"בוקרררר טובבבבב נשמותתתת!!!"

Piece of Wood

New member
"בוקרררר טובבבבב נשמותתתת!!!"../images/Emo182.gif

הכל אחלה בחלה בחלה בחלה?!
|אומלטה| סלחו לי, היה היום ארץ נהדרת XDDDDDD |קריסה| בכל מקרה, זהו שירשור מצחיק ומשעשע ולכן אני מרשה לעצמי לצטט ציטוטים מטופשים
מטרת השרשור: שרשור תמונות משעשעות עד דמעות של אדון עץ היקר + דיבוב, אם אין לכם דיבוב פשוט תשרשרו את התמונה המשעשעת ואני בטוחה שמישהו כאן ידאג לעניין [נכון ניקי?
] שיהיה שרשור משעשע ומצחיק לכולם, ותשתפו פעולה =] נ.ב. - ראיתם את הפרסומות בהוט טיים ל"ספיי קידס 3" - אליהו מופיע שם, פחחחח... זה ממש מצחיק, אני חייבת לראות את הקטע הזה [כן, עוד לא ממש יצא לי ת'אמת], הבעיה העיקרית היא ש... הסרט מדובב
ובכן, תמונה ראשונה [
] ==========>

butterfly211

New member
שלום../images/Emo28.gif

אני תגובה גותית אני תגובה גותית אני תגובה גותית אני תגובה גותית אני תגובה גותית אני תגובה גותית אני תגובה גותית אני תגובה גותית אני תגובה גותית אני תגובה גותית אני תגובה גותית אני תגובה גותית אני תגובה גותית אני תגובה גותית אני תגובה גותית אני תגובה גותית אני תגובה גותית אני תגובה גותית אני תגובה גותית אני תגובה גותית אני תגובה גותית אני תגובה גותית אני תגובה גותית אני תגובה גותית אני תגובה גותית אני תגובה גותית אני תגובה גותית אני תגובה גותית אני תגובה גותית אני תגובה גותית אני תגובה גותית אני תגובה גותית אני תגובה גותית אני תגובה גותית אני תגובה גותית אני תגובה גותית אני תגובה גותית אני תגובה גותית אני תגובה גותית אני תגובה גותית אני תגובה גותית אני תגובה גותית אני תגובה גותית אני תגובה גותית אני תגובה גותית אני תגובה גותית אני תגובה גותית אני תגובה גותית אני תגובה גותית אני תגובה גותית אני תגובה גותית אני תגובה גותית אני תגובה גותית אני תגובה גותית אני תגובה גותית אני תגובה גותית אני תגובה גותית אני תגובה גותית אני תגובה גותית אני תגובה גותית אני תגובה גותית אני תגובה גותית אני תגובה גותית אני תגובה גותית אני תגובה גותית

Piece of Wood

New member
ניק אני לא מאמינה שאין לך ציטוט XD

לתמונה כה משעשעת... איך זה היה? "לא ת'אמת שאני לא ממש מת על לביבות הארבה הללו"

butterfly211

New member
../images/Emo48.gif

היההייהיהיייחחחחיחיחיחחיחיחחיח יחחחחחחחחחחחכככככככככככעעעחכגידכלילעאח'קע2!%@^@^@$^!%&*!#*$חחחחחחחחחחחחחחיחיחחיחיחחי !@#%^@!^@^@#^$^ אעעעעעעעעעעעע'קררחש'יכלקעישדלךי'על~!%!~%!חחחחחחחחחחחחחחחחח נשמההההההההההההההההההההה!!!!!!!!!!!111111111

butterfly211

New member
או ש...../images/Emo129.gif

"אם זה צהוב כמו ברווז-האמבטיה-הקשוח-שיש-לך-על-הקצה-של-האמבטיה, עושה "קווק קוואק" כמו ברווז-האמבטיה-הקשוח-שיש-לך-על-הקצה-של-האמבטיה, צף במים כמו ברווז-האמבטיה-הקשוח-שיש-לך-על-הקצה-של-האמבטיה, אז זה בטח נרגילה!!!!!!!!!!!1111"

Piece of Wood

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif|קריסה|

למעלה