בוטלה פתיחת תחנת הרכבת החדשה!

ba r2 0 1 0

New member
בוטלה פתיחת תחנת הרכבת החדשה!

מה שאתם שומעים! ראש עיריית הוד השרון פנה אל שר התחבורה, שאול מופז, שנענה לבקשתו לבטל את פתיחת תחנת הרכבת בסוקולוב. זאת בעקבות דרישותיה של עיריית הוד השרון בכל מה שקשור להסדרי התנועה הבטוחים בקרבת התחנה ועד שתפתר בעיית ההסעה הציבורית מהוד השרון לתחנה וממנה. בקשר לשמות התחנות: גם כאן מאוד כאב הלב של ראש עיריית הוד השרון שלכפר סבא יהיו שתי תחנות... הוא ביקש ממופז להוריד את השלטים עם שמות התחנות ולשנות את השמות לאלתר. מופז הסכים והתחנה הישנה תקרא "נורדאו" במקום כפר סבא-הוד השרון, ותחנת הרכבת כפר-סבא החדשה תיקרא מהיום תחנת "סוקולוב". כל הכבוד בו אנחנו גאים בו על המאמצים האדירים (והמוצלחים) להרוס משהו לרווחת התושבים ועל הוויכוח הבוגר על שמות התחנות. יודעים מה, הקטע עם הסדרי התנועה הבטוחים עוד בסדר, אבל עם ההסעה הציבורית... יכולים לפתור את זה גם אחרי שהרכבת תפתח! בשביל מה לדחות בגלל זה?!

איזה חבל...

כבר סיפרתי לכולם שפותחים את התחנה הזאת
נראה לי סתם חבל לא לפתוח את התחנה ובכך אולי לצמצם את בעיות בתנועה שיש בבקרים באיזור. ועוד מעט תיפתח שנת הלימודים ויהיה ממש סיוט. נראה לי ששר התחבורה מופז לא נוסע כאן הרבה. אולי התחנה הזאת הייתה יכולה קצת לעזור להורדת העומס בצומת רעננה (והרי גם זה משהו שאמור להיות לו חשוב). בעניין השם- כבוד זה נושא משמעותי לערים. כשיש לעיר תחנת רכבת זה מעלה את המעמד והייחוס שלה. שלא לדבר על "איכות החיים". אני תמיד רציתי שתחנה אחת תהיה "של" כפר סבא והשנייה "של" הוד השרון. (זה הכי הגיוני וכולם אמורים לצאת מרוצים מהעניין). למרות שעל באמת השמות לא ממש חשובים. התחנה עדיין תהיה באותו המקום לא חשוב איך יקראו לה. נקווה שבקרוב התחנה כבר תיפתח, למרות שאני באופן אישי עדיין אעדיף אוטובוסים. נכון, התחנה הזאת יותר נגישה. אבל עדיין לא מספיק בשבילי.

Double U

New member
ממש בוגר!

לתחנה ה"ישנה" קוראים "כפר סבא-הוד השרון". הנה, יש פה את שם העיר. מה הבעיה?! הבנתי שלתושבי הוד השרון אין גישה לתחנה, אז למה בתקופה הזאת ראש העירייה שלהם לא נלחם על זה? למה הוא צריך להיזכר עכשיו? זה לדעתי ממש דפוק לקרוא לתחנות "נורדאו" ו"סוקולוב", כי מטרת התחנות היא לשרת את תושבי כפר סבא, הוד השרון והסביבה. לא רק את תושבי הרחובות נורדאו וסוקולוב. השמות האלה נורא לא ברורים וכבר עדיף להשאיר את השמות כמו שהם.

