בוגר שואובר בית ספר לברמנים

בוגר שואובר בית ספר לברמנים

שלום פעם ראשונה שאני בפורום וראיתי שאתם ממליצים על קורס ברמנים ב''זמן אמיתי'' ''בר מאסטר'' ויש לי הרבה חברים שיצאו משם והם פשוט לא יודעים כלום כול מי שגר באזור חיפה והסביבה ורוצה לעשות קורס אני ממליץלכם לעשות אותו בשואובר כי שם תצאו עם הכי הרבה ידע (בתור בוגר שלהם ואני עוסק בתחום ומכיר הרבה ברמנים מכול הבתי ספר זמן אמיתי בר מאסר ברטנדר לימון הכול והם כמעט לא יודעים כלום) יש ם את המורים הכי טובים שיש יועצות תותחיות בסוף הקורס אתה יוצא עם תעודה בינלאומית הם מסדרים לך עבודה בקיצור הם דואגים לכם בהכולל. והכי חשוב הכי משתלמים לא שאני עושה פרסומת או משהו אני פשוט אומר לכם איזה ברמנים אני רואה שיוצאים בכול מני בתי ספר והם פשוט לא יודעים כלום לפפני שאתם מחליטים לאיזה בית הספר ללכת תעברו ב ''שואובר'' זה ליד לב המפרץ מי שלא יודע אני יסכם לכם את הקורס שלי בקצרה: היה חויה חויה חויה ואתם חייבים לחוות אותה גם ולא באיזה מקום שנלחמים שתכנס לקורס ועד שאתה נכנס אתה כבר לא מעניין אותם סליחה על המגילה חח

......

שחכתי להגיד לכם שיש בונוס גם אתם מקבלים בסוף הקורס תעודה בינלאומית + תעודת סטודנט של אוניברסיטת חיפה בלי גיל שאתם יכולים להכנס איתו למסיבות סטודנטים וכול המבצעים שהסטודנטים מקבלים גם אתם יכולים לקבל עכשיו.

dimonj

New member
תגובה לישראל אלבז היקר

כנראה חברים שלך מטומטמים ובתי ספר לא אשמים בזה (הם כולה מלמדים את מי שרוצה ויכול ללמוד ולא מחדירים לך תוספות מח) הרמה בשאובר אותה רמה כמו בשאר בתי ספר מובילים(חוץ מלימון שאותו אני לא כל כך מכיר) תעודה בין לאומית?,מסדרים לך עבודה?(מה עוד הם נותנים כי זה בכל בתי הספר גם כן) מוזר שאתה אומר את זה שכל מה שמעניין אותם זה לרשום אותך לקורס, כי אני עשיתי קורס באחד מאותם בתי ספר עלובים שלא מלמדים אותך כלום לפני מספר שנים ואני עדיין בקשר גם עם המדריכים גם עם החניכים מאותו קורס וגם עם ההנהלה ואני יודע שבתור בוגר אותו בית ספר תמיד אני יכול לקבל מהם שיעורי ריענון,עבודה,עזרה במציאת עבודה בחו"ל,הנחות במקומות שונים, כרטיסים לארועים שונים,קישקושי בר (מגבות פותחנים חולצות ) וכ"ו תאמת אני מתחיל לקבל בחילה מהשואבר בגלל כל מיני סמויים,מדריכים ושאר הפלצנים הקשורים איכשהו לבית ספר שבאים להשמיץ כאן בתי ספר על ימין ועל שמאל ולא מוכנים להשקיע כמה שקלים על פרסומת נורמלית

obbb

New member
תגובה

להיות בקשר עם המדריכים והחניכים זה לגמרי אינדיוידואלי ותלוי בקורס ולא בבצפר... ואשמח לשמוע איזו הנהלה שומרת על קשר, איפה מסדרים לך עבודה בחו"ל, או אשכרה משקיעים בסידור עבודה בארץ (ולא פשוט לרשות מספרי טלפון של בתי קפה מסעדות ואירועים כמו טעם העיר) ובהחלט אשמח לשמוע איזה בצפר נותן לך כרטיסים לאירועים, קשקושי בר וכו'... עשיתי בזמן אמיתי, ואחרי הקורס לא שמעתי מהם חוץ מלהצטרף למועדון שלהם בתשלום, אבל לא ציפיתי לזה.

