בואו נתחיל עם המלצות ..

danistar

New member
בואו נתחיל עם המלצות ..

מסעדות בשר טובות ( משהו שיזכיר לי את טקסס ) באיזור חיפה , מי מכיר ?? ( אני לא אמליץ כרגע , נראה אם הטעם שלי קולע לשלכם .. )

מסעדות בשר טובות....

אומנם לא בדיוק בחיפה אבל קרוב...ברמת ישי יש את מסעדת לימוזין... חלוםםםםם גם במושבה הגרמנית יש לא מעט מסעדות בשר מעולות.. פאפאגאיו בקסטרא - מסעדת בשר מעולה זה מה שאני זוכרת כרגע... אם אזכר בעוד אשרשר לכאן

sjarjar

New member
סטקיית הבוקרים

בתחנת הדלק "פז" מול קניון חיפה ומול מרכז הקונגרסים. על פאפאגאיו יש דעות מעורבות - לדעתי הרבה תלוי ביום ובשעה בה מגיעים וגם במזל. תאודורה במושבה הגרמנית - בשרים מעושנים. אמריקן גריל (או משהו דומה) - מסעדת סטייקים קטנה ופשוטה במרכז הכרמל.

GD4EVeR

New member
"סטקיית הבוקרים"...

יש ברמה"ג מסעדה בשם "מסעדת הבוקרים" (שירתתי ברמה"ג, אז יצא לי להיות שם ולאכול שם כמה פעמים). בהתחלה חשבתי שהתכוונת לזה...

lady_anne

New member
ב"בלק סטיר" בהרצליה פיתוח

יש בשר נורמלי, המבורגרים מצויינים יש ב"אגאדיר" וב"אודאון", סטייקים וקרפצ´יו ב"בירנבאום ומנדלבאום" וב"מיטבאר". אין לי מושג מה אוכלים אלה שגרים רחוק מת"א

greenthumb

New member
אלו שגרים רחוק מתל אביב,

אוכלים בבלק סטיר בראש פינה, כל מיני בשרים, וסטיק בשמנת באלומה ועוד ועוד. חוץ מזה יצרן הבשר המוצלח ביותר בארץ מצוי בצפון, בכפר קיש, אז נא לא להתרברב! אה, והרבה ברכות לפורום החדש ולכל הקרניבורים והקניבלים למיניהם!

roychu

New member
מסעדה משובחת!

ואני לא אומר את זה כי זה בקיבוץ שלי! (אכלתי שם היום :)

סטיקיית הבוקרים

דווקא לא ממש אהבתי את הסטייקים שם . לא משו :/ של אמא יותר טובים. מה שטוב שיש בוטנים כאלו שנותנים חינם והמחיר לא יקר מאד. הגמד

taz512

New member
אני חייב להמליץ על משהו ספציפי

בייבי באק ריבס במסעדת קולמבוס בהרצליה פיתוח. פשוט מדהים, צד שלם של צלעות חזרזיר עם רוטב מדהים. הבשר פשוט מחליק מהעצמות. ללקק את העצבאות, ללכת ולהזמין באחריות. פשוט מדהים!!! ועם סטייק, אז ברמת-גן יש את מסעדת הואנגרד, שם להזמין סטייק פילה מדיום ריר סטייק מדהים לכל הדעות, חצי אורגזמה במינימום. טאז, השד הממליץ

subotaj

New member
קאסה דו ברזיל - אילת

אם רוצים לאכול הרבה בשר טעים זה הההההמקום!!!!

Roobie

New member
ואם אפשר המלצה אלטרנטיבית

אז על הגלבוע יש מסעדה חביבה שנקראת חוות התבלינים, בה הבשרים רכים וטעימים להפליא. מומלץ במיוחד - האנטריקוט. גם התבלינים שם מוכנים ומגודלים בידי בעלי המקום, מה שמוסיף לטעם הנפלא של המנות. ובלי שום קשר, הקירות במקום הם בעצם חלונות ענקיים, ויש שם נוף עוצר נשימה של עמק חרוד. אם יוצא לכם לטייל באזור - לא לפספס.

taz512

New member
וואלה איך שכחתי

ועם אתה ממליץ כבר על המסעדה הזאת, אני חייב לשבח את היען שלהם. פשוט יען משהו לא מהעולם הזה. להזמין וללקק את האצבעות, לילו נוסעים לשם מחר????? זה באיזור נסיעה שלנו, אני רעב!!! טאז השד הרעב

sunset*

New member
אההההה עוד מקום

יש בטבעון מקום שנקרא "שלו ביער".... כל דבר שם מעדן.

taz512

New member
אתה יכול לתת עוד פרטים?

מיקום מדויק טלפון וכדומה.... טאז, השד והאוכל

sunset*

New member
אני בת......./images/Emo9.gif

שליו ביער - יער השומרים תיירק, 1 טבעון 04-9831837 לא מצאתי אתר שלהם בנט... רק המלצות...

danistar

New member
מקום יוקרתי משהו

השף שם די ידוע , האוכל ממש טעים אבל שוב לא זול . בהחלט נהניתי שם .. אולי אני אפתח דירוג כוכבים .. נגיד מ 1 עד 10 .. אם ככה המקום מקבל אצלי 8.5 .. חוות התבלינית מקבלת אצלי 8 ( בהתחשב באיכות , הכמות המחיר והשרות ) .

danistar

New member
אחלה מקום חוות התבלינים

ממליץ בחום על הפילה שלהם , ממש טעים . אבל לדעת מראש לא זול !!

ford prefect

New member
אמנם לא באיזור חיפה אבל...

´טקסס גריל´ על הטיילת באילת - מסעדת בשר מצויינת וגם מעוצבת בסגנון המערב הפרוע..

למעלה