בומבוקלאט!!!!!!!

טובא

New member
בומבוקלאט!!!!!!!

היה פיגוע עכשיו בתחנה המרכזית הישנה בת"א

noa08128

New member
../images/Emo46.gif

אנלא מאמינה.. כאילו מה נסגר ?? אני מקווה שהכל יהיה בסדר ולא יהיו אנשים שיאבדו סתם את החיים שלהם...
המשך יום רגוע יותר ורק אהבה
נועה

ras yam

New member
מהפה שלך לג'ה..

המלחמת אחים הזאתי כל כך מיותרת. עד מתי נשפוך דמו של ריענו לשוא?!

שום מלחמת אחים, לא הפעם לפחות.

ביום שמישהו יגיד לי שאחד מהשטנים האלו הוא "אח" שלי, אני מתאבדת במקום. עליהם! שישרפו כל מנהיגי הג'יהאד האסלמי ונציגיו. בכל מקרה, אחד המלכים האגדיים ביותר שיש אמר פעם בשיר שסביר להניח חרוט בכולנו (קלאסיק שיט!!!): "destruction of di flesh is not di ending to life" Keep ya hopes up. Bless.

ras yam

New member
שטנים שטנים אבל אחים שלנו

ברגע שכולנו נבין שהמלחמה הזאתי זה רק משחקי אגו מטומטמים יהיה הרבה יותר קל. אבל אני מבינה מאיפה את באה, ובאמת זה כבר עבר כל גבול, ואני לא פציפיסטית עיוורת, לכל דבר יש גבולות, וצריך להראות להם וללמד אותם מה הם עושים לנו וכמה זה כואב..

Please tell me you're kiddin me.

אחותי... המלחמה הזו היא משחקי אגו מטומטמים? איך אגו קשור כאן? תביני, הם מחנכים את הילדים שלהם לשנאת יהודים הזו עוד כשהם ברחם. (למרות שאני בספק אם יש להן שם רחם, אחרי הכל אני לא רואה אותם כאנושיים.) ולא, הם לא אחים שלנו בשום מחיר, שום צורה ושום דרך. תראי לי אפילו תכונה אחת בינינו שדומה. הם חיות! איך את מצפה שנראה להם ונלמד אותם מה הם עושים לנו וכמה זה כואב? עין תחת עין? להחזיר להם באותה מידה? בדיוק פה קבור הכלב. אנחנו לא מסוגלים לדברים כאלו (ובואי נניח רגע את זאדה ההוא בצד, כי מקרה אחד לעומת מאות מקרים מצידם זה לא פונקציה). קיצר אחותי, Do your thang ובואי לא נדוש בפוליטיקה וטרור אנד שיט, יש פורומים אחרים לזה, ואם בא לך להמשיך את הדיון הזה- תמיד יש מסרים. אנחנו בפורום רגאיי, המקום צריך להיות מפוצץ בגוד וייבס וזה לא מה שאני מרגישה בשרשור הזה
. שבת שלום (!) לכולנו, 1

ras yam

New member
לא מעוניינת בפוליטיקה, ואין לי עמדה

חותכת בנושא. הדיון הזה ארוך, ואולי את לא רואה את הצד השני של המתרס. בכל מקרה, צודקת זה דיון לא קשור לנושא הפורום, שנתברך בשבת שלום=] ים

kacha

New member
לא מעוניין בפוליטיקה,ואין לי עמדה

ברורה. וגם אין לי עניין בדיון שכזה שאין לו סוף, במיוחד כשהדעות כל כך מנוגדות (והן מנוגדות.:)). אבל האצבעות הצביעו במקומי והן מוכרחות לציין כמה נק' קטנטנות :) כן, אגו כן נכנס לתמונה בכל המלחמה הזו, אולי לא הגורם הראשי, אבל באמת שהוא לא עוזר לנו :) נק' שניה היא שדי הגעלת אותי עם הדיבורים שלך, ואמר את זה בנאדם שהעביר בימים האחרונים יום שלם כמעט עם "נער גבעות"...שנשפט לניסיון לרצח של רועה צאן ערבי ילד מסכן.... בכלאופן שתהיה לנו שבת שלום... וכשאני אומר לנו אני מתכוון גם לבני דודים שלנו, שאם את מאמינה בדברי התנ"ך אז עם אימרה כזו את אמורה להסכים. :) סלאם עליכום

מצטערת שהגעלתי אותך :)

אני לא חסידה גדולה של התנ"ך. זה נושא קצת מסובך אצלי. בכל מקרה, אני חושבת שהדעות שלי והדיבור שלי לגבי כל העניין הנ"ל היו הרבה פחות קיצוניים לפני שזה הכה בי אישית. :) ואני הבן אדם הכי רחמן/סלחן/רגיש כשזה מגיע לבני אדם והכל... אבל הם קרעו חוט מאוד מסויים אצלי. :) (כמובן שיש ביניהם יוצאי דופן, כמו שגם אצלינו יש [ע"ע זאדה ושות']). אבל מאותה נקודה זה כבר נהיה אישי יותר. הבה נניח לזה ;) יאמאן.

ras yam

New member
לצערי הרב אני יכולה להגיד שגם בי זה

פגע אישית, ואני בטוחה שהרבה פה יוכלו להגיד אותו הדבר. אבל הכללות זה לא הקטע שלי.. בכל מקרה הלב שלי איתך, לא משנה החילוקי דיעות בנינו, כי אחרי הכל זה מה שגורם לנו להיות יותר פגיעים מולם. bless & peace

אני נגד הכללות לגמרי,

הבנת הנקרא בובה: "(כמובן שיש ביניהם יוצאי דופן, כמו שגם אצלינו יש [ע"ע זאדה ושות'])." שיהיה שבוע טוב לכולנו. 1

ras yam

New member
אח שלי,

תודה על הדיעה, באמת שאני חושבת כמוך. שיהיה לכולנו שבוע טוב=]

למעלה