בהצלחה:) ושאלה

בהצלחה:) ושאלה../images/Emo9.gif

נפלא לראות שנפתח כאן פורום שהוא מאוד חיוני וחשוב..בייחוד לאנשים כמוני..אז ראשית כל הרשו לי לאחל מזל טוב,ושנית כל אני אהיה הראשונה לשאול שאלה...:) ככה,אני בת 26 לאחר לידת בתי הראשונה,לפני חודש התחלתי תוכנית דיאטה מאוזנת עם דיאטנית..כבר השלתי ממשקלי כשמונה ק"ג..אך זוהי תחילת הדרך שכן יש לי להשיל עוד כחמש עשרה ק"ג עד להשגת מטרתי המינמלית... שאלתי היא..אילו סוגי מזונות,בעיקר מנות בשר למינהן עדיף לצרוך?ואילו לא?לדבריה של הדיאטנית שלי מותר לי לצרוך עד כארבע כפיות סוכר..האם נכון הדבר?ממה שאני מבינה סוכר לבן לא טוב לכלום..מה לעשות?אני לא סובלת תחליפי סוכר,ואני סולדת מקפה ללא סוכר כלל..מה דעתכן? האם להעדיף שימוש בסוכר חום? בקשר לספורט..אני משתדלת לצעוד כשלוש עד ארבע פעמים בשבוע..במשך כשעה כל פעם..האם זה יסייע לי בהפחתת המשקל העודף?מה עוד ניתן לעשות על מנת לסייע להורדת משקל העודף? ועוד שאלה קטנטונת.האם זה בסדר להוסיף לסלט ארבע כפיות של מיונס 9% כתחליף לכף השמן בסלט? וכמה שלגוני דיאט מותר לאכול ביום? תודה רבה על תשובתכן,וגם על פתיחת הפורום.

דיאטה לאחר לידה

להערכתי אם קבלת הנחיות מדיאטנית ,אזי נלקחו בחשבון בהמלצותיה אורח החיים שלך , הוצאה אנרגטית, הנקה, כן/לא ? -לא ברור משאלתך האם את מניקה וכמה זמן את אחרי לידה. לגבי צריכת סוגי בשר והאם לצרוך סוכר - אנא פני אליה ובדקי עמה את הנושא. בעיקרון- סכור חום =לסוכר לבן בערך הקלורי כך שאין הבדלים ביניהם. פעילות גופנית- צעידה- מעולה!!!!! מה עוד ניתן לעשות?- הרבה סבלנות ואורך רוח . הקפדה על הנחיות הדיאטנית שלך וכן המשך התמדה בפעילות גופנית שיהיה בהצלחה .

למעלה