בדמשק מחלקים באקלאוות על חיסול הצורר האיסלאמונאצי השיעי וכל צמרת הפיקוד שלו

סטילהוק1

Well-known member
בעולם הערבי לא מחכים לאף אחד...
בתמונה: חנות ממתקים בסוריה לא עומדת בלחץ ההזמנות ויש שמועות על מחסור בבקלאוות וכנאפה
🇮🇱
🤣
✌🏼

קבצים מצורפים

• 1727516266072.png
    1727516266072.png
    1.9 MB · צפיות: 4

xyxy210

Well-known member
בעולם הערבי לא מחכים לאף אחד...
בתמונה: חנות ממתקים בסוריה לא עומדת בלחץ ההזמנות ויש שמועות על מחסור בבקלאוות וכנאפה
🇮🇱
🤣
✌🏼
נוווווווו מתי אתה נוסע לדמשק ?
הרי לדבריך השמאלנים כאן הם - ציטוט: "החלאות השמאלנים הבוגדים היו מוצאים להורג ביחד עם כל השמאלנים הרדיקלים האוטו-אנטישמיים שונאי ישראל ותומכי הטרור האיסלאמונאצי."
אז החברים שלך בדמשק הם "נופת צופים", ציונים ואוהבי היהודים מהמעלה הראשונה.
סע אליהם. הם אוהבים שמוקים כמוך.....:)

סטילהוק1

Well-known member
הרי לדבריך השמאלנים כאן הם - ציטוט: "החלאות השמאלנים הבוגדים היו מוצאים להורג ביחד עם כל השמאלנים הרדיקלים האוטו-אנטישמיים שונאי ישראל ותומכי הטרור האיסלאמונאצי."
החברים שלך בדמשק, שמאלני בוגד נאלח. זה לא שהם אוהבי ציון, הם פשוט שונאים את נאסראללה שעזר לטבוח בהם ולא הסתיר מעולם את שנאתו העזה לסונים כמו ליהודים.

xyxy210

Well-known member
החברים שלך בדמשק, שמאלני בוגד נאלח. זה לא שהם אוהבי ציון, הם פשוט שונאים את נאסראללה שעזר לטבוח בהם ולא הסתיר מעולם את שנאתו העזה לסונים כמו ליהודים.
גאון של אמא, מה עוד אתה מעוניין להסביר, ללמד ?
אני מבין שאתה מאושפז במוסד סגור כפות למיטתך.
באופן מחזורי קבוע למדי, אתה מקבל שחרור להתאורר ואז שופך את כל מררתך כאן. [מעניין אם זה בעצת הרופאים].
ואז מחזירים אותך בכפיה למיטתך.
עד לפעם הבאה.
מסכן.

סטילהוק1

Well-known member
גאון של אמא, מה עוד אתה מעוניין להסביר, ללמד ?
אני מבין שאתה מאושפז במוסד סגור כפות למיטתך.
באופן מחזורי קבוע למדי, אתה מקבל שחרור להתאורר ואז שופך את כל מררתך כאן. [מעניין אם זה בעצת הרופאים].
ואז מחזירים אותך בכפיה למיטתך.
עד לפעם הבאה.
מסכן.
אני מבין שמאלני חלאתי שאתה פסיכופט חולה נפש קודח על סמים קשים.

evglev1

Well-known member
מנהל
נסראללה היה הזרוע של אסאד בחיסול אזרחים ולכן כבר עם הביפרים הם חגגו שהתליינים שלהם נכים או מתים. נסראללה היה צריך ללמוד מהתאונה של נשיא איראן הקודם שאללה לא איתם.

xyxy210

Well-known member
נסראללה היה הזרוע של אסאד בחיסול אזרחים ולכן כבר עם הביפרים הם חגגו שהתליינים שלהם נכים או מתים. נסראללה היה צריך ללמוד מהתאונה של נשיא איראן הקודם שאללה לא איתם.
גם אתה הפכת ל "מסביר לצרכן" ?
תתמקד בשנאת השמאלנים......או יותר נכון למה שאתם מכנים - "שמאלנים" ....
1727522698881.png

evglev1

Well-known member
מנהל
גם אתה הפכת ל "מסביר לצרכן" ?
תתמקד בשנאת השמאלנים......או יותר נכון למה שאתם מכנים - "שמאלנים" ....
צפה בקובץ המצורף 117527
אני מעולם לא טענתי לשנאת השמלאנים, להיפך טענתי בתגובה שהשמלאנים מעריצים את מדינות ערב הסוניות ולכן שמחים בדגש על סעודיה ולכן הם שמחים על מותו של נסראללה השיעי.

למעלה