בוקר טוב אנשים

בוקר טוב אנשים

קניתי שלשום את האוסף הכפול של בוב מארלי שכולל 35 שירים THE BEST OF BOB MARLEY-35 GREATEST HITS התפלאתי שדווקא מהלהיטים הגדולים של בוב כמו NO WOMAN NO CRY או BAFFALLO SOLGIER או I SHOOT THE SHERIF לא מופיעים בדיסק ובכלל חוץ מהשיר SUN IS SHINING אין שם להיטים מוכרים. בכלל אני חושב שצריך לקרוא לדיסק 35 השירים הלא מוכרים של בוב מארלי. בקיצור יש למישהו את הדיסק הזה ויודע מה הסיבה שדווקא את הלהיטים הגדולים (כמו LIGILISE IT סליחה על האנגלית) של בוב לא מופיעים באלבום?... דברו איתי אני אצרף תמונה של הדיסק

לבוב היו מאות(אם לא אלפי) הקלטות

וכולן כולל כולן מצויינות! אם אתה מחפש את הלהיטים קנה את Legend, כנראה אלבום הרגאיי הנמכר בהיסטוריה. אני אישית דווקא אוהב בהרבה את ההקלטות הראשונות של בוב, מימי סטודיו 1 עם הוויילרס. אבל לא כל אחד אוהב דברים שאינם מוכרים לו בהכרח, או להתעמק וזה סבבה. בכל מקרה, ליגלייז איט זה של פיטר טוש ולא של בוב, טיון ואלבום משובחים...

ואגב

אוספים של בוב יש כמו זבל, ולא שהם רעים להיפך, אבל אם כבר אתה מוציא את כספך הטוב, אני אישית ממליץ לך על אלבומים. Catch A Fire הכי טוב בעיניי, קלאסיקה...

KUKACC

New member
גם קניתי את הדיסק שבוע שעבר

והיתפלתי על השירים היחסית מאפנים. אני לא פנאט של רגאי והיה נראה לי שווה בישביל 40 שקל. וזה לא סתם מישהו זה עדיין בוב מארלי שיש לו שירים יפים. הבעיה שהם לא בדיסק הזה. באמת צריך לקרוא לו 35 השירים המאפנים של בוב מארלי. משאני לא מבין באותה חנות שקניתי את הדיסק, יש דיסק עם כמעט אותו שם של זה שקניתי, גם הוא כפול ויש בו את אותם שירים בידיוק!! ובאותו הסדר !!! למה לעשות דבר כזה? אפילו אותם מוצאים לאור . הייתי מעלה תמונה עם הייתי יכול. בכל מקרה אכזבה הדיסק הזה. ומזה המפוחית הלא קשורה בשיר SUN IS SHINING?? זה נשמע כמו איזה שיר גוספל

|באמת מה זה המפוחית?? ועכשיו ניזכרת

על עוד שיר שלא מופיע בדיסק. אני לא זוכר איך קוראים לו אבל הפזמון הולך ככה: WERE JAMMING I HOPE YOU LIKE JAMMING TO לדעתי צריך לתבוע

eviaman

New member
מאור:

אתה מדבר שטויות , ומבזה את הפורום במילים שאתה כותב על בוב, תעשה טובה... תפסיק אפילו אין לי כוח להתחיל להסביר לך על השירים של בוב , ומזה השירים ה"מעפנים" האלה של בוב סייג לחוכמה שתיקה יקירי

למעלה