בוב בימון, עוותים בחלל-זמן והשתנות הפיסיקה

Hard Nut

New member
כבר התייחסתי לזה

רוח גבית של אוויר דליל... כלומר, גם לטעון באופן מטופש שהאוויר הדליל משפיע על קפיצה לרוחק, מה שהסברתי לך - שאינו כך, וגם לטעון שהיתה רוח גבית של 2 מטר בשניה, מבלי לציין שהיה מדובר ברוח של אוויר דליל... והעיקר - מעולם לא הושגה שוב תוצאה הקרובה לשיא העולמי הקודם, לא במקסיקו סיטי, ולא בשום מקום אחר הגבוה ב 2000 מטר מעל פני הים. אבל גם את זה כבר כתבתי כאן ממש - בתשובה למישהו - ושוב, לא טרחת לקרוא.

זה שהתייחסת לא עושה את דבריך לנכונים.

כדי להוכיח את דבריך, תצטרך להציב את צמיגות האויר בגובה 2000 מטר, לחשב מתוכה את כוח סטוקס ולהראות שכוח זה לא השפיע על הריצה יחסית לכוח בגובה פני הים. אה, כן, תצטרך להראות גם איך אתה מתחשב ברוח הגבית בחישוב כוח סטוקס. זה לא אמור להיות קשה למישהו עם IQ של 167...

Hard Nut

New member
נכון

הטענה שלי היא לגמרי אחרת, ומתייחסת להפרעה מקומית במרחב, בזמן שבימון קפץ. זה לא נראה לך קצת יותר מעניין - לדרוש ממני להוכיח את זה ? לגבי השפעת האויר והרוח, בעזרת ה IQ של 69 שיש לי, הכנתי ללא קושי מודל מתמטי-פיסיקלי מסוג חדש שפיתחתי, שהוא סוג חדש של חשבון וריאציוני בעזרת פונקציונלים של משוואות דיפרנציאליות אליפטיות, להבדיל מהשיטה הידועה כשיטת "Euler Lagrange" - שמתבססת על פונקציונלים אינטגרליים (למרות שהיא ממירה אותם למשוואת דיפרנציאליות אקויולנטיות).

שטות מוחלטת וקישקוש מגובב

לפני שתפתח שיטות חדשות, תראה קודם שהישנות לא עובדות. טרם ראינו ממך שמץ.

אתה מוזמן להוכיח, גם בלי לחכות לדרישה ../images/Emo13.gif

ואם תעשה את זה כמו שצריך וכמו שנהוג במדע, עם משוואות וטיעונים מדוייקים והכל, אז אין ספק שזה יהיה מעניין.

לאו דווקא כוח סטוקס, אבל שיביא טיעון כמותי

בינתיים, כל הטיעון שלו מסתכם ב"הטיעונים של כולכם טיפשיים", והוא לא הביא אפילו בדל של ראיה שתומכת בעמדה שלו.

יש טריק "ידוע"

מה הטריק - מי שיודע על עולם מקביל , וזה קורה בפסגת המדע וגם בפסגת ה"ספורט" . אם יש קשר בין העולמות אתה נותן "דחיפה" מהעולם המקביל . לא כולם יכלו לעקוב אבל ראו את זה ב100 מטר באולימפיאדה האחרונה . כן יש "פיזיקה אחרת" ויש קשר לזמן . אבל תאורתית אפשר להסביר את זה בפשטות - הרץ לידך נותן לך דחיפה בעולם מקביל.

spake

New member
תגזים עוד קצת...

שכחתי שבולט רץ במהירות האור......... למה אתה לא שואל את אותה לא טוען אותו דבר עבור מכוניות הפורמולה 1?

הטריק פשוט למי שיודע ותאורתית ...

הוא עובד בהרבה תחומים . אחד התנאים הוא להיות מתואם עם יקומים מקבילים.

Hard Nut

New member
תריק יוטר תוב ../images/Emo6.gif

הטנאי היכיד הוא להיוט מטועם אם שואית

Hard Nut

New member
זה בסדר אף אחד לא מושלם. תגיד, שמעת על KERS ?

לפי התוכנית המקורית (שאולי תשתנה בגלל בעיות טכניות או כספיות) - יש כוונה להכריח את כל מכוניות הפורמולה-1, החל מהשנה הבאה, לכלול בתוכן מערכת KERS. KERS הם ראשי תיבות של - Kinetic Energy Recovery System. זוהי מערכת שמנצלת את האנרגיה הקינטית של מכונית נוסעת, בזמן בלימה, כשמכונית מבצעת "עבודה" כדי לבלום ולהקטין את המהירות ואת האנרגיה הקינטית. הבלימה נעשית על ידי הפעלת כוח הבלימה - על גנרטור חשמלי , כדי לייצר באמצעותו הספק חשמלי. ההספק החשמלי הזה נאגר בתוך מצבר חשמלי, והוא יכול לשמש את הנהג בהמשך - כדי להגביר את כוח המנוע, ולתת "דחיפה", מבלי לשרוף יותר דלק.

spake

New member
עם כל הכבוד...

שוב לא נראה לי שיש קשר בין הדברים.........וכפי שכבר ציינתי המכונית שלי בבית נוסעת יותר מהר ממנו ומי שתיכנן אותה לא העלה על דעתו אפילו עולמות מקבילים. וחוץ מזה מי הבטיח שאלו קיימים בכלל אה?.......

לא היה לי נעים לקרוא לזה ...

פסגת הפיזיקה אבל פעם קראו לזה בשמות שונים עדיין קשורים ל"מדע"

Hard Nut

New member
זה דווקא מצוי בחזית הפיסיקה

נושא ריבוי היקומים הוא הנושא המרכזי שמעסיק כעת את מרבית הפיסיקאים הבכירים בעולם. ראה את הערך מולטיברס - Multiverse.

spake

New member
פסגת הפיזיקה

לא גורמת לבולט לרוץ מהר יותר......... לעומת זאת פסגת הכימיה כן עיין ערך סמים וסטירואידים.........

TheMrM

New member
חייב לשאול משהו - לא קשור כ"כ לפיסיקה

לא נראה לך סביר שגם בימון וגם אחרים מאותה תקופה היו על סמים? הרי אז עוד לא חששו כ"כ מסמים ולא התייחסו אליהם כמו בשנות ה-90 והיום...

למעלה