בהמשך לשרשור הפיסטולטים - נתקלתי במוצר הזה

knappertsbusch

New member

yuvaleitan

New member
800?!

הרוטר של בוש שבמבצע אצל צלח עולה 582ש"ח, לפני הנחה לחברי הפורום (הפעילים, שבהרשמה אישרו להעביר פרטיהם לעסקים). ואם יש הנחות מיוחדות לימי התערוכה אז בכלל....
מצד שני, איזה מלטשת ראית ב200? אתה בטוח?
בכל אופן 1000 זה אחלה! מפרגנת-מפרגנת, אבל נראה לי שסופשבוע אבלה על הספה בסלון... לא, סתם....

תיקון מחירים

מברגע בוש 789 ש"ח 10.8 ליטיום
מלטשת 365 ש"ח
ככה זה שלא זוכרים....
נקווה שיהיה הנחות על מוצרי בוש

yuvaleitan

New member
ברלה ברלה צא החוצה, הלילה אתה ישן על הספה....

כיום אני עובד עם סט מברגות בוש 10.8 ומבסוט מאוד (רגילה+אימפקט).
מברגע - זה ביידיש?

picket73

New member
הרוטור של יונדאי ממש לא רע

זול יותר מזה הירוק של הבוש, וטוב ממנו.

drors01

New member
שוב אנחנו לא מסכימים?

בהקבלה לפיסטולטים
יצרני פיסטולטים סיניים יצרו גם זבל אבל גם חיקויים של פיסטולטים מהרמה הגבוהה ביותר והם איך לומר, מצויינים למחיר ומצויינים בכלל.
הם כמובן לא מצופי כרום והכל בהם פועל פחות נעים והאריזה מקרטון זול מאוד והמראה לא סקסי בכלל - אבל התוצאה הסופית היא אוויר מעורפל בטיפות צבע שמגיע למשטח ומייצר ציפוי מצויין.

כשמדובר בכלי חשמלי הייתי מבדיל בין כלי הספק לכלים המבצעים פונקציה פשוטה. כאשר מדובר בכלי הספק, לא הייתי מעדיף סיני כי הדבר היחיד הוא שהוא ייתן זה הספק עם בזבוז ופחות תוצאה איכותית.
בכלי פונקציה הייתי שוקל את כל האופציות ואם ניתן לקבל הדגמה אז הכי טוב.
קל מאוד להעתיק דיזה ואין הרבה סיבוך בייצור של מדחס פשוט שיחזיק שנתיים שלוש או עשר.
יכול מאוד להיות שהכלי הזה מצויין.

לגבי יונדאי, אומר לך שנכנסתי לחנות בהרצליה ואחרי נכנס שיפוצניק ששאל האם נשארו הפיסטולטים החשמליים של יונדאי.
המוכר אמר שכולם נחטפו כי המוצר מוצלח ושנשארו בלק אנד דקר. אז יכול להיות שלא מדובר בכלי הזה אבל זה אומר משהו לגבי ההכללות.

moshezar

New member
נתוני יצרן מוגזמים

קשה לי להאמין שזה 600W כאשר המתחרים הידועים והאמינים יותר שיהודה ציין בעלי הספק כ 300W

סיפור קצר על נתוני יצרן כשהלכתי לקנות קולט אדים:

לפני כשנתיים הייתי בבית אלקטרה והתעניינתי ב 2 קולטי אדים הראשון גרמני והשני איטלקי (2 חברות ידועות)
מבחינת המחיר הגרמני עלה כמעט פי 2 אבל מבחינת נתוני יצרן האיטלקי מסלק 1000 מטרים מעוקבים בשעה לעומת הגרמני שמסלק רק 600 מטרים מעוקבים בשעה
ויחד עם זאת המוכר טען ש600 זה יותר מ1000

ולמעשה המוכר צדק כי ה1000 שמודד היצרן האיטלקי נמדדים בפיה הקרובה למנוע
וה600 שמודד היצרן הגרמני נמדדים אחרי חיבור צינור באורך 3 מטר (אורך ממוצע של צינור לקולט אדים) ולכן 600 הם יותר מ1000!!!

