בודקים חיובי תשלום?

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל

סיוט בחיוב האשראי: תושב בנימינה קנה ב-390 שקלים בחנות בגן שמואל – וחויב בכ-40 אלף שקלים.​

בודקים את החשבון לפני שיוצאים מהסופר? אם לא, ממליצה לבדוק.
מצאתי טעות לרעתי מעל 20 ₪ בחשבון אחד😡 IMG-20240215-WA0003.jpeg IMG-20240215-WA0005.jpeg

פולגאר

Well-known member

בודקים חיובי תשלום?​

בוודאי

סיוט בחיוב האשראי: תושב בנימינה קנה ב-390 שקלים בחנות בגן שמואל – וחויב בכ-40 אלף שקלים.​

מצאתי טעות לרעתי מעל 20 ₪ בחשבון אחד😡 צפה בקובץ המצורף 98937 צפה בקובץ המצורף 98936
לא קונה את הסיפור הזה, כשיש חיוב גדול, חברת האשראי מתקשרת לשאול.
בסופרים, לא אחת מצאתי טעות, לרבות שמבצעים לא נכנסו לחשבון וגם אי תאימות בין מחיר המוצר למחיר החיוב.

GoldenEyes

Well-known member

מצאתי טעות לרעתי מעל 20 ₪ בחשבון אחד😡 צפה בקובץ המצורף 98937 צפה בקובץ המצורף 98936
אני תמיד בודק
שומר כל פעם את הפתק
אחרי יומיים שלושה רואה באתר של חברת האשראי את החיוב , ומתאים לפתק. יופי
אחת לשבועיים כל הפתקים לזבל.
חריגה כזאת חברת האשראי היתה מתקשרת אלי ממחלקת הביטחון , כדי לוודא שתקין. משהו בספור כאן לא מריח טוב.

raya

Well-known member
אני תמיד בודק
שומר כל פעם את הפתק
אחרי יומיים שלושה רואה באתר של חברת האשראי את החיוב , ומתאים לפתק. יופי
אחת לשבועיים כל הפתקים לזבל.
חריגה כזאת חברת האשראי היתה מתקשרת אלי ממחלקת הביטחון , כדי לוודא שתקין. משהו בספור כאן לא מריח טוב.
הפתקים לזבל? למה לא לפח הכחול?

GoldenEyes

Well-known member
קרה לי פעמם חייבו אותי ב300 ש"ח על גבינת חלומי, שלא קנתי.
זאת אחת הסיבות שאני משתמש בקופות האוטומטיות, שם לא יכולים "לדחוף" לי מוצרים שלא קניתי.
במקרה שאין קופה אוטומטית , אני מחשב בראש את הסיכום ע"פ המדבקות של המחירים , מעגל כמובן , אבל יודע מה פחות או יותר אמור להיות החשבון הסופי.
ככה גם מפעילים את המוח :)
הפתקים לזבל? למה לא לפח הכחול?
כין הרשות המקומית שלי כ"כ יעילה שאין אצלנו לא פח כחול ולא פח כתום

משתפרת1

Well-known member
זאת אחת הסיבות שאני משתמש בקופות האוטומטיות, שם לא יכולים "לדחוף" לי מוצרים שלא קניתי.
במקרה שאין קופה אוטומטית , אני מחשב בראש את הסיכום ע"פ המדבקות של המחירים , מעגל כמובן , אבל יודע מה פחות או יותר אמור להיות החשבון הסופי.
ככה גם מפעילים את המוח

אצלנו, לעומת זאת, יש בין הבתים פחים רגילים ופחים כתומים. א-מ-מה? כשמגיע האוטו-זבל הוא אוסף את תכולתם של כל הפחים לאותו מיכל...

raya

Well-known member

טמטום בריבוע.
אני מקפידה להפריד פסולת לפחים בצבעים השונים
פרט לפח החום (לא היה אצלנו), אבל עד לפני כשנה עשינו קומפוסט ביתי מפסולת המטבח והגינה.
הפסקנו עם זה , כי קשה להפוך את הערימה לפחות פעם בשנה.
אז בקבוקי פקדון- אוספת בשקית, כאשר היא מלאה שמה אותה ליד "מרכז המיחזור".
פח כחול ופח כתום מקבלים את מה שמתאים להם.
מרוקנת שקית אשפה גדולה בערך פעם בשבוע.

GoldenEyes

Well-known member
טמטום בריבוע.
אני מקפידה להפריד פסולת לפחים בצבעים השונים
פרט לפח החום (לא היה אצלנו), אבל עד לפני כשנה עשינו קומפוסט ביתי מפסולת המטבח והגינה.
הפסקנו עם זה , כי קשה להפוך את הערימה לפחות פעם בשנה.
אז בקבוקי פקדון- אוספת בשקית, כאשר היא מלאה שמה אותה ליד "מרכז המיחזור".
פח כחול ופח כתום מקבלים את מה שמתאים להם.
מרוקנת שקית אשפה גדולה בערך פעם בשבוע.
כל הכבוד לך
גם אני הייתי שמח לעשות זאת , אבל לא כשמערימים קשיים מכאן ועד הים.
היה לידנו פעם כלוב למחזור בקבוקים , עד שהעיריה החליטה שהם מיותרים בכל העיר ולפנות אותם לטובת חניה על המדרכות , מה שמעשיר את קופתה בקנסות.
לקחת את הבקבוקים לסופר היכן שאני קונה , יש שם מכונות אוטומטיות , אבל התורים מכאן ועד להודעה חדשה , ולכל אחד יש שקים של בקבוקים למחזור. זה לא בשבילי. שם כמה בקבוקים בניילון , תולה על הגדר, אספני הבקבוקים כבר יקחו אותם.

Harrington

Well-known member
מנהל

בדרך כלל לא טורח לבדוק. אבל מניח שאם הייתי נתקל בחיוב כל כך מוזר/קיצוני/לא צפוי, את המקרה הזה כן הייתי בודק :).

נסיך.333

Well-known member
תמיד, ממש ליד הקופה..
הבת שלי קנתה בזמנו בשקם, דחפו לחשבון שידה במעל 600 ש"ח,
שאלה את המוכרת מאיפה השידה, אז היא שואלת אותה, מה לא לקחת? כאילו קצת הגיון
רצו לזכות אותה, לא הסכימה, רצתה וקיבלה את הכסף חזרה, כמו שצריך

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
תמיד, ממש ליד הקופה..
הבת שלי קנתה בזמנו בשקם, דחפו לחשבון שידה במעל 600 ש"ח,
שאלה את המוכרת מאיפה השידה, אז היא שואלת אותה, מה לא לקחת? כאילו קצת הגיון
רצו לזכות אותה, לא הסכימה, רצתה וקיבלה את הכסף חזרה, כמו שצריך
חייבים לבדוק.

raya

Well-known member
בודקת באופן קבוע.
לפעמים גם מוצאת טעויות או חיוב של מוצר שכלל לא לקחתי.

GoldenEyes

Well-known member

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
בודקת באופן קבוע.
לפעמים גם מוצאת טעויות או חיוב של מוצר שכלל לא לקחתי.
בזכות מחשבה דומה, עליתי על הרמאות של 300 ש"ח. סכמתי בראש כ300 ש"ח, ובקופה יצא 600 ומשהו, מהר מאוד נדלקה נורה אדומה" מה קנתי ב600 ש"ח :-):

למעלה