- יכול להיות שכשיגיע הרגע ותודיע על עזיבה לצורך לימודים, יכול להיות שהמנהל שלך, אם הוא אכן "מחזיק" ממך, יבוא אליך מיוזמתו עם סידור עבודה חדש, ואם זאת חברה שיש לה כמה סניפים, אולי הוא ידאג למצוא לך משרה דומה בסניף אחר של החברה. never say never, יש הפתעות בחיים.

לדעתי

לא נעים מת מזמן. ולימודים יותר חשובים מהעבודה שאתה מתאר. אולי תוכל להישאר במספר מועט של משמרות או שלא?

למעלה