dimonj

New member
כנס

דבר ראשון מזה "אשכרה משקיעים בסידור עבודה " ?? מה אתה מצפה שיבאו אליך הביתה יקחו אותך ברכב למקום יגודו לך בבקשה מקום עבודה, אז זה לא יקרה,מפנים אותך למקומות בהם דרושים ברמנים, כל העבודות הראשונות שלי היו דרך משרד ההשמה של בית ספר אם אתה בוגר זמן אמיתי יש להם את וורקוהוליק גם בטלפון גם באתר אינטרנט,כמה שידוע לי זמן אמיתי קשורים לIBA ואם יש לך ויזת עבודה ושפה יעזרו לך למצוא עבודה בכיף רק תתקשר, לא יודע בדיוק כמה זה משתלם אבל אפשר לקנות גם אלכוהול עם הנחה כל הארועי אלכוהול בעבר נכנסתי ללא תשלום ועם כל ביקור בבית ספר יצאתי לא בידיים ריקות(אם זה מגבת בר או מצית או פותחן או בקבוק סטולי ווניל או סתם חבילת פתקיות עם הדבקה ככה בשביל הכיף) אל תתבאס חבר אבל תמיד יש את אלה שבצד בכל מקרה כמה רע אתה לא חושב על בית הספר שלך לפחות הוא לא שולח סמויים ומשתמש בתעמולה זולה והשמצה או מנסה למכור בקבוקי פלירינג במחירים כאילו זה עשוי כסף טהור

obbb

New member
תגובה

תסכים איתי לפי איך שמדברים בטלפון ומבטיחים הם יוצרים אצל אנשים הרגשה שהם ילוו אותך יותר לאורך הדרך, אבל ידעתי מה המצב מראש. לכן לא ציפיתי. אבל עדיין לפי וורקוהוליק מעט מעט מאוד ברים אמיתיים בכלל מופיעים... 99% מסעדות ובתי קפה ואירועים, למתחילים זה יכול להיות בסדר, למרות שלא חסרים שמתחילים מברים אמיתיים ואפשר למצוא גם ללא נסיון (עם הרבה התמדה ומזל...). לגבי זמן אמיתי בחו"ל - לא ניסיתי אז אני לא כ"כ יודע. שמעתי ממקור שני שבניו-יורק הבוגרים לא הסתדרו בסופו של עניין אבל כל מקרה לגופו ואי אפשר להאשים את הב"ס עפ"י מקרה בודד שלא ידועים הפרטים הקטנים. לא הייתי בהרבה אירועי אלכוהול חוץ מברמנ'ס 2008 שלשם נכנסתי בחינם אבל לא בגלל זמן אמיתי. ובטח שלא קיבלתי הזמנות (שוב, אני לא מצפה לזה). לגבי קשקושי בר - הדבר היחיד שיצא לי לראות שמישהו מהקורס קיבל - פותחן של יקבי רמה"ג בהרצאה שלהם, וגם, פותחן אחד לקורס שלם... גם כן נדיבים... לגבי אלכוהול עם הנחה - שכחת פרט קטן שקוראים לו דמי חבר שנתיים. וזה כבר לא לעניין. ואצלי בקורס סתם עוד משהו שהם יצאו מעפנים היה לנו תחרות קוקטיילי בלנדר והקבוצה שלי ניצחה והם הבטיחו פרס, שוב, לא שעל זה מתבסס קורס מוצלח או לא, אבל היינו צריכים להזכיר והם חיפשו ואלתרו ונתנו לנו צ'ייסר של סוודקה וניל... ושזכיתי בתחרות תחפושות (האמת שאני היחידי שהתחפשתי אז לא חוכמה) גם אותו דבר פשוט שלפו מהמחסן איזה כובע צמר של פיג'לינג.. אף פעם לא ראיתי מהבצפר הזה רוח של נתינה ופינוק ויחס באמת טוב לא בתור תלמיד ולא בתור בוגר, ובטח ובטח שלא קיבלנו בקבוקים או דברים כאלה... אבל שוב קורס ברמנים הוא חוויה וזהו, בסיס מקצועי... לא מעבר... אני יכול להגיד שחיפשתי קצת עומק וקצת מעבר לבסיס בקורס ברמנים, ולא קיבלתי את זה, אני לא בא ללכלך ולא בא להאשים אבל באמת שלשקר או להסתיר את האמת זה יותר גרוע. גם שאר האנשים בקורס הרגישו ככה. אני יודע שלא חסרים בוגרים מרוצים. ידוע. ואני לא אומר שהוא בצפר גרוע, ממש לא, הוא פשוט לא בצפר מעולה, לטעמי.

omef

New member
חוויה שונה אצלי

וורקוהוליק סידרו לי שתי עבודות, 4 ו-6 שנים אחרי שסיימתי את הקורס, בברים טובים מאוד. השאלה אם אתה מתמיד במקצוע, מעדכן אותם בנסיון כשאתה מחפש עבודה וכו'. באשר לפותח השרשור - אכן פרסומת עלובה.

nunimon

New member
../images/Emo18.gif פרסומת סמויה חכמה...

רק כי אני נחמד הבוקר....

למעלה