בועז מעודה - מכה אפורה

petertosh

New member
בועז מעודה - מכה אפורה

היום נשלח לי לינק לשיר של בועז מעודה קאבר רגאיי ל"מכה אפורה" של מוניקה סקס,אני לא רואה כוכב נולד,אבל שווה לשמוע תגרסה שלו,אני מאד אהבתי,מזכיר רגאיי אוסטרלי.

noa08128

New member
בועז ../images/Emo99.gif

חח ואיי הוא מדהים אותי כל פעם מחדש. הופתעתי לאללה ששמעתי את הביצוע למכה אפורה. ומאז אני מאוהבת בו רשמית. כריש! הוא ומרינה לגמר!
. נ.ב גם חבר שלו איש פסטיבילים כזה יצא לי לשבת איתו כמה פעמים בשנטיפי

noa08128

New member
אפחד לא שונא את מרינה!../images/Emo46.gif

ומצד שני לדעתי זה טוב שארלין כבר לא ממשיכה . ניתנה לה ההכרה הראויה, וראויי שמשם תמשיך לבד. אני ראיתי קהל לא מועט בהופעה שלה :)

petertosh

New member
לא,לא נחמן

של הרב אלימלך,שמעתי את השיר הזה פעם ראשונה באירופה לפני 12 שנה בביצוע של אברהם פריד,והוא טשטש אותי.

../images/Emo121.gifכן כבר שחכתי, אתמול בכותל אחד שאל אותי

אם אני מהארץ והביא לי איזה משהו שבין השאר היה רשום עליו את זה. זה תלוי על המקרר בבית

ראיתי אתמול את הוידאו

האמת שלא נפלתי מהביצוע... נחמד ולא יותר מזה. לבועז כבר היו העונה ביצועים גאוניים: נפרדנו כך, נשל הנחש. הוא ידע להכניס בהם גם תחכום, והקול שלו אין מה לומר, עושה את העבודה. ווקאלית הבנאדם הזה הוא ברינגטון ליוי הישראלי, אין לי משהו אחר להשוות. יש לו קול גבוה מאוד בלי להתאמץ בכלל, צלול מאוד. הרבה הערכה יש לי לבנאדם. נקווה רק שאם יבחר ברגאיי יידע לעשות גם את זה מתוחכם יותר, כי הביצוע הזה לא היה בו את מה שהיה בביצועים הקודמים שלו... ובכל מקרה, לדעתי הוא צריך לקחת את העונה. זה לא יקרה, אבל אף אחד לא מגיע לרמה שלו בעיניי!

למעלה