ובאנלוגיה לכלי עבודה - לפעמים הזול הוא היקר

משה

picket73

New member
יונדאי הוא בפירוש סיני

ולגמרי במקרה, היה לי את המוצר הזה שלהם, עד שהחלפתי לקומפרסור.

מבחינת עלות-תועלת, מרסס הצבע שלהם משתלם ועשה עבודה בכלל לא רעה.
את הבוש הירוק, אגב, המליצו לי שלא לקחת, בגלל המחיר מול התועלת (חשוב כי נזכור שאנו חובבים). את הבלק אנד דקר איני מכיר.

** הערה - כמו כל מרסס צבע, חשוב לסנן ולדלל את הצבע בו תשתמש.

מילה לגבי כלי יונדאי. יש לי כמה כאלו - אין תלונות - לא על המחיר, ולא על מה שהם עושים.

moshezar

New member
תרשה לי לתקן אותך

אנחנו חובבים ולא חובבנים
ההבדל הוא שהתחביב שלי הוא נגרות אולם לפרנסתי אני עושה משהו אחר.
את התחביב שלי אני לוקח ברצינות ולא כחובבנות
ולכן אין סיבה שהרהיט שאנחנו עושים לא יהיו ברמה גבוהה כמו של נגר מקצועי והצביעה שלך תהיה פחות טובה מצביעה של מצבעה.
המאמץ זהה והחומר עולה אותו דבר. נכון, יש הבדל קטן במחיר הכלי וגם בסבלנות ותשומת לב לפרטים אבל הידע נרכש מפרויקט לפרויקט ונשאר איתך כנכסי צאן ברזל

יכול להיות שההסתכלות שלי על העניין קצת מוגזמת (מודה שיש לי כמה שריטות בתחום) אבל נראה שהרבה מאוד אנשים כאן חובבים מקצועיים כמוני

משה

picket73

New member
מסכים עם כל מילה שכתבת

עם אבל ענק - והוא:

בתחילת הדרך , אנחנו כחובבים יודעים הרבה, אבל בעצם כלום. זוכר את עצמי כמי שאין לו מושג על דבר וחצי דבר, כאחד שלא יודע להגדיר צרכים, ואפילו - לא להשתמש בכלים ייעודיים.
אני ממליץ לכל מתחיל לרכוש את הכלים הזולים ביותר, כדי שיידע להגדיר צרכיו בהמשך הדרך, ולאו לאט - אחרת - זה יהיה בור ללא תחתית.

מאמין כי תמיד מתחילים עם הכלים הפשוטים והזולים יותר, כי רק כך יהיה ניתן להגדיר את הצורך, ללמוד מהעבודה ודרך הבעיות (באם יש כאלו), ולהמשיך הלאה.
חובב מתחיל - אסור שיתחיל עם הכלים של פסטול . מתחילים מלמטה, לומדים, רואים, מרגישים - ואז מוציאים.

ועוד משהו - לכל אחד מאיתנו צרכים שונים ומשתנים. אותה מרססת צבע של יונדאי שימשה אותי נאמנה לעבודתי - ועשתה עבודה טובה בסך הכל. וכשהחלטתי כי אני צריך יותר - רכשתי קומפרסור, והעלויות כבר היו אחרות.

mola mola

New member
ה-wanger נראה מבטיח, אבל לא קיים במלאי בארץ

מישהו אולי מכיר מקום שבו מוכרים אותו עדכנית?

נתקלתי במוצר דומה מבית wanger: דגם W550 - ר' http://www.tecnik.co.il/ProductInfo.asp?ProdId=2829

איך הוא בהשוואה ל-W180P? האם הוא לא כבד לעבודה ממושכת?

mati447

New member
לדעתי אפשר לרכוש בחברת ניסקו לא מזמן בדקתי

היה במלאי במחיר מעולה

yaniv72xr

New member
מרסס צבע WOLF

בשיטוט בחנות הבוקר צילמתי עבור חברי הפורום מרסס צבע וולף
לאחר שפשוף עיניים הבנתי שהמחיר נכון 131 שח
האם שווה לנסות?

למעלה