בואו לתת רעיונות להוספת מרכבים לעיצוב/לאתר

• פותח הנושא 2bin
  • פורסם בתאריך

2bin

New member
בואו לתת רעיונות להוספת מרכבים לעיצוב/לאתר

ברשותי אתר www.2Bin.co.il עודכן מידי פעם וכבר זמן לא מעודכן. שתפו אותי לגבי שיפור האתר ללא שינוי. יש כמה דברים מענינים. לדוגמא: המסר במרכז והמסרים המתגלגלים מימין. רושמים מסר וכולם רואים. מה להוסיף - מה להוריד - במה יותר להתמקד. כנבו ל "מידע נחוץ" ותאמרו עם להוסיף עוד מדיע על כל תחום. כל רעיון יתקבל בברכה.

ub65

New member
ניסיתי להוסיף מודעה

ובאנר עם הכתובת לאתר שלי ולא מקבל אותו ג'וב טרייד...http://www.jobtrade.somee.com הקטע הזה של לא לכתוב תוים כמו גרש וכו' כבר עבר מהעולם...נסה לפתור את זה, יש פתרונות.

2bin

New member
צודק.. כרגע לא מטפלים בזה אלא

מחפשים רעיונות נוספים. רוצים לעזור: שלחו רעיונות ל"מידע נחוץ" ופיצ'רים נוספים.

מה הרעיון של האתר להחליף את נענע תפוז ושאר

הפורטלים הגדולים? אני לא רואה צורך בקיום של אתר כזה. הוא לא מתמקד בשום דבר ספציפי.

lerontal

New member
אתר מיושן מבחינה עיצובית ורעיונית

היי האתר מיושן מאד הן מבחינה עיצובית והן רעיונית, חבל להשקיע זמן במשהו שאחרים עשו לפני והרבה יותר טוב, אם יש לך רעיון מדליק שעוד לא ראו באתרים אחרים או יש לו איזה ערך מוסף לגולשים, אז אולי יהיה לך מה להציע, כרגע אני לא חושב שיש בו עניין. בהצלחה

2bin

New member
אולי זה נכון - האם הרעיון להכניס

מסר שכולם יראו - יש את זה בהרבה אתרים? האם מידע נחוץ נקודתי - יש בהרבה אתרים? בקרוב משהו חדש---- לא עיצובי

lerontal

New member
חדש זה תמיד טוב

יש לי שאלה, האם יש לך שליטה במסרים או שכל אחד יכול לשים מה שהוא רוצה? כי ראיתי למשל פרסום של אתרי סקס ודומינות וכו', לצד ברכות לבת המצווה ולילד הכי יפה, האם זה נכון מבחינתך שזה יהיה בנוי כך והמסרים יהיו זה לצד זה כמו שזה עכשיו? תודה

Helen15

New member
האתר ממש לא מובן,

לקח לי הרבה זמן להבין על מה הוא, וגם ככה נראה לי שלא הבנתי, [זה נראה אתר שכולו רק פירסומות... כאילו אתה מנסה כמה שיטות לכסף מהאינטרנט בדף אחד..] העיצוב ממש ממש מצועצע, האתר נראה כאילו ילד עשה אותו, היה עדיף להשקיע בעיצוב ולא בדומיין לדעתי...

tmax1

New member
תשנה אותו לגמרי

הרעיון של האתר פסה לגמרי!, יש אולי 100 אתרים של שימושונים בעברית, מקצועיים הרבה יותר, ברמה שלא תגיע אליה , ואפילו אם תגיע, לא תוכל לעמוד בתחרות. אני מציע לשנות את הCONCEPT של האתר לגמרי, לבחור נישה אחרת, ובינתיים לסגור את האתר.

למעלה