בוקר טוב אנשושים!

dark max

New member
עוד סנילית!../images/Emo6.gif

ברוכבא למועדון! יש לך תמונות סדיסטיות ואת לא סאדיסטית? מוזר... את יודעת שזה לא בריא לא לאכול בוקר? אפילו אני מוצאת זמן... [XD, אני מטיםה למישהי שגדולה ממני ב-5 שנים...]. למה חס וחלילה נשקים- הולי שיט! ההורים שלי! לא הייתי כאן! לא כתבתי הודעה! אני ישנה, מה לא?

ועכשיו אני.

לא יודעת איך לא שמתי לב לשאלון הזה קודם. o___o 1.מה שמך? אריאל. 2. בת כמה? 14. 3. יש אחים? לא. 4. איך קוראים להם? ... 5. מסתדרת איתם? ... 6. איפה המחשב שלך נמצא. בחדר שלי. 7. האינטרנט מהיר? כן. אבל אני חושבת שבערך 7 הורדות ביטורנט קצת מאיטות אותו לאחרונה... אבל מה! אני צריכה את הפרקים האלה. >; 8. באיזה שעה התעוררת הבוקר? רבע לשבע. 9. מה אכלת לארוחת בוקר? שתיתי שוקו. 10. מה את הולכת לעשות היום? טכנית אני עונה על השאלון בשמונה בערב, אבל מה שאני מתכננת לעשות מעכשיו עד שאני אלך לישון זה: לסיים שיעורים, לאכול, להתקלח ולקרוא איזה פיק נארוטו שהתחלתי שלשום עד שאני ארדם. P: 11. באיזה פרק את בבליץ'? >< ש... שתיים. 12. למה את לא ממשיכה לראות? כי אם אני אתחיל להוריד עוד משהו המחשב שלי באמת יקרוס הפעם. כשאני אסיים כמה מההורדות האלה, אני אתחיל להוריד את בליץ'. אולי מישהו יצרוב לי? O: -רמזרמז- 13. את קורא את המנגות? כן. 14. את רוצה לקרוא? כן. איפה פרק 196, איפה. 15. מי הדמות-בת האהובה עליך? אני חושבת שיורואיצ'י. אבל אני די מחבבת את כולן. 16. מי הדמות-בן האהובה עליך? אישידה. TT_TT [באמת קשה לבחור, אבל... נו. הוא כל כך נהדר, אני לא יכולה להתאפק.] 17. מי הדמות שהכי מעצבנת אותך? אבא של אישידה. -בוכה- 18. איזה נשק את הכי אוהבת? אני אוהבת את הקשת המשודרגת של אישידה. ואת החרב של רנג'י ששכחתי את שמה. 19. יש לך נשקים בבית? בידיים הנכונות כל דבר יכול להפוך לנשק. P: 20. את מי היית מעיפה מהסדרה? אבא של אישידה. -ממשיכה לבכות- [טוב, נו. סגן הקפטן של סוי פונג{ממש מקווה שלא התבלבלתי בשם} כי הוא מגעיל ולא ממש חשוב.] 21. מי הדמות שהכי מצחיקה אותך? אישידה ואיצ'יגו. ורנג'י לפעמים. 3> 22. רוקיה מהעונה ראשונה או שניה? ראשונה. 23. הכי בישי בסדרה? רנג'י. או ביאקויה. לא, רנג'י. זה הקוקו. והקעקועים. נו. 24. הכי יפה/חמודה/תואר אחר? אוריהימה, חמודה. 25. איזה עוד אנימות את רואה? כרגע, וואן פיס, נארוטו, כרנו קרוסייד, ואני אתחיל את קיו קארה מאו וגט באקרס ברגע שההורדה ה!$#%*@ תסיים כבר. 26. איזה עוד מנגות את קוראת? נארוטו, וואן פיס, D.Gray-Man, ראנמה 1/2, Perfect Girl Evolution. והתחלתי שאמאן קינג ופרינס אוף טניס אבל די השתעממתי והפסקתי. אה, וFMA למרות שהפרקים יוצאים רק כל חודש. -עצב- 27. האם אי פעם קראת מנגה? מנגה? אני? O: 28. מה האנימה האהובה עליך? מממ... אני ממש לא יודעת. אני מניחה שוואן פיס ונארוטו [עוד לא ראיתי את האנימה של בליץ', אוקיי?], וגם מאד אהבתי את אלכמיסט. 29. מה המנגה האהובה עליך? נארוטו, בליץ', וואן פיס, D.Gray-Man, ו-FMA. או! והיקארו נו גו. 30. את אוהבת שונן איי? כן. 31. ויאויי? כן. נו, אז אני סוטה בת 14. שקט. 32. ושוג'ו איי? אין לי משהו נגד זה, אבל לא ממש יצא לי לקרוא/לראות. 33. ויורי? כנ"ל. 34. פעם ציירת אחד מהנ"ל? לא. 35. יש לך אוסף של אחד מהנ"ל? אוסף זו לא מילה. 36. את הומופובית [פוחדת מהומואים/לסביות או נגעלת]? איכסה עומועים, נו. 37. את סאדיסטית? לא. 38. את מזוכיסטית? לא. 39. יש לך תמונות סאדיסטיות? לא. 40. האם אי פעם ההיית במפגשפורום כלשהו? כן. 41. את אוהבת גלידה? כן. 42. מה הטעם האהוב עליך? תות ולפעמים שוקולד, תלוי איזה. 43. מה הקינוח האהוב עליך? שוקולד תמיד טוב. 44. מה האוכל האהוב עליך? פסטה. 45. את בעד/נגד פרוות אמיתיות? נגד. 46. יש לך בעלי חיים? חתול ממש, ממש שמן. 47. את צמחונית? לא. 48. את טבעונית? לא. 49. את רוצה להיות אחת מאלה אבל לא מרשים לך? לא. 50. את אוהבת לכתוב? לא. 51. אם כן, פאנפיקים או סיפורים? לא. [אני חסרת כישרון כתיבה, תפסיקו לזרות מלח על הפצעים >; ] 52. את אוהבת לצייר? כן. 53. את טובה בציור [לדעתך/דעת הסובבים אותך]? אני חושבת שאני די בסדר. אבל תמיד יש מקום לשיפור, הרי [ובמקרה שלי, הרבה מקום]. 54. את אוהבת אורז? מאד. 55. איזה כיתה את? ט'. 56. איך בבצפר? אחלה בחלה. בוטן. 57. איך המורים? רובם בסדר. המורה שלי למתמטיקה מן זקנצ'יק עם מכנסיים קצרים שרוכב על אופנוע, ופעם הוא נכנס לכיתה והתעלמו ממנו קצת והוא ממש *שאג* בוקר טוב ואחת הפקאצות כמעט חטפה התקף לב. 3> 58. מה השיעור האהוב עליך? ממ... שיעורי המגמה [פיסול, ציור ורישום, אומנות במחשב וצילום]. 59. מה השיעור השנוא עליך? ביולוגיה. מורה איומה. 60. נכון השאלון היה ארוך? כן, אבל מה רע. הרי דחה לי את השיעורים קצת, לא?

למעלה