בוקר טוב ומזל טוב על הפורום

בוקר טוב ומזל טוב על הפורום

ורציתי לשאול אותך שאלה. ביתי איה נולדה בסוף החודש השישי. יום לפני הלידה נכנס אלינו מתמחה שהיה בתורנות ושאל אותנו האם היינו מעדיפים שאיה תיוולד מתה. היינו בהלם גדול מדי בשביל לץפוס את גודל החוצפה, אבל כיום (9 חודשים אח"כ) אני לפחות לא מסוגל להוציא לי את זה מהראש. מה דעתך, ומה את היית עושה? ושוב, מזל טוב ובהצלחה... אורן

inbale

New member
מחריד

האם שקלתם לכתוב מכתב תלונה להנהלת בית החולים?

אני שוקל עכשיו

אבל אין לי מושג איך קוראים לו אפילו. ונניח אני אאתר אותו, אני לא רגיל להלחם עם בודדים. אני רגיל להלחם במוסדות, בחוקים, ברשויות, אבל בבן אדם? החיים זה דבר לא קל גם ככה, אז אני צריך לתפוס אותו לונדטה? יכול להיות שאני צריך להזהיר את המחלקה בלי להזהיר את השם שלו, אבל בדיוק בשביל זה פניתי אליכם. שנחשוב ביחד על רעיונות...

זה באמת נשמע נורא../images/Emo127.gif

באיזה הקשר הוא אמר את זה? אני מקווה שזאת היתה סתם בדיחה לא מוצלחת של מתמחה עייף (ותאמין לי, הם מאד עייפים אחרי שעות ארוכות של תורנות). לגבי השאלה מה הייתי עושה: נראה לי שאם הייתי במצב של ערנות, סביר שהייתי מבקשת את הפרטים שלו ופונה בתלונה למנהל המחלקה או מנהל בית החולים. היום, בהנחה שעברו כמה שנים מאז הלידה של איה, אולי יהיה קשה לאתר אותו. להשתמע, כרמית.

לא עברה עדיין שנה

ואני יודע שהוא לא צחק. בגלל חוסר הבנה בלידת פגים נתנו לנו הרגשה שלא רק שכדאי שהיא תוולד מתה (
) אלא גם הייתה לכמה רגעים שאלה משפטית אם זכותנו לדרוש שלא ינשימו אותה, דבר אשר למזלנו לא היה בידנו (בתוך בורות ולחץ היינו מוותרים על הכל!). מאז שסיפרתי את הסיפור בפורום "להיות הורים" והתגובות ה"זועמות" שקיבלתי די קשה לי להרדם. זה החזיר לי את כל הכעס על אותו בחור צעיר שבאמת היה סקרן ורצה לחטט ברגע הכי לא מתאים בדרך הכי מטומטמת שאפשר. האם לדעתך, ללא אזכרת שמות, מכתב להנהלת המחלקה ילקח ברצינות או שמה יתויק יותר מהר משאיה מתהפכת? תודה, אורן

מכתב להנהלת המחלקה ../images/Emo127.gif

ראשית, אני שמחה לשמוע שאיה מתהפכת ומהר, ואני שמחה שלא נגרם לכם נזק. באיזה שבוע נולדה איה? אתה יכול אולי להפנות אותי לעמוד המתאים בפורום הורים וילדים כדי שאקרא הכל. מידת ההשפעה שתהיה למכתב שתכתבו היא פונקציה של מידת החשיבות שמיחס מנהל המחלקה לתלונות של מטופלים, והיחס משתנה ממקרה למקרה. מכל מקום, אני סבורה שיש חשיבות לפנות במכתב תלונה למנהל המחלקה ולמנהל בית החולים, כדי "לנער" גורמים במערכת. מציעה לכם לכתוב את המכתב ב"תפוצת נאטו": קרי, לכתב גורמים רבים בתוך בית החולים על מנת שהדברים יקבלו את מלוא תשומת הלב. המון בריאות, תיהנו מאיה. להשתמע, כרמית.

כרמית

את מוזמנת לבקר אותנו בפורום "הורים לפגים". בסיפורי הלידה שם תמצאי את סיפורה של איה (שבוע 25+6). אני אתיעץ עם אישתי ואעדכן אותך בדבר שליחת המכתב. תודה,

למעלה