בובה פראית

בובה פראית ../images/Emo23.gif ../images/Emo23.gif ../images/Emo23.gif

לכל אלה שראו (ורואים) את בובהההההההההה!!!!!!!!!! ניראה אם הזיכרון שלכם על-on חידות קטנות בשבילכם אז ככה: 1) מי אמר למי את המשפט הזה? "הלוואי שינעלו אותי בליבך ויזרקו את המפתח" (אויש איזה ממי!).. 2) איך מילי ואיבו רצו לקרוא לבנם (בעתיד)...??? רמז: זה היה שם מזעזע!!
3) עם מי אנדראה לא שכבה??
4) באיזה שעה היא שודרה בוויה?? (איך אפשר לשכוח).. 5) איך קראו לידיד של מילי?? (אחרי סרחיו)... מי שידע את כל התשובות יזכה ב-
Love מעיין

אבודה

New member
המממ......

אז ככה: 1) סרחיו (הכוסון) אמר למילגרוס 2) זה לא זוכרת.. 3) רמון,ברנרדו,בובי,רוקי... 4) 20:15 5) פבריסיו ? וזהו... אני יכולה לקבל משהו אחר במקום נשיקה ?

חחחחחח

לא!
אז קחי
קטנה וחמודה.. נ.ב 3) הם רצו לקרוא לו חסוס... כאילו מה?? חסוס????? איזה שם מעפן...מסכן הילד! ממש התעללות נפשית.. אבל אסור לשכוח שבטלנובלות הכל אפשרי... ועם שם כזה באמת הכל אפשרי.. אז מה שנותר לי לומר זה... u go girl!!! אין קשר! (פיגור זמני)... זהו עבר... חח בה ביי Love מעיין

למעיינוש´

אני שמה כסף שאת לא יודעת ספרדית כי אם היית יודעת היית מבינה שחסוס זה לא סתם שם וחסוס בתרגום לעברית זה ישו וישו זה מי שהנוצרים מאמינים בו! זה עדיין שם מעפן?? אני לא חושבת ממני קתרין הקולומביאנית (והקצת ארגנטינאית) הגאה מאוד!!!!

קתרין.......

חמודונת-אני ידעתי זה ישו!!!!!!!!!!!!!!! ובגלל זה אמרתי שם מעפן... חוץ מזה מזה קשור לארגנטינאית גאה????? וגם אני אם יודעת ספרדית או לא מה זה צריך להפריע לך??? מה כואב לך????? למרות שאני כן יודעת ספרדית-לא שוטפת אבל אני יודעת פחות או יותר נ.ב תעשי לי טובה תחסכי לי כאב ראש ואל תגיבי להודעה הזאת!! מעיין

למעלה