בוקר אור חברי פורום נכבדים

m a l i b i

New member
בוקר אור חברי פורום נכבדים../images/Emo140.gif

האם מישהו מכם יכול להמליץ על קבוצות התעמלות שפועלות במתכונת של אירובי/עיצוב, אך לא מכוני כושר כמו הקאנטרי או הולמס פלייס. אשמח מאד אם מישהו יאיר את עייני. כתבתי כאן שאני עומדת לעבור דירה לעירכם בעוד חודשיים-שלושה. כרגע מתעמלת בקבוצה מקסימה ומאד הומוגנית כבר במשך הרבה שנים, אך מאחר והקבוצה הזו ממוקמת ברעננה, הרי שלא אוכל לנסוע 4 פעמים בשבוע ממזרח כ"ס דרך כל הפקקים עד למרכז רעננה בשעות הבוקר המפוצצות כדי להגיע לשעור שמתחיל בשעה 08:30. הדבר יקח מינימום 30 דקות אם לא יותר. מישהו יודע? שמע?

מגי 336

New member
הי m a l i b i

להמליץ לא אוכל אך קיבלתי חוברת של עירית כפ"ס עם מידע - התעמלות משולבת לנשים במרכז ספורט אלון - 09-7408992 / 09-7452143 ספרטא - 09-7659873 / 09-7659497 - עיצוב אירובי, פילאטיס ועוד. התעמלות משולבת בהדרכת אירית אברך - 054-5908568 (קבוצות קטנות)

ba r2 0 1 0

New member
אולי...

חח אני יודע שאמא שלי מעמלת בסטודיו C בעיר... אני חושב שזה קשור לעיצוב. שווה לבדוק! היא כבר שנים שם... בהצלחה :)

KoKoMaN555

New member
שמעתי על מקום

אני לא מכיר את כל הפרטים אבל אני חושב שיש סדנה מיוחדת לאירובי בבית גיל פז, שהוא מקום הפועל כבית אבות בכפר סבא עם חדש כושר וסדנאות פתוחות לציבור בקבוצות נפרדות. שווה לבדוק :)

למעלה