בוקר טוב, בנות

מוקי27

New member
בוקר טוב, בנות

מחר בבוקר אני ארבעה שבועות אחרי הגרידה. רציתי לדעת האם כדאי לי לעשות את הבדיקה של הורמון הבטא משום שאין לי שום סימן לכך שהמחזור מתכוון להופיע בימים הקרובים (בדרך כלל לפני שהמחזור שלי מגיע אני מרגישה כאבים בבטן התחתונה ובגב תחתון ועכשיו שום דבר) המחזור שלי לפני ההריון היה מגיע כל 28 יום קבוע. ודבר נוסף האם מישהי עשתה אולטרא סאונד נוסף (ז"א אחד בשביל לבדוק האם הרחם נקי והשני שבועיים אחרי לראות למה המחזור אינו מגיע).

בוקר טוב מוקי

אני ביום רביעי אהיה 5 שבועות אחרי הגרידה וממש אין לי שום סימן הכי קטן למחזור (בדר"כ יש לי הכתמות לפני המחזור), והמחזור שלי לפני ההריון היה מגיע כל 24-26 ימים. אומרים שאחרי גרידה המחזור מגיע בין 4 ל-6 שבועות , ויש כאלו שאצלן הוא מגיע אחרי 7 שבועות. מבחינת בדיקת דם ואולטרסאונד - הרופא שלי אמר לי לעשות את שתיהן ביום השני של המחזור. אני בינתיים מחכה בסבלנות ...

נייטי

New member
בוקר טוב מוקי ../images/Emo39.gif

לגבי מחזור - יש המון בנות שהמחזור מגיע להן אחרי 6 שבועות, זה מבאס, זה ברור, אבל להלחץ לא צריך. לגבי א.ס. אני עשיתי עוד לפני המחזור הראשון כדי לראות שהכל נקי בפנים עד כמה שאפשר לראות בא.ס.. כמו כן, באמצעות הא.ס. אפשר לראות את עווי הרירית וזה גם חשוב. אני כן ממליצה ללכת לא.ס. אם המחזור מתעכב כ"כ, לא בגלל ההתעכבות אלא פשוט כדי לא לחכות יותר מידי לבדיקה שהכל תקין. יום טוב.

מוקי27

New member
עובי רירית

תודה על התשובה ויש לי גם שאלה לגבי הרירית. נייטי לגבי עובי הרירית שבועיים אחרי הגרידה עשיתי אולטרא סאונד והטכנאית שעשתה לי את הבדיקה אמרה שעובי הרירית כרגע הוא 3 מ"מ קיימתי יחסי מין וחשבתי שאולי אני יכולה להיקלט שאלתי את הרופאה והיא אמרה לי שעם עובי כזה אי אפשר להיקלט. האם את יודעת מהו עובי הרירית שצריך להיות בשביל שתהיה אפשרות להיקלט.

נייטי

New member
לא. אני לא ממש בקיאה בזה.

נחכה שענתש תבוא, היא יודעת הכל. או שתשלחי לה מסר, היא תמיד מסבירה כ"כ טוב וברור הכל. הכל טוב

תולו

New member
אם אני לא טועה

אז רירית מעל 7 היא רירית טובה. אני יודעת ש- 5 זה לא משהו.

pepperony

New member
אין חוקים וכללים

אני נקלטתי להריון עם רירית סרבנית של 4 מ"מ (בטיפול שנעשה 3 חודשים לאחר כריתת חצוצרה בשל הריון חוץ רחמי) הספדתי את הטיפול עוד בראשיתו וממש התווכחתי עם הרופא - חשבתי שחבל להשלים את הטיפול - היום כשבחדר השני ישנה לירי בת ה-8 חודשים אני מאמינה בכל רירית. מאחלת לך ולכולן הצלחה

מוקי27

New member
תודה על התשובות

טוב בנות כנראה שהמחזור המיוחל הגיע (זה המחזור היחיד שאני כל כך מאושרת לקבל אותו) אולם עדין אין לי דימום רציני אבל אני אחרי מקלחת ובניגוב קל עם המגבת ראיתי טיפונת קטנה של דם, והתחיל לי גם כאב קל בבטן התחתונה. זהו אני סוגרת חודש מאז הגרידה והמחזור הזה שהגיע גורם לי לסערת רגשות מחזיר אותי אחורה ליום בו גיליתי שלעובר המתוק שלי אין דופק. אבל נוסף לכך נותן לי גם תקווה שהכל בסדר ובקרוב אני מקווה ששוב אני יהיה בהריון ושוב האושר יחזור לביתי. אוףףףףף למה כל כך קשה לי. בכל אופן לילה טוב לכל בנות הפורום

מוקי27

New member
עדכון בוקר

טוב המשך עדכון של ההודעה מהלילה. אז כצפוי כמעט כל הלילה לא ישנתי מהתרגשות, אחרי חודש ארוך ארוך של צפייה. וכאבי המחזור הגיעו בחוזקה. מאחלת לכולנו הריון ארוך ותקין אנחנו כבר תרמנו מספיק לסטטיסטיקה.

