בואו תראו עוד צביעות מחליאה של שמאלנים המתיימרים להיות "מצפן מוסרי" עבור יתר בני התמותה חחחח

שחר 676

Well-known member
מנהל
מסתבר שאחד מתושבי קיסריה העז למכור את ביתו הפרטי לבן מיעוטים ממוצא ערבי רחמנא ליצלן :ROFLMAO:

עכשיו - תסכימו איתי שיש להניח שרוב תושבי קיסריה לא מצביעים עבור נתניהו או בן גביר או מי מהמפלגות החרדיות , נכון ?

אז מה שקרה הוא שאי אילו תושבי קיסריה שיש להניח ששמאלנותם אמונתם כעסו מאד על עצם מכירת הבית לערבי ובאו להפגין בזעם ואני שואל את עצמי היכן הם אותם "אבירי הגאות והשפל" שבאים ללמד אותנו כי אסור להפלות ערבים ? |יעני| :ROFLMAO:

אתם מבינים , יש להניח שחלק ניכר מהאנשים הללו מפגינים בקפלן כל סופ"ש כשפניהם המתנשאות והיהירות מעוותות מזעם על עצם הרצון לאזן את הדיקטטורה המשפטית שלהם. עכשיו אתם מקבלים הוכחה נוספת שהם רחוקים מלהיות כל כך "מוסריים וערכיים".

זכרו ידידי , אין ולעולם לא יהיו צבועים , גזענים וכזבנים גדולים מן השמאלנים.

evglev1

Well-known member
מנהל
מסתבר שאחד מתושבי קיסריה העז למכור את ביתו הפרטי לבן מיעוטים ממוצא ערבי רחמנא ליצלן :ROFLMAO:

עכשיו - תסכימו איתי שיש להניח שרוב תושבי קיסריה לא מצביעים עבור נתניהו או בן גביר או מי מהמפלגות החרדיות , נכון ?

אז מה שקרה הוא שאי אילו תושבי קיסריה שיש להניח ששמאלנותם אמונתם כעסו מאד על עצם מכירת הבית לערבי ובאו להפגין בזעם ואני שואל את עצמי היכן הם אותם "אבירי הגאות והשפל" שבאים ללמד אותנו כי אסור להפלות ערבים ? |יעני| :ROFLMAO:

אתם מבינים , יש להניח שחלק ניכר מהאנשים הללו מפגינים בקפלן כל סופ"ש כשפניהם המתנשאות והיהירות מעוותות מזעם על עצם הרצון לאזן את הדיקטטורה המשפטית שלהם. עכשיו אתם מקבלים הוכחה נוספת שהם רחוקים מלהיות כל כך "מוסריים וערכיים".

כן כבר לפני עשור ח"כ אז מיכאל בן ארי בחן את הליברליות ואהבת האדם שלהם כשהביא סודאנים להתרחץ בבריכה שלהם ודאג שיעמדו בכל התנאים ולא יהיה בסיס חוקי לסרב להם והראה כמה האנטי-גזענים האלה שמחו לבלות בבריכה עם כושים.

גם ייתכן שהארנונות הגבוהות הם לא רק בשביל איכות השכונות אלא גם כדי לוודא שאתיופים לא יוכלו לשכור או לקנות דירות בשכונות האלה כי לא יוכלו לעמוד בארנונה הגבוהה שם.

ובכלל כשדובר על לפזר את הסודאנים והאריתראים של דרום תל אביב דובר על פיזורם בנגב ובגליל, אף אחד להציע ליישב אפילו אחוז קטן מהם בצפון תל אביב.

1ספי11

Well-known member
כן כבר לפני עשור ח"כ אז מיכאל בן ארי בחן את הליברליות ואהבת האדם שלהם כשהביא סודאנים להתרחץ בבריכה שלהם ודאג שיעמדו בכל התנאים ולא יהיה בסיס חוקי לסרב להם והראה כמה האנטי-גזענים האלה שמחו לבלות בבריכה עם כושים.

גם ייתכן שהארנונות הגבוהות הם לא רק בשביל איכות השכונות אלא גם כדי לוודא שאתיופים לא יוכלו לשכור או לקנות דירות בשכונות האלה כי לא יוכלו לעמוד בארנונה הגבוהה שם.

