בונא מי שר את ה out here grindin?

xXx Shiraz xXx

New member
קאלד. אתה לא מכיר את השחורים בארה"ב

ממוצא מוסלמי? טאליב קוואלי, נאס (קיצור של נאסיר) חחחחחח הרבה ראפרים ככה! אז גם דיג'יי קאלד

אני לא מכיר אישית

מה שכן, לפני האינתיפאדה היינו יושבים לפעמים בשבתות באוהל הבדואי מתחת ליישוב שלי אצל אבו חאלד. הוא היה מכין תה עם נענע ומגיש בקלאוות משכם...

Carcass

New member
לי במילואים יש את סמיר ...

אחלה אייס קפה וטוסטים הוא עושה.

SouLion

New member
cuz im out here grindin

די ג'יי חאלד לא שחור, אמריקאי ממוצא פלסטינאי אחת הדמויות הכי דומיננטיות בעולם ההיפ-הופ בשנים האחרונות, מחזיק חצי מהתעשיה הזאת. יצאו לו כבר שני אלבומים שהוא מרכיב כל מיני אמנים על שירים משותפים שם...בשיר הזה שרים אם אני זוכר את כולם וזוכר נכון: rick ross, plies, webby. akon, ace hood, lil wayne, trick daddy לא זוכר כבר...באלבום הזה שהולך לצאת נדמה לי שהוא נקרא we global הולך להיות גם שיר של באסטה ריימס שון פול ומיסי ועוד כל מיני שיתופי פעולה מהסוג הזה...בטוח שהולכים להיות שם הרבה קטעים של ace hood - איזה ילד שחאלד החתים בלייבל שלו ועכשיו מנסה לדחוף אותו החוצה שנה טובה Soul-J

BullsDuDe

New member
התכוונת לאחד השדרים דומיננטים...

בדרום, בתעשייה הוא מדבר חזק רק בשנה האחרונה. התחיל כמו כל DJ בתוכנית רדיו צבר קהל גדול ואז עבר להפקה, ומביא את הדרום ביחד עם עוד כמה חבר'ה טובים ללב המיינסטרים. אגב האלבום כבר יצא. שנה טובה

Carcass

New member
הוא מחברון גבר..

פשוט עובד בקיוסק שיש לי מתחת למוצב איפה שאני עושה מילואים..

xXx Shiraz xXx

New member
מוסא ומרוואן הכי טובים בתחום הקפה =]

סוחרי בשר העזים שאף פעם לא באים עם ידיים ריקות (תמיד בקלוואה ואז מכינים קפה)

Carcass

New member
אבו מרואן נאמבר וואן הא חחח

אחח בתיכון היינו מביאים בשבתות קילו חומוס ומגש כנפה כל שבת ממנו,כל יום א היתה פינוקיה בהפסקות בביצפר. אבל התבגרתי מאז,היום רק חליל ברמלה.

איזה ילד

כשאנחנו משקיעים אנחנו הולכים למקדש הבלתי מעורער של החומוס, הוא כמובן בית האחים עלי קראוון! "לא לעניין בכלל אלפרבר בדיוק עמד לפרק את הבצל אז תנו לי לפרק אותו בשקט ת'בצל כשנגיע לנמל נתחשבן, בנזונה עד שהגיעה המנה חמה ומוכנה כמו *** של קטינה וכל המדינה בקיטניה מהמפעל אבל חומוס עושים ערבים או לא עושים בכלל...." מעורר זכרונות....

Carcass

New member
חחח מי שמדבר..

חמודי קרוואן בעצמו מת...תסומך על הבנים? צצצ הקיצר סטריקלי חליל.

למעלה