בוקר בא

dafgol

New member
בוקר בא

בוקר טוב לכולנו שיהיה יום נפלא וכייפי מרגישים כבר קצת חורף....איזה כיף |טיפ|

S r 35

New member
מה כיף מה? אפור, מגעיל, מדכא ../images/Emo188.gif

מזל שעדיין לא קר ושעוד לא התחיל גשם... מעבר לעובדה שאני לא אוהבת גשם בדרך-כלל, השנה אני מפחדת לחשוב מה יקרה בחיפה כשירד הגשם הרציני הראשון. מי שלא ביקר בחיפה לאחרונה פשוט לא מבין איך נראית הדר ואיך נראית העיר התחתית: הכל חפור, הכל הפוך, הכל ג'יפה - עם קצת גשם, הכל יהפוך לבוץ ולתעלות מים, הכבישים יהיו אסון תחבורתי ואני ממש לא יודעת איך אני אגיע לעבודה וממנה ... טוב - כמו בכל שנה - זוהי התחלת החורף ותחילת עונת הקיטורים שלי. ראו הוזהרתם!

כנראה שאת לא מעודכנת (((הגשם הרציני הראשון)))

כבר היום יכול לרדת גשם.. כשממחר הדבר האמיתי הרבה מאוד גשם,ברקים,רעמים,רוחות כל מה שאת לא אוהבת

לולי72

New member
מצטרפת לשרה - אני שונאת חורף, איכס

שירד גשם, לא אכפת לי, רק כשאני לא מוציאה את יובל מהגן ועד שאני מגיעה הבייתה, אז לא אכפת לי שירד גשם.

S r 35

New member
והנה התחיל הגשם ../images/Emo10.gif../images/Emo4.gif../images/Emo46.gif../images/Emo5.gif איזה בעסה!!!!!

שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת שונאת !!!!!!!!!!!!!!!! אחרי כל היום המגעיל הזה, שבו הים פשוט נעלם
עוד לא ראיתי דבר כזה - השמים והים התאחדו והכל נראה אפור גועלי, התחיל הגשם (המיוחל?). יורד כאן מבול - ואפילו לא הספקתי לצאת עדיין מהעבודה, שלא לדבר על לאסוף את הילדים מהגנים. ברגעים כאלה אני מהרהרת לי בפנטזיה שלי על בית חורף באוסטרליה או ניו-זילנד..... להבטיח לי
כל השנה. אני בדיכאוןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן

S r 35

New member
ולמרות הגשם - שנרגע אצלנו, איזה כייף -

הצלחתי לממש את מסעות קניותי. התחדשתי לי במעיל, ובתיק עור - שניהם בזכות המבצע המדובר של ה"משביר" מצב הרוח עלה פלאים
.