ובכלל כשדובר על לפזר את הסודאנים והאריתראים של דרום תל אביב דובר על פיזורם בנגב ובגליל, אף אחד להציע ליישב אפילו אחוז קטן מהם בצפון תל אביב.
אני תוהה אם אתה לא מרגיש אדיוט מושלם וצבוע כשאתה מדבר על גזענים?
אתה יודע למה הוקמה מפלגת ש"ס?
אתה זוכר את הפרסומת של קבלן עבור הציונות הדתית שבה הבטיח שלא יכנסו מזרחיים לבתים?

evglev1

Well-known member
מנהל
אני תוהה אם אתה לא מרגיש אדיוט מושלם וצבוע כשאתה מדבר על גזענים?
אתה יודע למה הוקמה מפלגת ש"ס?
אתה זוכר את הפרסומת של קבלן עבור הציונות הדתית שבה הבטיח שלא יכנסו מזרחיים לבתים?
אני לא מתכחש לגזענות כמו השמלאנים. הבעיה לא הגזענות אלא הצביעות ההבדל בין רוב השמלאנים לכהניסטים הוא בשאלה איפה יעבור קו הגבול, גם המפא"יניקים וגם הכהניסטים רוצים מרחב ללא ערבים, המחלוקת הוא רק על הגבולות שלו.

levrob

Active member
אני לא מתכחש לגזענות כמו השמלאנים. הבעיה לא הגזענות אלא הצביעות ההבדל בין רוב השמלאנים לכהניסטים הוא בשאלה איפה יעבור קו הגבול, גם המפא"יניקים וגם הכהניסטים רוצים מרחב ללא ערבים, המחלוקת הוא רק על הגבולות שלו.
השמאל אם לא היה קיים היו צריכים להמציא אותו כך שיהיה תירוץ לממשלה לטרגדיה הקולוסלית של ה שבעי באוקטובר

levrob

Active member

בן אדם שמוציא את מיטב כספו על בית בקיסריה או בצפון תל אביב אינו מעוניין שיגיעו לשם כל מני אנשים (כמו אריתראים ) שיוריד להם את ערך הנכס וזה לא קשור לשמאל או הימין זוהי כלכלה פשוטה. כמובן שלא הייתי מעלה טענה על פי הנחה שהיא יכולה להיות גם שגויה

marabo

Well-known member
בן אדם שמוציא את מיטב כספו על בית בקיסריה או בצפון תל אביב אינו מעוניין שיגיעו לשם כל מני אנשים (כמו אריתראים ) שיוריד להם את ערך הנכס וזה לא קשור לשמאל או הימין זוהי כלכלה פשוטה. כמובן שלא הייתי מעלה טענה על פי הנחה שהיא יכולה להיות גם שגויה
אם ככה, אז כעת תסביר לנו איך ומדוע לשיטתך ערבים מורידים את ערך הבית.

שחר 676

Well-known member
מנהל

וואלה צודק.

כמה רוע לב מצחין יש בגוש הפוליטי הזה.
אני אשכרה כל כך נגעל מהם , נורא , פשוט נורא.

מתיימרים להיות עבורנו "מגדלור של מוסר"..... איכס , בא לי להקיא.

evglev1

Well-known member
מנהל
איך מזהים שקרן?
שקרן לוקח דוגמא נדירה,
ומסיק ממנה על הרוב.

איך מזהים אידיוט
אידיוט משקר,
ולא מבין שמהר מאד יתפס.
דוגמא נדירה? כמה שמלאנים ישראלים ששמחים שיש להם שכן ערבי אתה מכיר? כמה שמלאנים שימצא בעיניהם ששכן הוא בעל דירה ימכור או ישכיר דירה לערבי? זאת הגישה הכללית של הליברלים אהבת האדם כאדם מרחוק, הם מטיפים לשוויון והעדר אפליה ושוויון לכל אך שאחרים יישמו את זה, שלא הם חס וחלילה יצטרכו לחיות ליד השונים ולהעניק להם את אותו יחס שוויוני ולא מפלה.

בדרך כלל הגזענים הם אלה שיש להם שכנים מהמגזר שהם שונאים והמגינים והמטיפים נגד הגזענות הם אנשים שהאנשים שהם מגינים עליהם מפני גזענות לא גרים בשכונה שלהם.

1ספי11

Well-known member
דוגמא נדירה? כמה שמלאנים ישראלים ששמחים שיש להם שכן ערבי אתה מכיר? כמה שמלאנים שימצא בעיניהם ששכן הוא בעל דירה ימכור או ישכיר דירה לערבי? זאת הגישה הכללית של הליברלים אהבת האדם כאדם מרחוק, הם מטיפים לשוויון והעדר אפליה ושוויון לכל אך שאחרים יישמו את זה, שלא הם חס וחלילה יצטרכו לחיות ליד השונים ולהעניק להם את אותו יחס שוויוני ולא מפלה.