הוא היא

New member
מוקי

איזה חמודה את שלא ישנת כל הלילה מרוב התרגשות
אני כ"כ רוצה להיות כבר "במקום שלך" ולקבל מחזור. אני ביום חמישי אהיה חודש מאז ההפלה. אמנם הבטן שלי נהייתה קשה (כמו בדר"כ במחזור) אבל אין לא עדיין סימן. אני מבינה את הקושי. יחד עם הקושי זו ממש התחלה חדשה וסיכוי לחיים חדשים. מאחלת לך היקלטות מהירה....

nack

New member
הוא היא

איזה קטע, גם אני עברתי את הגרידה ב- 19/7.....ממש תאריך שראוי לזכור, הא? וגם אני כמוך מצפה בקוצר רוח כבר למחזור (אני מניחה שבפעם הבאה נחכה שלא יגיע.....)חוץ מעצבנות שלפני מחזור, או שמא עצבנות בגלל שהוא לא מגיע, אין לי שום סימפטומים שלפני מחזור... נו...שיגיע כבר.... דנה

היי דנה

אני היום בדיוק 5 שבועות אחרי הגרידה (היא נעשתה ב-14.7) וממש אין לי שום זכר למחזור. נראה לך שאנחנו צריכות לעשות משהו כדי לבדוק את זה?

תולו

New member
באותו מצב

כמוך, שלי היתה ב- 15. הרופא שלי אמר שזה לוקח 6-7 שבועות עד שהמחזור מגיע. אז יש עוד קצת זמן, אבל ללכת לרופא לביקורת אף פעם לא מזיק.

nack

New member
בוביק של בובי ../images/Emo42.gif

האם הלכת לביקורת אצל רופא הנשים שלך אחרי הגרידה? אני הלכתי בדיוק אחרי שבועיים, הוא עשה לי אולטרה סאונד בשביל לראות שהכל בסדר (ראו רק חלל שחור איפה שאמור להיות הרחם וכבר לא היה את הברבאבא הלבן שהיה שם קודם....). לעומת זאת, שאלתי אותו אם אני מבייצת כי היתה לי הרגשה כזו, והוא אישר שכן, וגם הראה לי את הזקיק הקטן. גם לי אמרו שהמחזור צריך להגיע תוך חודש-חודש וחצי. אז אולי תחכי עוד שבוע, ואם הוא לא מגיע תוך שבוע, תתייעצי עם הרופא נשים שלך. מאד מנחם לדעת שכולנו ביחד מחכות למחזור הזה שיגיע...

לא, לא הלכתי אליו

הוא אמר לי לעשות א.ס. ביום השני של המחזור ושאלתי אם לעשות בדיקת דם אז הוא אמר שכן (נראה לי שמיוזמתו הוא לא היה מציע...). בינתיים לא חשבתי ללכת לבדוק את הנושא אבל נראה לי שאם עד תחילת שבוע הבא לא יקרה כלום אני אלך לעשות א.ס. הוא היא - לגביי העצבים,תחשבי על זה שהגוף שלנו מלא בהורמונים במשך יותר מחודש ! ברור שבא לנו להתפוצץ ! אני משתדלת לא להתעצבן אבל אני כבר ממש רוצה שהמחזור יגיע (בחיים לא חיכיתי ככה למחזור). והלוואי וכולנו (כל הבנות שעברו גרידה ביולי) יהיו בספטמבר שוב בהריון .. אמן !

nack

New member
בוביק של בובי

למה הוא אמר לך לעשות א.ס ביום השני של המחזור? מה אמורים לראות בא.ס.? הלוואי שכולנו נהיה בהריון בספטמבר

היי

כנראה אמורים לראות בא.ס. שהרחם נקי ולא נשארו שאריות מההריון. אני לא יודעת למה הוא אמר לי לעשות דווקא ביום השני של המחזור ולא לפני כן. הוא אמור להיות מומחה פוריות ואני החלטתי שאם אני הולכת איתו אני סומכת עליו בעיניים עצומות ועושה כל מה שהוא אומר לי. (זה לאור ניסיון עם רופא שלא סמכתי עליו...). בינתיים עדיין אין סימנים למחזור (חוץ מזה שאני מתעצבנת מכל דבר קטן ..), ועברו כבר יותר מחמישה שבועות ...

הוא היא

New member
דנה ../images/Emo39.gif

עברתי את ההפלה 4 ימים אחרייך (ב-22.7). אבל עדיין זה קרוב... בטח שבפעם הבאה נחכה שהוא לא יגיע....(אני עדיין לא חושבת על מצב שהוא יגיע, מבחינתי הוא בהשעיה ל-9 חודשים, לא יודעת מה מבחינתו...) לגבי העצבנות-כנראה כמות ההרומונים אחרי ההפלה גרמה לי להיות עצבנית יותר כל התקופה הזו. מיד אחרי ההפלה הרגשתי מין איזה הי שכל הקטע הזה מאחורי, ואז הגיעה תקופה שאני מתעצבנת יותר.זו לא סתם עצבנות או חוסר שקט. פשוט מדברים שפעם עיצבנו אותי קצת, אני מתעצבנת עכשיו יותר. כל פעם שאני בשירותים אני בודקת אם יש רמזים, סימן, משהו... ובינתיים גם כלום.נו.. לפחות יש למה לחכות...

מוקי27

New member
הי בנות

טוב אז כמו שסיפרתי לכן ביום שני בלילה היתה לי טיפונת קטנה של דם עם כאב קל בבטן התחתונה ובבוקר יום שלישי כאבי המחזור הגיעו ובגדול אולם לגבי הדימום שוב פעם אותו הדבר רק טיפה קטנה של דם. וזהו עד עכשיו לא הגיע דימום רציני וכאבי המחזור עדין קיימים. האם נראה לכן שזה תקין. אולי כדאי לי לגשת מחר בבוקר לרופאת הנשים שלי או שפשוט להמתין למחזור. מה אתן אומרת אני פשוט ממש מתוסכלת. אני עברתי את הגרידה ב- 20/07 עד כה עברו ארבעה שבועות ויום.

למעלה