בוקר טוב, בוקר טוב

frige

New member
בוקר טוב, בוקר טוב

הראלו'ש היום הלך לגן. הבטחתי לו שאני אוציא אותו מהגן ב-13:20. איזה עצבים שבאמצע הבישולים פתאום שמים לב שחסר משהו. אז, אלך קצת לקניות אח"כ עם הילדים. יש לאלי חבר שכל הזמן מרגיש שהוא חנוק. לפני חתונה, צריך לצאת כי אח"כ חנוקים. לפני לידת ילד ראשון כי אח"כ חנוקים. אישתו בקרוב עומדת ללדת תאומים, אז הוא בכלל נחנק. אז מה אני רוצה להגיד בזה, שאלי היום יוצא עם החברים שלו לפאב. כל פעם אלי לא במיוחד רוצה ללכת אז אחרי שיכנועים מצידי הוא הולך ויושב שם ורק מחכה ל-SMS ממני. וכשה-SMS מתקבל הוא אומר שהוא עייף וחוזר הביתה (עייף, עאלק
). ואז, הערב רק מתחיל............................................. בקיצור, היום אהיה פנויה לצ'יטוטים. תבואו בהמוניכם. יהיה המון המון המון אדולן
. מחכה לכם הערב. היין עליי
. בקשר למפגש, יום חמישי ממש ממש ממש לא טוב. את החג עושים אצלי כל המשפוחה מ-2 הצדדים כך שהבישולים והאירוח עליי אז ממש לא יהיה לי זמן לנשום. (לא לנשום). יאללה בייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי. ניפגש בערב. נראה לי התחרפנתי קלות.

dafgol

New member
יופי שהלך לגן סוף סוף ../images/Emo24.gif

ויופי שאלי יוצא סוף סוף ובזמנך הפנוי את מפרפרת לו
יש לי המון המון אדולן כל יום
לגביי המפגש התכנון הוא שלישי או רביעי , חמישי לא נוח לי גם , זה המומולדת שלי וחמותי תהיה פה ונהיה בתוך הבישולים לערב חג. מתישהו אחרי החג אולי נעשה עוד מפגש בחמישי בערב ואז SR תצטרף אלינו
עכשיו חוזרת לבר - הוא לא במיטבו היום , עשה לי שמח בגן

למעלה