בדרך כלל הגזענים הם אלה שיש להם שכנים מהמגזר שהם שונאים והמגינים והמטיפים נגד הגזענות הם אנשים שהאנשים שהם מגינים עליהם מפני גזענות לא גרים בשכונה שלהם.
ההגדרות שלך מעידות שאתה גזען?

שחר 676

Well-known member
מנהל
איך מזהים שקרן?
שקרן לוקח דוגמא נדירה,
ומסיק ממנה על הרוב.

איך מזהים אידיוט
אידיוט משקר,
ולא מבין שמהר מאד יתפס.
אני מבין שסוף סוף שחררו אותך לחופשה קצרה מהמחלקה ?

עכשיו אל תפריע. אין לי זמן לבזבז על תמהונים הסובלים משגעון גדלות.

יאללה רוח מן הון , אימשי.

The Real Big Joe

Well-known member

בואו תראו עוד צביעות מחליאה של שמאלנים המתיימרים להיות "מצפן מוסרי" עבור יתר בני התמותה חחחח​

למה שנסכים אתך? אתה לא יודע עליהם כלום. ומה זה משנה למי הם מצביעים?

אז מה שקרה הוא שאי אילו תושבי קיסריה שיש להניח ששמאלנותם אמונתם כעסו מאד על עצם מכירת הבית לערבי
שקר מטומטם. על גבי נסיון צולע להיות שנון
אתה לא יודע מהי עמדתם הפוליטית של תושבי קיסריה הנ"ל
אין דבר כזה "שמאלנותם אומנותם". הנסיון להגחיך את הנבלה החרדית של השתמטות לא יועיל. מלבד החרדים כל מצביעי המפלגות האחרות עובדים לפרנסתם.

ואני שואל את עצמי היכן הם אותם "אבירי הגאות והשפל" שבאים ללמד אותנו כי אסור להפלות ערבים ? |יעני| :ROFLMAO:
אתה יכול להצביע על תושב קיסריה ש"לימד" אותך משהו על אפליית ערבים?

ש להניח שחלק ניכר מהאנשים הללו מפגינים בקפלן כל סופ"ש
למה יש להניח זאת? כי בא לך לשקר? כי בא לך לפזר רעל?
עכשיו אתם מקבלים הוכחה נוספת שהם רחוקים מלהיות כל כך "מוסריים וערכיים".
כל מסכת השקר הנ"ל באה בשביל להצדיק את הסיפא העלובה שלך. אתה הפגנת בשרשור הזה לעילא ולעילא כמה אתה רחוק ממוסר וערכים.

אלפיני

Well-known member
כל מסכת השקר הנ"ל באה בשביל להצדיק את הסיפא העלובה שלך. אתה הפגנת בשרשור הזה לעילא ולעילא כמה אתה רחוק ממוסר וערכים.
באנגלית מכנים את טקטיקת הכשל הלוגי הזה MOVING THE GOALPOSTS

כלומר מטפורה במה משנים את קורות השער , כמו אילו של משחק כדורגל תקני, תוך כדי משחק, על מנת שיתאימו איך שרוצים שישרת החוק, או במקרה זה את הנחת היסוד. כזה פועל לטובתך, מצמצם, כשלרעתך, מגדיל. והרי לך ביביזם בפינצטה.

שחר 676

Well-known member
מנהל
למה שנסכים אתך? אתה לא יודע עליהם כלום. ומה זה משנה למי הם מצביעים?

שקר מטומטם. על גבי נסיון צולע להיות שנון
אתה לא יודע מהי עמדתם הפוליטית של תושבי קיסריה הנ"ל
אין דבר כזה "שמאלנותם אומנותם". הנסיון להגחיך את הנבלה החרדית של השתמטות לא יועיל. מלבד החרדים כל מצביעי המפלגות האחרות עובדים לפרנסתם.

אתה יכול להצביע על תושב קיסריה ש"לימד" אותך משהו על אפליית ערבים?

למה יש להניח זאת? כי בא לך לשקר? כי בא לך לפזר רעל?

אני מציע שהקוראים יקראו את תגובתי ואת תגובתך ויחליטו מי מהן משכנעת יותר.

עכשיו אל תפריע לי. אין לי זמן להגיגים "האינטילגנטים" שלך. עמך הסליחה.

אין קשר ברור בין הרכב המפגינים בהפגנות נגד ממכר נכסים בקיסריה לערבים לבין תוצאות הבחירות לכנסת ה- 25 בישוב זה.
סביר כי מפגינים שאינם תושבי המקום "תגברו" את המקומיים המוחים.

שמאלן היה מתביש ליטול חלק בהפגנת מחאה כזו.

נערך לאחרונה ב:
למעלה