frige

New member
שונאתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת חורף

ועוד יותר שונאת את הפקחית ה)*#&%)*#&%)*#^$*&@#$@&%$@&%$@%$&%$&^%$#&^%$#&$% (וזה עוד בעדינות, כן?) במגדל העמק. באמת שיא החוצפה. נכון, אני בזמנו כתבתי על הדוחו"ת במגדל העמק וזה שבאמת אין לי בעיה עם זה בגדול אבל ככה??? כזו חוצפה??? כזה גועל??? אז היום הלכתי לקופת חולים במגדל העמק עם ינון בדרך לקחתי מהמעון את אלעד ואיתי, אני, אנוכי, לבדי עם שלושתם הלכתי לטיפת חלב לעשות לינון חיסון ועם שלושתם להתפתחות אצל הרופא והאחות. שמתי 3 שקלים במדחן מ- 10:34 עד 11:34. נסחבת עם שלושתם מחדר לחדר בקופת חולים, חיסון בלגן והכל. את הרכב החנתי מאחורי קופת חולים ובדיוק כשהייתי במדרגות מול החנייה (השעה היתה 11:42) ראיתי אותה, כן, כן, היא ולא אחרת, אתי הזו, באה לרשום דו"ח, אני אומרת לה שתחכה אני מגיעה לרכב, היא שואלת אותי : "הרכב שלך פה?" אני עונה לה: "כן, הייתי עם הילדים בקופת חולים" היא: "לא מעניין אותי איפה היית". אמרתי לה: "אבל יש לי תו חנייה" היא: "פג תוקף" אני: "מה, פחות מעשר דקות, מה הקטנוניות הזו?" היא: "אנחנו מחכים 10 דקות ואז רושמים את הדו"ח". אמרתי לה: "אבל לא עברו עשר דקות" היא: "כן עברו וברגע שאני מתחילה לרשום את הדו"ח אני לא יכולה לבטל". איזו חוצפה, על הדו"ח בסוף רשום: 11:46, 12 דקות איחור. עכשיו אנחנו כמה דקות כבר דיסקסנו על הנושא, מה הקטנוניות הזו, לא תגידו לא שמתי תו חנייה ובאתי אחרי שעות, כולה פחות מ-10 דקות, אני נסחבת עם 3 ילדים קטנטנים והיא, כלום לא מעניין אותה ואני יודעת שהיא התחילה לכתוב את הדו"ח עוד לפני שעברו 10 דקות, סתם מרחה את הזמן כדי שהמחשב יגיע ל-12 דקות. אז תסלחו לי, בעדינות אני מקללת פה )*@#*)@#&$)*@#&$)*#&$)*#@^$@*^&!@%#!&^%#!@&^%#!&^@T)#&^@#*^@&*)#^@)*&!^!)*&^#*!&^@)!#^@!)@!^*#@^*)@^@)*^#@)*@^)*@^#)*@!$)_ # *$_*%_*%(#)&*&#^&#^$# ^$#&^$#)*^$($*_#*$#_)$*#()$&#)*&$#&$(#&$()#&#($&)(#*$&#*)&$(#&)*#&$)(#&()*$#&#)$*&(#$)*&$)&#(*$&()#&$(*&#$(#*&$(#$^^&#%^&@$@*$)@*()*$_(@)*$_@ ואני, כרגיל כמו מטומטמת לוקחת את הדו"ח, נכנסת לרכב ובוכה. על מה??? בכדי שיהיו לעירייה עוד 100 ש"ח שלא מגיע להם בכלללללל. חבל ששמתי מראש את ה-3 ש"ח, לפחות אותם הייתי חוסכת, גם ככה נתנה לי דו"ח הבת #)*&)$#&)$#&)$#&#)$. אני אכתוב מכתב, אערער, בטח שאערער, אבל גם שם יושבים )*@#&)@&)#@$*&#. שיהיה יום נפלא ונעים לכולם.
שרית

לולי72

New member
שרית - מצטרפת לברכותיך לפקחית הבת.....

ואם את חושבת ששילמתי את הדו"ח, את טועה. אני הייתי במצב גרוע ביותר על הפנים ושיקפצו לי בעיריה.

שני דברים

דבר ראשון באמת שאני שומע הרבה תלונות על הפקחית הזאת וגיע הזמן שמשהו יעשה סוף לבזיון שלה ושל עיריית מגדל העמק דבר נוסף הגשם הגיע לעירנו , כמות די נכבדה אפשר לומר , כרגע שקט אבל מי יודע אולי עוד שעה זה חוזר

S r 35

New member
שרית - תערערי ../images/Emo70.gif

ואם צריך תצרפי הוכחות מקופ"ח שהיית שם עם הילדים באותו זמן. לפקחים ה .... אין אלוהים. ממש חוצפה

frige

New member
ברור שאערער

העתק לאלי ברדה גם יישלח. מילא לא הייתי שם, מילא אם באמת לא הייתי בסדר והייתי חוזרת אחרי שעות או בכלל לא שמה תו חנייה, אבל לעשות דבר כזה ועוד מול הפרצוף שלי בכזה זילזול בי ובילדים שאני סוחבת איתי זו כבר חזירות, חוצפה, ממש חזירות לשמה. גם אני שמעתי על האתי הזו כבר המון תלונות וקללות. שמעתי גם שהעיפו אותה (ולא בעדינות, כבר החטיפו לה אנשים) ממקומות אחרים בארץ. ממש חוצפה.

למעלה