בהצלחה. כל הכבוד. הגיע הזמן.

שח_מט

New member
בהצלחה. כל הכבוד. הגיע הזמן.

חברה, תנו לי קצת להשתפך פה. אני אוהב משחקי ספורט במחשב. מכיר את פיפא מגירסה הראשונה ב- 94 שנרכשה אחר כבוד באנגליה. אבל המשחק האמיתי הוא ניהול קבוצת כדורגל במחשב. עוד בימי הקומודור (לגדולים שבינינו) היה משחק מוזר שאנשים לא הצליחו להבין מה עושים איתו... כשכולם שיחקו ב- SOCCER, אני ניהלתי קבוצות כדורגל משונות מהאי הבריטי במעלה הטבלאות. אז, התחלת עם הקבוצה שלך בליגה רביעית והיה מאוד קשה להשיג שחקנים טובים ולהצליח איתם. את גירסת CM2 הראשונה מצאתי בארץ במחסני הד ארצי בסביבות שנת 94-95 אם אינני טועה ומהרגע הראשון היא קסמה לי מאוד. האינטרנט אז התחיל את צעדיו הראשונים ואחרי כמה חודשים של למידה עצמית גילינו (אני ואחי) שיש עוד כמה משוגעים באירופה שבמקום לישון ולראות טלביזיה בוהים במחשב בטקטיקות מוזרות, קיצורי מקשים עלומים וכמונו, מצליחים להביא את ג´ילינגהם החביבה עד לצמרת הפרמייר שיפ! מאז ועד היום, בהתאם למגבלות הזמן הפנוי, אנחנו נהנים לשחק ביחד ולחוד ולשקוע לעולם מדהים שהוא רק שלנו. אשתי ממש לא מבינה למה אני כועס כשאני לא מקבל מינוי למאמן אנגליה... אין מה לעשות, אנחנו חולים. אחי היקר נדבק לגירסה 2 ולא מוכן לעזוב את הממשק והתחרותיות שלה לטובת גירסה 3. אני התמכרתי לגירסה 3 והמשכיה וסבור שהיא טובה ומתקדמת אם כי קצת איטית לטעמי. כמובן שהוא מזמן עבר אותי וגם במשחקים המשותפים הוא יותר טוב... ככה זה אחים קטנים. תדעו לכם שפעם, המפתחים היו עונים על מיילים של גיימרים תוך כמה דקות בלהט והתלהבות. זה היה נחלת מעטים והיום לפי מה שאני יודע זה נחלת רבים ויש אלפים בארץ שהתמכרו. לא מצאתי אף פעם תחרות ראויה ל- CM של החברה ב- SI. כל גירסאות EA ודומיה לא השכילו להביא את הרוח והנשמה למשחק האימון. ******************************************************************* אני מקווה שמעתה נוכל למצוא פה תשובות ולדסקס את הגירסה החדשה הבאה עלינו לטובה עוד מעט, כתחליף לפורומים של SI. שלכם, שחר

אורD

New member
ברוך הבא

גם אני הייתי ממשחקי המשחק החביב Soccer (שהיו לו צבעים ורודים-לבנים כאלה
) משחק טוב... הצחיק אותי לקרוא את מה שכתבת, כי אצלי זה היה בידיוק הפוך (אני בצד של האח הקטן) הייתי משחק במנג´ר הראשון (ההוא שיש בו רק אנגליה) בגיל 7 בלי לדעת אנגלית
.

muzza

New member
וואו

בקרוב בריקי לייק "שחר- אני יודע שאני מכור, אבל אין מה לעשות, סי אמ הוא אהבת חיי"
, לא נורא, ג´וין דה קלאב.

שח_מט

New member
דבר עם אשתי... היא התייאשה אבל

עשיתי הפסקה ארוכה עד לפני חצי שנה... ואז לקחתי את אינטר ובשש עונות עשיתי 3 דאבלים ושני גביעי אירופה אבל את איטליה לא נתנו לי... ואז נדפק ה- SAVE... דרך אגב הקטע של באינטר היה לבנות קבוצה צעירה שתידבק ולא קבוצת כוכבים. כיכבו בה הטורקי אמרה, מוקוקו (טונטון משהו), קצת דאקור בהתחלה עד שהלך הנקניק, וחלוץ איטלקי צעיר שברח לי השם שלו. על המשבצת של הדבק שיחק פיגו ואלבר מהספסל. מרונלדו ועוד כמה נודניקים נפטרתי די מהר. זאת היתה פעם ראשונה ואחרונה שאני נוטש את אנגליה לטובת מדינה אחרת. שחר

למעלה