בהמשך לתכתבות בינינו

• פותח הנושא ysg
  • פורסם בתאריך

ysg

New member
בהמשך לתכתבות בינינו

קיבלתי 2 תרופות אחת למערכת החיסונית ואחת לדלקת אוזניים אבל אני לא יודעת מה שייך למה וכמו כן לא נאמר לי כמה זמן לתת את הטיפול התרופות הן: 1) ECHINCEA COMP F1 AMP, ENGTSTOL KMPHOMYOST, GLAND LYMPH 2) BELL HOM, CHAMOMILLA INJ, CALC CARB INJ , EUPHORBIUM COMP השמח לתשובנ מה שייך למה והאם את יודעת כמה זמן אני צריכה לתת לו את הטיפול

../images/Emo98.gifהתייחסות לתרופות שניתנו

איני מטפלת בהומיאופתיה בצורה זו. התרופות שקיבלת הם ערבוב של תרופות הומיאופתיות למינהן. כאשר מטפלים בדרך זו הטיפול הוא כללי ביותר ולא מותאם באופן מובהק ומדוייק לילד., מה שמכונה הומיאופתיה צרפתית. הבעיה בשיטה זו של טיפול היא שהאיבחון מבוסס על התייחסות לסימפטום ולא לאדם. לפיכך הטיפול הוא שטחי, סימפטומטי ולא נוגע במקור למחלה שהוא חוסר איזון ברמה הפנימית ביותר באדם. בדרך זו לא ניתן לרפא אלא אולי להקל. כל אחד מן המרכיבים שבתרופות הלל (הם מופרדים בפסיק)ו מכיל אינפורמציה רבה. אם ניתן אפילו אחד מהם לאדם בריא יום יום הוא יתחיל לפתח סימפטומים בהתאם . כך אנו מבצעים ניסויים על השפעתן של תרופות בהומיאופתיה, בהסכמת הנסיין, כמובן. . כלומר, יתכנו הרבה תופעות לוואי..כי ישנם הרבה מרכיבים שאינם מותאמים.... בהומיאופתיה קלאסית לעומת זאת אנו נותנים רק מרכיב אחד ויחיד המותאם במדויק לאדם ובמינון מינמלי . לשיקולך.. התרופה הראשונה היא למערכת החיסון והשנייה לדלקות אוזניים ורפואה שלמה נועה שגיא
, הומיאופתיה קלאסית [email protected]

ysg

New member
תודה רבה

תודה על תשובתך המהירה הלכתי איתו דרך כללית מושלם , נאמר לי שזה הומופטיה קלאסית המטפלת היא אפלו רופאה הילד סובל המום מבעיות אוזניים ואני רוצה לטפל בבעיה הזאת האם לפי דעתך אני צריכה לפנות למקור טיפול אחר?

תגובה../images/Emo184.gif

לפי הטיפול שניתן זאת לא הומיאופתיה קלאסית! אני ממליצה על טיפול אצל הומיאופת קלאסי. תוכלי לקרוא על טיפול כזה במאמר שלי על מחלות החורף ועל הומיאופתיה קלאסית http://www.tapuz.co.il/Forums2008/Articles/Article.aspx?ForumId=2124&aId=96871 http://www.tapuz.co.il/Forums2008/Articles/Article.aspx?ForumId=2124&aId=96870 בברכה, נועה שגיא, הומיאופתיה קלאסית [email protected]

למעלה