בואו נעשה את זה רשמי

בואו נעשה את זה רשמי../images/Emo13.gif

אהלן, אני נטע למי שבמקרה פיספס את שרשור ההיכרות, ואני אהיה המנהלת החדשה שלכם:) אז הפורום בינתיים, איך לומר, לא משהו - אבל אנחנו צריכים להשקות אותו ולהאכיל אותו והוא עוד יגדל
ובשביל לעשות את זה יש לי כמה רעיונות לפינות חדשות שישמרו את הפורום שלנו פעיל:
ספר השבוע- בכל שבוע יבחרו ויוצגו ספר או יצירה אחרת של ניל גיימן, וינתנו לשיפוטכם
מיהי הדמות החביבה עליכם, הסצינה האהובה, ציטוט מועדף, מה היו הנקודות שהכי הפתיעו אתכם בעלילה, מה הייתם משנים? ועוד
דמות שבועית- בדומה לפינה הקודמת, כאן תבחר כל שבוע דמות אחרת מאחת מיצירותיו של מיודענו גיימן, ותוצג בפניכם לניתוח ופרשנות.
בנוסף לזה, תפתח באופן שבועי ומסודר יותר גם
החוליה החלשה של הנבלים
שרצה כבר עכשיו (קרדיט שמור לרוני Susan Death שהתחילה עם המשחק במקור!)
שרשור אוף-טופיק יפתח בכל פעם שהקודם יתמלא (לול) או יפסיק לקפוץ או לפי הצורך על ידכם, רק קודם תוודאו שאין עוד אחד שעדיין קופץ בעמוד.
שירשור סיכום שבועי יפתח בכל סופ"ש
מי שרוצה להיות אחראי לפינה כלשהי - מסרים אלי
רעיונות והצעות לפינות חדשות, משחקים, חידונים וכל דבר שיוסיף חיים לפורום יתקבלו בברכה
רק שילחו אלי מסר לתיאום. :) יאללה, let's get this forum rockin!

KremboQueen

New member
../images/Emo99.gif

תתחדשי על ההכחלה!, והכל נשמע נורא נהדר ואני אפילו מוכנה לא להתעצל ולעזור, אבל צריך ממש עוד אנשים לפורום.

dairy milk

New member
איזה כייייף ../images/Emo13.gif ../images/Emo220.gif

בהצלחה כבוד הליידי
יש לנו מנהלת!! אני ממש מתרגשת, הפורום שלנו גדל כל כך מהר
אני מרגישה כאילו לפני שניה הוא אכל בוץ ושיחק במתקנים אלטרנטיביים בגן. יש לי רעיון, אולי נקרא ל"ספר השבוע", "מועדון קריאה"? אפשר גם לעשות "מועדון קריאה" כזה על ספרים שהם לא של גיימן, וזה יהיה גם המלצה וכל אחד יקרא את הספר שיש עליו מועדון קריאה וכך יכיר ספרים וכו'.

אחלה רעיון:)

אפשר לעשות את זה בנוסף: "ספר השבוע" ליצירות של גיימן ו"מועדון קריאה" להמלצות. אם אתם רוצים אפשר לעשות שכל שבוע מישהו אחר יעביר את מועדון הקריאה כך שיהיה גיוון ונכיר את הטעם של כולם:) רוצה להיות אחראית על זה?

dairy milk

New member
בכיף! ../images/Emo220.gif

גם על ספר השבוע וגם על המועדון? הבעיה היא שאני לומדת בפנימיה אז לא אוכל להגיב אח"כ בנושא, אבל אוכל לפתוח אותו בסופשבוע כשאני בבית בכייף.

Apple Scruff

New member
רק שתדעו,

המנהלת שלכם כוסית
לא סתם בייב, הכישרון שלך לא נקבע עפ"י המראה שלך
אז קפצתי לפה לומר לך בהצלחה, גברתי המנהלת ושאני אשתדל להיות פה כמה שיותר

בהצלחה

ורעיון- אפשר לפתוח פינה שבועית של עדכונים ובה לתרגם/לספר על דברים שניל כתב בבלוג שלו כמו התקדמות עם הכתיבה, כנסים שבוא משתתף בהם, קישורים שהוא נותן וכו'

בשביל תרגום צריכים כבר אישור מניל

ובכל אופן אם אני לא טועה כבר יש/היה בלוג עם תרגום של הבלוג שלו שפתחה מעיין (Yvaine, המנהלת הקודמת פה:). מה שכן, בהחלט אפשר לקשר לבלוג שלו בכל פעם שיש עידכון וככה לעקוב אחריהם.

כן , לא התכוונתי תרגום מילה במילה

התכוונתי רק לעדכונים של מה קורה איתו בזמן האחרון

למעלה