בואו איתי לים עם עידן יניב החמוד

המכורה 1

New member
בואו איתי לים עם עידן יניב החמוד

ובואו איתי למיטה עם איילה רפש

לא סלב

New member
אלה המעריצות של אלירז

מכורה 1 מכורה 2 מכורה 3 מוקה שוקו יאהבל שתכתוב לך להוריד את המכנסיים

webguy

New member
אוקי.. אז אין חדש תחת השמש ..../images/Emo13.gif

לכל מקום הם מגיעות ...

Sימה2

New member
תודה 24 על השידורים החוזרים של אלירז- אתמול

ראינו שוב את פנינה טורנה. חבל שאלירז רק שעה ביום לתשומת לב ערוץ 24 מאלירז רוצים יותר

אתה ממורמר.לך תעשה משהו עם עצמך

ספה רכה אצל פסיכולוג תמנע בעתיד ספה קשה אצל פסיכיאטר .

מוקה22

New member
../images/Emo10.gifלמה אתה מכניס אותי לרשימה ???

אני פעם קיללתי/הכפשתי מישהו מאוהביך ??? מותר לי ואהוב/להעריץ ואפילו לסגוד
למי שאני רוצה זה לא עינינך אני מתעלמת ממך במסרים, ואתה דוחף את שמי גם לכאן לפחות ב-אלירז יש מה להעריץ/לאהוב
הוא הוכיח ויוכיח את עצמו
לאורך כל הדרך
ה' ישמור עליו מכל משמר
גם מאנשים כמוך אמן

עומרי חיון אתה שוב פה? הנהלת ערוץ 24 תעשו לזה

סוף, עומרי חיון זה לא סלב, הוא מטריד את כל אנשי הפורום בשליחת הודעות במסרים הפרטיים, אנא חסמו אותו, הוא מפגע ממש, אם לא תחסמו אותו, אני מתקשרת למשטרה ומתלוננת על המסרים הפרטיים שאני מקבלת בניגוד לרצוני. ערוץ 24 אנא לתשומת לבכם

צופה2020

New member
עכשיו אני יודעת ש לא סלב זה עומרי חיון. אז

בבקשה ממך להפסיק לשלוח אלי מסרים. אני, כמובן מחקתי את כולם. איך אתה מעז ללוח לי מסרים בגנות אלירז? הישאר היכן שאתה ואל תנסה להכעיס אותי יותר ממה שכבר הכעסת.

המכורה 1

New member
אני מכורה לערוץ 24 ולאנשים אמיתים שרוצים לתת

ולא מחפשים לקבל . לאנשים שהם לא צבועים ולא אינטרסנטים . ולאנשים שהם לא קנאיים . ןאין לי פה טינופת זאת דעתי ודעת רבים מי שמרחם על מעריצי אלירז אז שירחם על עצמו איילה בחוף הגיע הזמן לסגור חשבון ולהגיד מה שחושבים רק לה היה מותר ללכך למה מי היא . יש לי בנות בגילה פשוט לתפארת

webguy

New member
טוב השפה שלך פשוט מכוערת ..

אגב לאלירז יש דברים שליליים רבים שלא הראו בערוץ 22 ..!! לדוגמא : החור חם מזג ועם נטייה לאלימות הזמין את החודדה הגבר למכות כדי לסגור חשבון בחוץ בדשא ..!! זה דוגמא של אדם ..? זה דוגמא של אדם אלים מילולית ופיסית .. רק שהאח הסתיר את אלירז והמגרעות שלו ולא חסר לו..

THILA9

New member
וובגאי תתקדם זה שאתה אוהב צביעותתת ויח"צ זה

ידוע תמשיך לאהוב את "האלילה " המזוייפת שלך תמשיכו לסגוד בפייסבוק ל\וגיות מדומה .

webguy

New member
סליחה ..

כתבתי כתגובה ..להתקפה על איילה ..את לא שמה לב ..? שאני פה לא היוזם אוהדת של אלירז החליטה לטנפף .. אז תתנצלי ..
עד מתי תשאלי אותי את אותם שאלות טיפשיות ...אני רק מגיב ..

../images/Emo192.gif../images/Emo153.gif

העיקר צחקת על אלירז שהוא משדר בערוץ 24, והנה איילה משדרת בערוץ 24.

../images/Emo192.gif

התוכנית של אלירז תהיה עד גמר כוכב נולד. לא שבוא ולא בטיח. הוא ישדר ארבעה ימים בשבוע.

למעלה