בוקר חמישי טוב

dafgol

New member
בוקר חמישי טוב ../images/Emo24.gif

וואלה עבר עוד שבוע ...כבר?!? איך עבר השבוע שלכם ? משהו מיוחד קרה או סתם עוד שבוע סטנדרטי.... שתפו ספרו הדגימו והסבירו
יום נפלא

ושוב דפנה מרוב סידורים שכחת ,אז כך

היום יום חמישי למי ששכח , וכמו בכול שבוע אנחנו מסכמים את השבוע שחלף לו , אז למעונינים לשתף אותנו בדדברים שקרו במהלך השבוע , סיפורים חוייות כל דבר זה הזמן והמקום אז אני יתחיל בכך שעבר עלי שבוע טוב , דברים לא צפוים נחתו עלי לטובה כמובן , נקווה שבשבוע הבא יהיה אותו דבר ואפילו יותר טוב

dafgol

New member
למה שכחתי ../images/Emo6.gif ?

למה לא קראת 3 הודעות למטה?
שמחה שעבר עליך שבוע טוב
ושתמיד יהיה לך רק טוב
ולטובה

dafgol

New member
השבוע שלי היה בסדר +-

אתמול קיבלנו בשורה\ממצא לא כל כך טוב בעניין בריאות כלשהו....מקווים ומתפללים לטוב
חוצה מזה היה שבוע גדוש ומלא בהמון דברים. מפגשים עם חברים, תוכניות ותכנונים < שחלקם השתנו כבר בעקבות הבשורה הנ"ל > מחר יש לי בבוקר טיפול שיאצו ואח"כ מתכננים סופ"ש רגוע והמון זמן איכות של הבנים ושלנו
שיהיה סופ"ש נפלא והמון בריאות

הרבה בריאות לך ולמשפחתך ...

נקווה שהכל יהיה בסדר בסופו של דבר , תחזיקי מעמד ותחשבי חיובי , יש דברים שאפשר לתקן בעולם הזה אנחנו נמצאים במדינה טובה שיכולה לעזור לאנשים אם יש בעיות לעולם על תאבידי תקווה ואמונה גם במצבים קשים תרימי את הראש תניסי למצוא דברים שיעשו לך טוב באותם רגעים מאחל לך שהתקופה הזאת תעבור בשקט וברוגע ושהכל יסתדר , תני לזמן לעשות את שלו בברכת סוף שבוע רגוע שקט

לולי72

New member
בוקר טוב ../images/Emo13.gif

היום אני הולכת לעשות טיפול 10,000, הולכת לסדר גבות וכו', וגם להסתפר קצת ולסדר את השיער, בקיצור הולכת להתפנק אחרי המוןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן זמןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן שלא עשיתי את זה. דפנה, אדבר איתך אח"כ בטלפון, מקווה שהכל יהיה בסדר, תהני לך בטיפול. שרית - מה שלומך ומה שלום ינון? העם דורש תמונות דניי - מה קורה? תוכנית "אופק" העלימה לנו אותך. שרה - בוקר טוב, מה שלום ניר ורון? אניטה - את בכלל נעלמת, לא שומעים ולא רואים אלה - מה שלום הילדודס שלך? גם אצלך העם דורש תמונות ולכל השאר - שיהיה לכם סוף שבוע נעים ורגוע - אצלי בבית המוזיקה כבר דולקת בפול ווליום אחרי שאתמול סידרתי וניקיתי וכיבסתי ביי

עדן...... יקירתי ../images/Emo140.gif וכל הפורם היקר ../images/Emo24.gif

ערב טוב לכולם
עדן, את באמת צודקת !!! והאמת שבוע הזה היה קשה במיוחד מכל מיני סיבות ........
ראשית, בימי ראשון ושני הגעתי ה
בסביבות
18:00 !!! ביום שלישי קמתי ב
עם כאב ראש
ואפילו חשבתי לא להגיע לעבודה. אבל, לקחתי 2
נורופנים נוזליים ונסעתי לעבודה. אך כשגעתי מה ראיתי....!!!! חשכו עיניייייייייי !!! אחד הילדים הפך את המקום ל %^$#%&&&$# !!! אמר כאלה מילים שאני לא יודעת היכן הוא שמע אותם !!! לא רוצה לחשוף יותר מדי פרטים, אך בסוף היום לקחתי עוד 2
נורופנים והלכתי להשתלמות שהיתה עד 20:00 בערב!!!! וכמובן הגעתי
במצב כזה
!!!!!!! ושוב הגיע
עם
נורופנים ושוב הגעתי
בשעה 18:00 בערב !!!! וכמובן ,,,,סוף כל סוף היה יום חמישי שקצת נחתי ובדקתי מבחנים (70 ) !!! וכעת סוף שבוע שלאאאאאא יגמר !!!!
,מצטערת על אוווורך הסיפור , פשוט הרגשתי צורך להוציא החוצה. תודה
על ההקשבה
דנייי

