בוקר טוב והודעה לשרית

לולי72

New member
בוקר טוב והודעה לשרית

אחרי שינה של 5 שעות בערך התעוררתי עם גרון כואב ושורף, האמת שזה התחיל עוד שלשום בלילה, שתיתי עכשיו חלב חם עם דבש, מקווה שזה יעזור. קודם כל הודעה לשרית - זהו, היום את יכולה ללדת. אתמול היינו בבר מצווה של בני דודים שלי בהרצליה, היה אירוע מאוד נחמד, בסגנן אשכנזי, לא מוזיקה רועשת וכבדה, משהו רגוע, בעיני זה מצא חן, אחותי חשבה שהיא הולכת להרוג מישהו אבל האוכל היה מצוין. חזרנו - 1:00 בלילה, אז רק רציתי להגיד לכם בוקר טוב לפני שאני חוזרת שוב לישון.

בוקר אור לכולם.....

לצערי הרב גם אני לא מרגישה טוב, כבר בראש השנה איבדתי את הקול שלי . אחר כך הגרון, נוזלת , וכעת שיעול וכו'. אתמול התחלתי עם אנטיביוטיקה..... מקווה להרגיש טוב. עדן, תרגישי טוב.......... שמחה שנהניתם.
ולכולם הרבה בריאות ואושר. יום מקסים לכולם.
דניי

dafgol

New member
שרית נשמעה אתמול בערב WELL DONE ../images/Emo6.gif

אוטוטוטו....עוד קצת קצת..... גמני עם גרון שורף, ראש כואב וסינוסים רוקדים לאמבאדה ברקות, עושים לי בולה בולה עם תופי טאמטאם
אתמול אחה"צ אירחנו חברים של הבנים ואח"כ עד שהם הלכו לישון,,,,,נמרחתי לי במיטה...בעונג עילאי עם הפרעות מטודיות מידי פעם. היום מתכוננת לנוח ככל שאצליח.... בריאות לכולם
יום טוב
דפי

frige

New member
מבושלת, מהחום מתבשלת

וכבר מוכנה שיגיע, רק שיגיע.

frige

New member
אלי? אפילו כבר לא

אין שליטה, לא עליי ולא עליו
. נוסעים לסוסיאדה עכשיו עם הראל, אולי משהו שם יתקדם, אולי אקבל סוס חינם, או רכיבה לכל החיים
.
ותהיי בקשר, כן? 50-50. שרית

dafgol

New member
הי אני החברה הטלפונית שלך לא ?

רוץ בן סוסי רוץ ודהר, לחדר לידה , לה לה לה
אולי מהצחוקים שלך יתחיל כבודו ......

