בהצלחה רבה

בהצלחה רבה

בגביע אופ``א הערב לק``ש וליובס למרות שאין מצב כי זה בכללא קובצה מקצוענית.. (יש שם שחקן בן 46/tapuzforum/images/emo67.gif) ועכשיו שמישהוא יסביר לי למה לעזאזל לא מביאים מגן ימני?? מהזה משנה אם אלבארז ישחק מול קראקוב או לא?? הרי את הניתוח הוא יהיה חייב לעבור בקרוב..... אזז למה לא להביא את טודורוב הזה ושיתחבר לקבוצה כבר?? /tapuzforum/images/emo46.gif [רק לאאא מגרשווילי!!זה אסון ה`שחקן` הזה.. סוג של רוני גפני]

Iker Casillas

New member
להזכירך...

יש את קוזוקין, אמסלם, ודנין, כך שלא חבל סתם להביא עוד זר וזה ג``כ כרוך בהקפאתו של אלברז.

תאמין שעל שלושתם שומי

לא בונה בשיט להרכב הפותח..!! וזה ידוע.. בכ``א אני חושב שדנין צריך להיות בהרכב אבל שומי לא חושב כך.. ולכן אני שואל למה מחכים?!?

Iker Casillas

New member
הם לא מחכים לכלום

הוא יתן לאלברז לפתוח מול וסילה (מקסימום הוא יוחלף באיזה דקה 60) ואת השאר הוא שומר לליגה כנראה שהוא לא סומך עליהם מספיק ברמות האלה... ואני לא מאמין שהם יביאו איזשהו מחליף

3 הערות:

1,אף אחד לא משוגע לפתוח/לסמוך אם/על שחקן שכשיר בקושי ל60 דקות במשחקים הכי חשובים של העונה.. 2,מה יהיה אם נעבור את ויסלה?! אלבארס ישחק 30 דקות? או שפתאום הוא יסמוך על דנין וזיו באגף ימין?! 3,תאמין לי שגם הליגה מאוד חשובה לו ולאורך עונה שלמה הוא לא יכול להסתמך על שחקנים שבמשחקים חשובים הוא לא סומך עליהם.. הליגה מאוד חשובה...זה עונה שלמה!!

Iker Casillas

New member
אלברז לא ייעלם לכל העונה

הוא ייעדר כמה חודשים, ואפשר להסתדר בליגה שלנו עם קוזוקין.

מזה קשור?! אניודע שהוא שמאלי

הדיבורים להביא אותו זה בתכנון שזיו ישחק בימין.. קפיש? ו2 גם אם הוא פי 10 טוב מגפני..זה לא עוזר כי עדיין שניהם לא בדיוק שחקני כדורגל.. באמת שכבר עדיף את אמסלם...

אמסלם? בשביל מה שהגנת ביתר תפתח .

בית זקנים שחלוץ ארופאי ממוצע יוכל לשטות בהם.

אמרתי לך זה לא משנה הרבה

כי גם גפני ומגרשווילי בעיניי ובעיני עוד כמה אנשים סתם שחקנים אפורים שלא יודעים להגן ועוברים אותם כמו חמאה.. רק יודעים לרוץ ולבעוט בכדור לכיוון הרחבה.. (שבד``כ זה מגיע לרחבה של הילדים שמחזירים את הכדור:) צריך מגן כמו אלבארז שנדבק לכל שחקן שמנסה להתקיף מהכיוון שלו..

אוקי אזז שיחפשו..

הטודורוב הזה נשמע טוב.. (אזז שיביאו אותו כבר ויבחנו אותו או לא יודע מה.. אבל למה לחכות?!)

ואל תשכחו שיואב זיו

משחק הרבה יותר טוב ורגיל לשחק גם ככה בביתר בצד שמאל.. כך שלהעביר אותו לימין ודנין בשמאל זה בכללא לכתחילה...

למעלה