בוקר טוב אנשימים

dafgol

New member
בוקר טוב אנשימים ../images/Emo24.gif

מה קורה? נכנסתם לתרדמת קיץ? איך עבר הסופ"ש? איפה הייתם? מה עשיתם? אנחנו היינו בתערוכת הדינוזאורים בחיפה - מדהים מומלץ ! ברי הרי חוקר דינוזאורים ידוע, הוא עדיין בהיי ממאורעות האתמול
הנה מתחיל החצי השני של החופש.....רזי מסיים השבוע את הגן....אני עדיין בהדחקה משבוע הבא.... מאחלת לכולנו שבוע נפלא ומופלא
יאללה תתעוררו..... טסה לעמל יומי, יאללה ביי

בוקר../images/Emo79.gif מקסים גם לך דפנה ולכולם../images/Emo24.gif../images/Emo140.gif

אצלינו עוברים ימים לא פשוטים<לפחות זה מה שאני מרגישה>. מאז שחזרנו מקיבוץ, מנופש הכל התפך! אמי
, עדיין לא חזרה לעבודה, הולכת לפיזיותרפיה<כי שברה את הכתף>. אחר כך היו כאבים חזקים בצד, חשבו שאלו הכאבים של כליות ועשו אולטרסאונד אמרו שזו דלקת . ולאחר ימים בודדים שללו עניין של כליות ואמרו שאין דלקת והכל בסדר
אבל עדיין יש כאבים חזקים, וכל הזמן היר לוקחת נרות ולטרן וזריקות ולטרן ועווווווד מס' כדורים כדי להקל על הכאבים
. כרגע חושבים שהיא שברה את הצלעות או שיש סדק בצלעות. אווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווף, הכל חושבים
שום דבר לא בטוח
ביום ב'- אמי הולכת לעשות בדיקה נוספת שהיא מיפוי העצמות. ואלו כל המתנות
כי ביום שישי חגגנו לאמי
יום הולדת. וגם לאבא של עדן מגיע
מזל טוב, גם לו היה יום הולדת
ביום שישי. מאחלת להם בריאות ושוב בריאות ובריאות
ושתמיד יהי מאושרים

dafgol

New member
וואו איזה בלאגן....

החלמה מהירה לאמא המדהימה שלך
אם יש משהו שאני יכולה לעזור- רק תגידו. בהצלחה היום במיפוי. בריאות מקיר לקיר וחיבוק גדול. אנסה לדבר איתך במשך היום.

frige

New member
בוקר טוב ליום חדש

אין לי הרבה זמן מחשב, ינון איך שהוא רואה אותי מתקרבת למחשב מתחיל לצרוח שאהיה איתו וזה מה שאני עושה. הראל גם הוא בחופש וביום שישי גם אלעד ואיתי יוצאים לחופש. יום יום חג ה-ל-ל-ו-י-ה, מקווה לשרוד את החופש ולהישאר קצת שפוייה (אף פעם לא ממש הייתי). אתמול הכנתי לשכנים החדשים שהצטרפו לשכונתינו עכשיו עוגת בית, הראל קצת עזר לי. הכנו גם כדורי שוקולד טעימים, ממליצה על הכדורי שוקולד עם קרלו וניל באתר של השף הלבן, יאמי, יאמי. דניייי - המון בריאות לאמא. דפנה - ראיתי את בר עם אמא שלך במקדונלד ביום חמישי, הייתי שם עם הראל וינון. תודה על ההמלצה לתערוכה, התקבלה בחום וניישם זאת כשאלי יצא לחופש בעוד כשבועיים. התמונות מרגשות. עדן - מצפה לתשובה. יום נפלא לכולםםםםםםםםםםםםםםםםםם. שרית

dafgol

New member
בר מקייטן אצל ההורים שלי ...עושה חיים ../images/Emo66.gif

frige

New member
גם ג'קי מקיטטן עם מריומה../images/Emo6.gif

שיהנה, למה לא? הכי כיף זה להיות את הסבים והסבתות. זכור רק לטובה.

למעלה