frige

New member
תאמיני לי,

לפני שבוע היה פה איסטלטור לתקן את האסלה, היתה לנו שיחה הזוייה לגמרי בטלפון לפני שהוא הגיע, לא מפסיקה לצחוק שבוע מדפיקות השיחה, צחוק מרעיד קירות, אלי ואני נקרעים מצחוק. אתמול גם סיפרתי על כך לחברה שלי, ו... נאדה. הגנוב מתקשר לשאול איך להגיע אלינו הביתה. "אני בכניסה למושב, לאן לפנות?" אני: "הגעת לכיכר?" הוא: "כן, כבר המשכתי מערבה" אני: "מה???" הוא: "עכשיו אני בסילו וממשיך לכיוון דרום". אני: "מה???" הוא: "כן, עכשיו אני בצד הדרומי של ההרחבה" אני: "רגע, עשית בכיכר ימינה או שמאלה?" הוא: "אמרתי לך, עכשיו אני בצד הדרומי של ההרחבה" אני מנסה בראש לבדוק איפה הוא נמצא ואז אומרת: "טוב, אז אתה צריך לצד השני של ההרחבה" הוא: "טוב, אני אגיע לצד השני של ההרחבה, רק תאמרי לי איך אני פונה פה? מערבה?" אני: "מה???" הוא: "אני עכשיו נוסע בדרום מזרח" אני: "הכל בסדר?" הוא: "תגידי את יודעת איפה זה הדרום ואיפה הצפון? דרום זה עפולה, צפון זה נצרת עלית" אני: "אני יודעת, אבל חכה אביא אטלס לראות איפה זה דרום מזרח, מערב, אללה" הוא: "מזרח זה איפה שזורחת השמש, את יודעת?" אני: "אדוני הנכבד, עזוב אותי על הבוקר, כבר 5 שנים אני לא רואה את זריחת השמש". הוא: "אוף, השיחה הזו כבר תעלה לי הרבה יותר" אני: "כשהיית בכיכר היית מתקשר ותוך שניות הייתי מכוונת אותך לנסוע שמאלה, סליחה צפונה ואז משם להמשיך הלאה" הוא: "אילו אנשים יש בעולם" אני: "איפה אתה עכשיו" הוא: "ליד מגרש המשחקים, מכירה?" אני: "כן, המגרש מצד שמאל או ימין שלך?" הוא: "מצד שמאל" אני: "ז"א דרום?" הוא: "אוף" אני: "טוב, אז תמשיך עוד קצת ותראה כיכר" הוא: "מה, יש כיכר בתל-עדשים?" אני: "תתפלא". הוא: "טוב, אני רואה, מה עכשיו" ואז אני מכוונת אותו ישר לבית והוא שנייה לפני שנכנס הביתה אומר לי: "בעזרת השם" אני: "זה בעזרתי, ואומרים תודה לאל". בקיצור, יצא פלצן תרתיי משמע. עכשיו הולכת ללמוד את מפת הארץ בע"פ לפעם הבאה. מה זה זה? אי אפשר לחיות כמו אנשים נורמליים בעולם הזה? הרג אותי זה. נשבעת לך, רציתי לאמר לו כשאמר לי שמזרח זה איפה שזורחת השמש, שתיכף אני אגרום לו להיכנס למקום שלעולם לא תיזרח בו השמש. מטורף לגמריי. לא ידעתי שקיימים עוד אנשים כאלה פלצנים בעולם. דרך אגב, את האסלה לפחות תיקן, תודה לאל.

frige

New member
וזו אפילו לא בדיחה, מטורף לגמריי

יאללה לסוסיאדה. ביי בנתיים.
ותקווי לקבל SMS היום.

חזרנו מהנופש וחשבתי עליך שרית

חשבתי שאחזור ואראה כבר פה שירשור רץ של מזל טוב ושאני מפספסת חגיגה.. טוב אולי מחר?! איך את מרגישה שרית?מה שלום הבנים?

frige

New member
הי אלה,

מה קורה? מקווה שנהניתם בנופש. גם אני חשבתי שכבר יהיה פה שירשור ואפילו תמונה שלו, אבל... הוא יש לו דיעות משלו. לא נורא, בסוף הוא יגיע ובגדול. הוא כנראה נותן לנשים בהריון עם הבנות להתבשל עוד קצת עד שהוא פורץ לעולם בסערה... הבנים, כולם, מגדול ועד קטן בסדר גמור, מקסימים אחד אחד וכמובן גם הגדול מבניהם, זה שאני מטרטרת כל היום והלילה כדי לזרז את הלידה וגם זה לא עוזר... נשיקות וד"ש שרית

היום מחר לכל המאוחר

מקווה בשבילך בכל אופן שזה מה שיקרה. וכמה שלא רצים ככה זה לא עוזר בגרוש. אני אם הצירים פתאומיים שלי בשבוע 35, עברתי את שבוע 40 והייתי בטוחה שלא אגיע עד 40 בכלל. אבל הכל לטובה שיגיע ובגדול. איך את מסתדרת אבל עם הילדים הקטנים וההריון המתקדם? אנחנו נהננו מאוד מאוד בנופש. נחנו, טיילנו, עשינו קצת קניות לכל המשפחה. כולם יצאו מרוצים.

למעלה