בונו החתיך!!!

eranmc

New member
אני אוהב את השיער שלו

למעשה אני מאריך כמוהו (רק חבל שצבעתי לבלונד)

bonowoman

New member
מאאאגניב!

אז תחכה שירד הבולנד:) אוי אתה בטח תהיה מה זה חמוד עמ תספורת בוווונו.... והתמונות ממש יפות! Bono is staring at the sun!!!

Tabasco

New member
וואוו... ../images/Emo108.gif

תמונה מדהימה, אחת מהיפות שלו לדעתי. ברוכה הבאה לפורום!
ובתור צ´ופר קטן לכבוד בואך אני אספר לכולם שבפורים האחרון התחפשתי לבונו, עם מעיל עור ומשקפי בונו כחולות וחולצה שלהם שיש לי מהסיבוב העולמי של פופ... והתמונה הזאת ששמת היא לדעתי תמונה מאותה ההופעה שלקחתי את התמונה שלפיה התחפשתי אליו (הסתובבתי עם תמונה שלו והשווצתי שאני דומה לו
) אז הנה התמונה, ואני בקרוב אסרוק (אולי) תמונה שלי ותוכלו להשוות!

Tabasco

New member
בטח שלסרוק! ../images/Emo108.gif

ולסרוק כמה שיותר! כמו שהזכרתי כבר יותר מוקדם היום בפורום, כל הדברים האלה משלכם נורא חשובים לי ולכל הפורום, יותר ציורים בגלריות=יותר טוב! הכל מתקבל, ציורים, תמונות, מאמרים, לינקים, רעיונות לסקרים, מה שעולה לכם לראש!

Bonos Sister

New member
Oh okay.....

ein baAya kshe ahzor habaita, ani esrok mavtiha... fadihot aval laAlot la forum tmonot kaelu hehe

Tabasco

New member
אני חושבת... ../images/Emo108.gif

שזה בדיוק ההיפך מפאדיחות, סבבה לך שאת יכולה לצייר את מה שאת מרגישה. וחוץ מזה, אף אחד עוד לא מת מקצת פידבק

Bonos Sister

New member
ummm...

haha az zehu she ani lo yehola lezayer et me she ani margish at yodaAt ma yeheye im ima o aba yeru? hehe Laila Tov

Tabasco

New member
את תסתדרי ../images/Emo13.gif ../images/Emo108.gif

אני בטוחה! יאללה, בואי נסגור את באסטת הצ´אט הקטן שפתחנו פה, שיהיה לך ולכללללללללל פורום יו2 היקר שלי לילה טוב וחלומות פז! I love you guys!
אפילו ה-
כמעט נרדמת על המקלדת....

night hawk

New member
אחלה:)

גם אני חשבתי להיתחפש לו אבל לא יצא לי עדיין.... אני אשמח לראות השוואות בתמונות:)

תתפלאי...../images/Emo4.gif

גם בימי Zoo TV היה לו מעיל עם פרווה. תבדקי בקלטת של אכטונג בייבי...

bonowoman

New member
כנ בונו שלנו

רוצח!!! אבל התכוונתי למורנ ולא אליו, לפחות אישתו צמחוני>!(כמוני) אוהבת יעל

למעלה