בהצלחה

mail man

New member
בהצלחה ../images/Emo108.gif

היי אני שי, אוהד בעיקר בייסבול ומתחיל להתעניין בפוטבול. אאחל לכם בהזמנות זאת בהצלחה רבה. אקבר כאן מדי פעם ותנו לניינרס לנצח :) .

Yo-man

New member
אתה מוזמן לחזור, רק 2 הערות

1. בקרוב יהיה פה מאמר על החוקים בפוטבול. לא משהו מורכב ומסובך כמו ספר החוקים המלא של הליגה, רק משהו שיתן מושג לאלה שרוצים ללמוד (יותר מזה שיש לעבור 10 יארד ב-4 נסיונות וכו) 2. לצערי אני לא רואה איך SF יצליחו לעשות משהו העונה... אבל הליגה מלאת הפתעות כל שנה, אז לך תדע. תבקר, יהיה חם.

mail man

New member
בטח שלא נצליח

אבל ההיסטוריה אחי, ההיסטוריה. אנחנו אימפריה מטורפת :) תודה רבה אגב אכנס למשחק חזק השנה :)

Yo-man

New member
מסכים במאה אחוז.

רק שעכשיו גם ג'ף גרסיה עזב. מה נשאר ? ומה עם החתימה של ה-Giants ?

puppi

New member
טוב שהוא עזב

גרסיה הוא קווטר-בק מצוין שעשה כמה שיאי מועדון, אבל טים רטי, לדעתי אם פוטנציאל להיות אחד הגדולים. הקבוצה אומנם נפטרה משני הרסיברים הפותחים, הרנינג בק והקווטר-בק, (אני לא זוכר תקדים כזה באף קבוצה), כך שייקח קצת זמן עד שהכל יתחבר, אבל המחליפים לא פחות טובים. קווין ברלו הראה שהוא רץ אחורי גדול שנה שעברה, רטי היה מצוין בשני המשחקים שהוא שיחק, וברנדון לויד - הראה שהיה צריך להיפטר מטרל אוונס מזמן. YO-MAN - מזל טוב על הפורום החדש, ואם תירצה לדבר גם על RUGBY, (מה לעשות אני באוסטרליה) יש לך שותף. (היום יש משחק גדול נגד ה ALL BLACKS). אז לסיום קדימה פורטי ניינרס (או שהכל ידבק ואנחנו הולכים לפליי-אוף - ואם לא ידבק - לפחות בחירה גבוהה בדרפט)

chicago cubs

New member
אם אתה מדבר על רוגבי

אז יש לי שאלה עלייך, נכון שיש שחקן שקוראים לו "הטנק הישראלי" או במכללות באוסטרליה או בליגה או בתיכונים אין לי מושג... שמעת עליו?

puppi

New member
לא שמעתי אליו

אבל אם אני אשמע אני אדווח.

puppi

New member
אז תיתן יותר פרטים

שאני גם אוכל לעקוב. מה הוא משחק? Rugby league, Rugby union, Aussie rules? והכי חשוב באיזה קבוצה - אם אתה יכול לברר.

Yo-man

New member
איזו התסכלות חיובית וארוכת טווח

או פליי-אוף או בחירת דראפט גבוהה... זו אופטימיות
לי אין יותר מידי מושג ברוגבי, אבל לטובת אלו שיבואו ללמוד את חוקי הפוטבול האמריקאי נראה לי שזה יהיה מאוד מבלבל לגדבר גם על רוגבי. אני מציע לחכות עם זה קצת, אבל תודה בכל מקרה. לפני 7 שנים טיילתי באוסטרליה וניו-זילנד. למדתי את החוקים ולמדתי לאהוד את ה"שחורים" של NZ. מאז כל שנה אני מאוכזב שאוסטרליה מנצחים, אבל זה לא שאני באמת יושב לראות משחקים. ה-NFL (פלוס עבודה, משפחה וחיי חברה) בהחלט מספיק לי.

חחח אני...

אוהב גם את ה"שחורים" של ניו זילנד... לא שראיתי יותר מדי משחקים שלהם (נראה לי משחק אחד בקושי.. אולי 10 דקות ממשחק לפני שזיפזפתי לערוץ אחר :) ) פשוט ראיתי את הריקוד שלהם... הסיבה היחידה שאני רוצה שיצליחו :)

למעלה