בוגי יעלון בדבריו מוכיח מה שאני טוען, השמאל רואה במדינה מכשיר לקידום אג'נדות השמאל

Harrington

Well-known member
מנהל
בוגי יעלון ענה על מסירות הנפש שלהם, על מה הם נהרגים? על מדינה משיחית הומופובית...
כלומר, לשיטתו, אם המדינה לא משרתת את אג'נדות השמאל אין לה שום ערך ואין מה למסור עליה את הנפש והיא יכולה גם לא להתקיים.
אין על מה ובמידה מסוימת לא הוגן לתקוף את יעלון על דבריו. האיש ככל הנראה באמת ובתמים איבד את זה (הוא אגב לא הראשון ולא היחיד מקבוצתו). פשוט שנאתו העבירה אותו על דעתו. ספק אם הוא בעצמו מאמין בשטויות שהוא פולט. אבל לגבי המשפט השני שלך, רבים בשמאל/רל"ב רואים זאת כך כידוע. לגישתם שום מדיניות לא לגיטימית אם היא סותרת את עמדותיהם. לא משנה כמה רוב יש לקואליציה הנבחרת, לא משנה כמה מתבקש מה שהם מבקשים לקדם. כלום לא משנה. רק השאלה אם זה תואם את עמדת הדיפ-סטייט והשמאל הקיצוני. אם לא, זה לא לגיטימי, זה הריסת המדינה והדמוקרטיה, ושאר המצאות מחורטטות מדף המסרים.

marabo

Well-known member
השקרים החוזרים שלך לא יתישו אתי. האמת בוערת בעצמותי.
אתה לא סתם עומד ברחוב ומתפלל. אתה נדחק אל המפגינים שהיו שם קודם בשביל פרובוקצה שגם מנוגדת לרוח הדת. תפילת יום כיפור אינה "הקפות", שיוצאים אתה לרחוב .
המצעד ההומואים שלכם זה לא פרובוקציה?
ודגלי ההומואים זה לא פרובוקציה.
רק לכם מותר לחיות בעולם הזה והרחוב שייך רק לכם
דיקטטורים חצופים
גם לא של אבא שלך. אבל הפינה שאני עומד לפניך היא שלי עד שאפנה אותה. התגובה הבריונית מעידה בדוק על כוונותיך האלימות.
בריון שמאלני שחושב שהרחוב הוא הרחוב הפרטי שלו
גם לך מותר לרקוד בחוב, אבל לא על המרצפת שאני עומד עליה.
קפוץ לי, שום משבצת לא שיכת לך ולא לאבא שלך
עכשו הפכת לרופא? על כל פנים "טיפולי ההמרה" שלכם אסורים לפי החוק אז תיזהר!
שוב דוגמא לדיקטטורה השמאלנית
אתה תשקר ואני אוקיע אותך. נבל ברשות רבניו. שום חולה סרטן לא נפגע בגלל 12 ניתוחי החלפת מין בשנה, ושינוי קול אחד בשנה.
הניתוחים האלה הם על חשבון סל התרופות מצילות החיים
שגרן דמגוג. אתה תחזור על שקריך ואני אוקיע אותם ללא לאות. לך להתפלל בבית הכנסת. לא על קצות האצבעות שלי. הבל פיך מסריח. תתרחק ממני.
קפוץ לי, הפורום לא שלך ולא של אבא שלך

למעלה