frige

New member
בריאות, בריאות, בריאות,

כל השאר רק נספחים לזה.
שרית

frige

New member
דפנה -

מצטרפת ליוסי לשמירת האופטימיות. המון בריאות. כבר אתמול בטלפון שמעתי שאת לא כל כך, הבנתי שלא יכולת לדבר באותו הזמן. אני כאן תמיד.
. שרית

frige

New member
אתה, אתה חמוד אתה

דפנה בהחלט פתחה את יום חמישי, קצת יותר למטה. שמחה שהשבוע עבר עלייך טוב. אצלנו, עבר, מצאתי שמלה לחתונה של אח שלי, קניתי בד ולקחתי לתופרת, לאט, לאט יצא פיצוץץץ. היינו בסדנא הראל ואני בגן שלו, הכנו חנוכיה, נר, כד ועוד, היה ממש ממש נחמד. ביום שישי, כאילו חייב לקרות משהו, אחרת... כשנסעתי להביא את הילדים מהגן, עליתי מהכיכר הראשונה ימינה לרחוב קרן היסוד, משם אני עולה לפעמים להורים שלי, ככה חוסכת רמזור בדרך ואת ההמולה במרכז. בדיוק בסוף הרחוב, לפני הפנייה לרחוב הנשיאים, יוצאת מהחנייה האחרונה שם מישהי, באמצע הנסיעה שלי פתאום משום מקום היא יוצאת, אני ישר מיהרתי לסובב את ההגה לנתיב השני (מזל שהיה ריק בנתיב הנגדי), צפצפתי חזק ותקעתי ברקס, נשמע בום קטן. הלב שלי היה ב)*&#)#$. אני מסתובבת אחרונה, רואה את ינון מקופל עם הראש קדימה מהעצירה הפתאומית. ישר עצרתי בתחנת האוטובוס. יצאתי מהרכב, האישה שבתוך הרכב ביקשה סליחה, אמרתי לה שמזל שיש לה ממי לבקש סליחה, נכנסתי לישר את ינון וביקשתי מהאישה שתעשה טובה לעצמה ולאחרים ותשים לב למה שהולך בכביש. למזלה גם אנחנו בסדר וגם הרכב שלי גדול ולא קרה לו כלום, לה אני ממש לא יודעת מה קרה לרכב, מזל שהיא גם בסדר ומי שישב לידה. פחד אלוהים, תוך שניות הכל יכול לקרות. תודה לאל שאני וינון בסדר וששאר הילדים לא היו איתי גם ברכב. מחר אנחנו הולכים לפסטיגל, הבאסה היא שזה ב-19:15 בערב, טרם הוחלט אם אלי או אני נקח את הראל. יום חמישי מסיבת חנוכה בגן של הראל. יום שישי בבוקר מסיבת חנוכה במעון של אלעד ואיתי. תשמעו קטע, אפרופו הום סנטר וביזיון. לפני כשבוע בערך שרפו את הכותנה בקיבוץ יפעת. הגיעו מכבי אש מעפולה וממגדל העמק לכבות את השריפה. עכשיו, יש לי חברה שגרה בקיבוץ יפעת עם בעלה והילדה שלהם. הם עברו ממגדל העמק. יום אחד הבת שלה (בכיתה א') באה אליה ואומרת לה: "אמא, את יודעת מי שרף את הכותנה?" האמא: "לא, מי?" אז הילדה ענתה לה: "המגדליסטים". חברה שלי לא ידעה אם להיקרע מצחוק או לבכות ואמרה לבת שלה: "גם דודים שלך וסבא וסבתא הם ממגדל העמק, אז גם הם שרפו?". חברה שלי אמרה שהיא נפגעה מזה באופן אישי. חחח, זה באמת מצחיק, מה שהם מדברים בבית הספר ואיך אנחנו (טוב, גם אני כבר לא משם, אבל בכל זאת מרגישה כך כל הזמן) נקראים בעיני הקיבוצים. אז מגדליסטים יקרים, שיהיה לכם שבוע נפלא ויפה, נעים וקסום, עם המון המון בריאות ואושר, שתדעו רק טוב ושיהיה לכם המון אור בבית (אנחנו מתפרנסים מזה, כן?
). חג אורים שמח והמון המון מתוק בחיים.
שרית.

למעלה