בוקאאאאאאאאאאררררר

בוקאאאאאאאאאאררררר

לכל מי שפה עכשיו ממצב ובוקר טוב, אני כותב ממקומי הרגיל בימים האחרונים.... קל מאוד לדעת. ממצב? אני פה לאיזה שעה אז דברו חופשייייי

סבבה

תדבר איתי קצת בפרטי יש לך זמן או באיסקיו או שאני ידבר איתך בפרטי פה ובוקר טוב לך

בו בו בו בוקר טוב לגוווור!!

תחלים מהר מהתאונה שעברה עליך, והמוווןןןן בהצלחה בהצגה!! יום טופפפ

LuLiLoPiLaTo1

New member
גורררר ../images/Emo42.gifבוקר טוב../images/Emo42.gif

חח מסכן מאיזו שעה אתה ער? איפה אתם מופיעים היום?

היי כולם

אני לא נפצעתי קשה באונה, מכה קטנה באף, כואב וקצת נפוח אבל לא רואים ואין נזק וזה יעבור! אני מתעורר בשש בשבוע הזה... ועוד חופש! אבל אני לא מתלונן, זה כיף גדול אנחנו מופיעים עד יום ראשון בראשל"צ וביום שני (יומולדת שלי) אנחנו בירושלים, אח"כ באשקלון ואז בחיפה, אני עדיין פה אנשים, פשוט יש לי פה אינטרנט מאוד איטי, אז התשובות יגיעו לאט אבל הן יגיעו אני מבטיח הבנתי שמיכאלה מגיעה יום ראשון להתארח, מגניב!!!

LuLiLoPiLaTo1

New member
וואי מסכן כל יום בשש../images/Emo122.gif אבל

העיקר שאתה נהנה ושהכל בסדר
נוו מתי אתה מגיע להתארח בתפוז?! כנראה שלא בחנוכה אה?

גור?

אתה בכלל רואה את המסרים שלי? אז ביום שני יש לך יומווווולדת? מזל-טוב (כי הבנתי שלא תהיה פה ביום שניייי...) תענה לי במסריםםם

naziro300

New member
תיכנסו דחוףףףףף

איך קראו לאדם בסרט"צעד קטןו"? בקשה תענו זה דחוף ליייי

Refael30

New member
בוקר טוב עולם מה שלום כולם!

בוקר טוב עולם מה שלום כולם ?! אני יורד מן החוטים אני כבר ילד אמיתי כמו כל הילדים וואוווו! כמה טוב לחיות ולהיות ילד שאוהב את העולם והעולם אותו אוהב מכל הלב . סתם עכשיו רציני: מה המצב ? בוקר טוב! קמתי ב 10:15. אני מתעורר לצלילי השיר הזה "פינוקיו" יאללה בוקר טוב :) ,

ענת303

New member
היי גור!

בוקר טוב! אצלי הכל אחלה! מה איתך? שמעתי שהיתה לך תאונה... מקווה שהכל בסדר... אז מה קורה עם מאמאמיה? רציתי לשאול אותך.. איך הגעת לשם??

למעלה