בוקר טוב!!!!! אחרי יומיים של שקט

dafgol

New member
אני עדיין שומרת על זכות השתיקה ../images/Emo6.gif

הלך לי לאיבוד הקול .....

S r 35

New member
צהרים טובים ../images/Emo140.gif

נעדרתי הרבה זמן בגלל סידורים שונים ומשונים וגם לא הצלחתי לבקר במגדל העמק כמו שתכננתי בסופ"ש שעבר. דפנה, אני מקווה שאת מרגישה טוב יותר - לא לעשות שטויות ולהתפנק כמה שיותר - מגיע לך (סליחה, לכם)! ד"א, איך הייתה מסיבת הסיום של הפשוש? שיהיה יום נעים ונפלא

dafgol

New member
YYYY איזה קטע

חשבתי עליך..בחיי.. היינו עם חברים
במשחקייה בקניון ונזכרתי שאת צריכה להגיע מתישהו... ( דר"א סגורה בסופ"שים). אז כשתגיעו - שתדלו מיום חמישי אחה"צ
ואז נוכל להיפגש במשחקיה ובכלל .... מקווה שהיו לך רק סידורים שונים ומשונים - אבל טובים
אני בסדר...סוחבת , לא עושה שטויות (כמעט ולא
) המסיבה היתה נחמדה מאוד רק שהברבור שלי היה כל כך מרוגש שאת רובה העביר בבכי או על הידים שלי \ בעלי.... והיום בבוקר שאל אם יש גם היום מסיבה
חחחחחחחחחח שמחה שחזרת אלינו

S r 35

New member
גם אני שמחה לחזור

ימי חמישי אחה"צ נשמע מעולה. מבטיחה להודיע כשנגיע, כי יהיה באמת נחמד להיפגש. לגבי "דמעות הברבור", מוכר מוכר, שלא תחשבי שהתכשיט שלי התנהג יותר טוב. אחרי חזרות מפרכות שלא היו מביישות את "הבימה" ואחרי שבכל יום בבית בעלי ואני שמענו את כל מגוון השירים שיהיו במסיבה, כשהגיעה המסיבה הוא פשוט ... נדבק לכסא.

dafgol

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

זה מה שבעלי אומר כל הזמן שהבימה מחפשים שחקנים חדשים וצעירים
ואחרי שאתמול היה דבק אלינו בסופרגלו.....איך שפתח עיניים הבוקר שאל אם גם היום יש מסיבה
שמחה לדעת שבר לא המציא ת'גלגל
נשמח להיפגש

rby74

New member
דפנה מה שלומך??

גם אני לא הרגשתי טוב.... כבר שבועיים.... בגלל זה לא הייתי בקשר.. היום אני מרגישה יותר טוב.....

למעלה