droriko

New member
זה לא משנה מה כתוב על השלט

בסופו של דבר מקומות מקבלים שמות מוסכמים על ידי החברה עצמה (זה קטע שעובר מפה לאוזן) למשל אף אחד שיעלה על אוטובוס קו 2(שמגיע לתחנת הרכבת) לא יגיד לנהג "תגיד לי צתי לרדת בתחנת הרכבת "כפר סבא-הוד השרון"" יגידו לו "תגיד לי מתי לרדת בתחנת הרכבת" אז אל תחששי מבילבול

droriko

New member
ואם את רוצה דוגמא יותר טובה

יש את תל אביב שמלאה בתחנות רכבת שנקראות "צפון" "מרכז" "השלום" ו"דרורם" אבל זה לא משנה כי אף אחד לא קורא לזה ככה , אם נניח את רוצה להגיד לרכבת מרכז אתה פשוט מבקשת מהנהג שיגיד לך מתי לרדת ברכבת ארלוזורוב, ואם את רוצה לרדת ב"Vשלום" את מבקשת מהנהג שיוריד אותך ברכבת של עזריאלי

ba r2 0 1 0

New member
כן... גם קראתי היום בצומת השרון ש

הרכבת אמרה שהם אלה שקובעים את השמות והרכבות יקראו ככה: נורדאו-כפר סבא-הוד השרון. סוקולוב-כפר סבא. אז אולי לא הכי הלך לו

איזה עצבים!!

בגלל דברים כה שוליים צריך לדחות את הפתיחה?! איזה בן אדם הורס ראש העירייה של הוד השרון =/

../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

אוי הרכבת הזאת כל כך מצחיקה תמיד נחמד לדעת שהמיסים שאני משלם הולכים לדברים ראויים כאלה... אני זוכר שלפני דיי הרבה זמן , עוד הייתי צריך את הרכבת וחיכיתי וחיכיתי.. ואז נכנעתי.. ואני לא נוסע יותר ברכבת בכל מקרה

ba r2 0 1 0

New member
תגידו יש לי שאלה...

בשביל מה צריך פה שתי רכבות? כאילו הן דיי קרובות אחת לשנייה... החדשה נוסעת גם לצפון? אם לא אז מה חדש? למה צריך עוד אחת?

Double U

New member
אז זהו, שלא צריך../images/Emo3.gif

אני חושב שאפשר להסתפק באחת התחנות. יהיה גם חיבור להרצליה מתישהו? כי התחנה של כפר סבא מקושרת רק לערים דרומיות ממנה.

t i m i 8 8

New member
אני אסביר!

לך בתור אחת נוסעת עם רכבות. התחנת רכבת הנוכחית נוסעת רק דרומה כמו שצוין אז אנחנו צריכים לנסוע לת"א ואז לתפוס רכבת לצפון- שזה טיפשי כי אנחנו יותר קרובים מת"א לצפון.. לא רק שזה מייקר את הנסיעה זה יותר זמן (מה שהרכבת מנסה לשווק זה הזמן שנכסך אצלה..) וגם צריך לחכות מעל חצי שעה בין הרכבות ועצם העניין שלהחליף רכבות זה לא נוח. אז מקווה שהבנתם.. המשך יום נעים , תימור

iKilledKenny

New member
אויש../images/Emo4.gif

בתור הוד השרוניקית אני לא כל כך מבינה למה ראש העיר שלנו יוצר כל כך הבה בעיות בקשר לתחנה החדשה. בעיית ההסעה הציבורית?! למה אי אפשר היה לדאוג לזה קודם?שלא לדבר שלרוב תושבי הוד השרון עדיין אין כל כך גישה (הסעה ציבורית) לתחנה הישנה. מישהו יודע כמה זמו זה בערך יקח?
עד שתפתר בעיית ההסעה הציבורית נשמע לי בערך כמו שנה

היום הייתי שם.

הגיע קטר ללא רכבת ל"ניסוי כלים" למרות שכבר היה ניסוי בשבוע שעבר. התחנה מוכנה ב100% לקליטת נוסעים, מכונות הכרטוס דלוקות ומחוברות לרשת המחשב הרכבתית והסבסבות רק מחכות להכנסת כרטיס. חבל. פשוט חלמאות. וזו לא פעם ראשונה שזה קורה.

ba r2 0 1 0

New member
חלם-זה כאן!../images/Emo13.gif

ואולי הפרצוף השמח לא מתאים? בכל מקרה אני מעדיף תמיד לשמור על אופטימיות!

למעלה