בוגר קורס ברמנים מחפש עצות

Guydamak1

New member
בוגר קורס ברמנים מחפש עצות

אהלן, בן 23, לא מזמן סיימתי קורס ברמנים בזמן אמיתי והגיע הזמן להתחיל לחפש עבודה. קיבלתי מהם סיסמא לאתר וורקוהוליק אבל ההצעות המאוד מאוד מאוד (מאוד) מעטות שקיבלתי שם לא נענו בהצלחה. אני מחפש עבודה בעיקר לסופי שבוע כי אני מגיע מתחום ההיי טק ואת הברמנות (אם יש כזאת מילה P: ) אני רוצה בתור תחביב עבודה שניה שכזה.. איך אתם מציעים לי להתחיל לחפש? האם יש אתרים כמו וורקוהוליק שנותנים הצעות? האם יש עיתונים או מדורים מיוחדים שבהם כדאי לחפש? האם יש סיכוי למצוא משהו ל1-2 משמרות בשבוע? ועוד למישהו חסר נסיון כמוני? כל הצעה וטיפ יתקבלו בברכה תודה

maxfain

New member
לדעתי הסיכוי די נמוך..

שמע, יש הרבה ברמנים שאני מכיר שעובדים יום-יומיים בשבוע בבר בשביל האהבה ובשאר ימי השבוע יש להם "עבודה של גדולים", אבל הם לא התחילו ככה. לברמן חסר נסיון גם ככה קשה למצוא עבודה, ועוד לבוא עם דרישות על ההתחלה? נראה לי קצת מסובך. אני אישית לא היתי מקבל אותך בחיים. אבל שיהיה בהצלחה
אם אתה רואה מודעה בוורקוהוליק של מקום שנראה לך, הכי טוב שתיגש לאותו מקום באופן אישי.. אני מקבל עשרות מיילים על ברמנים מהאתר הזה ואף לא ממש הצלחתי לאתר אותם. המייל שמחפש העובדים מקבל נכתב בנוסח משהו כמו "נמצאה התאמה" או משהו בסגנון (הרגע מחקתי..) ואין לינק ישיר לאותו ברמן אלא לרשימה מאוד ארוכה של מחפשי עבר וכדומה.

Wine Guy

New member
אם אתה מאזור ירושלים

דבר איתי בפרטי. אנחנו מפעילים חברת השמה בירושלים (לא עולה כסף...) זה סוג של בנק עובדים שמשרת את רוב הברים והמסעדות בירושלים... אפשר גם להתקשר אלינו: 02-6259491.

assafyv

New member
אולי אני יכול לעזור לך

אני בדיוק במצב שלך. עובד בהיי-טק ומברמן עד פעמיים בשבוע בשביל הכיף. תוכל לעמוד בעומס?

למעלה