בוקר טוב וסופ"ש נעים לכולם

dafgol

New member
בוקר טוב וסופ"ש נעים לכולם ../images/Emo23.gif

מקווה שישנתם טוב בלילה (אני לא) גולן לקח את הבנים לגנים ועולה משם לקניות בסופר, אני מארגנת את הבית ומתחילה לבשל ולארגן הכל עד הצהריים. מחכה בקוצר רוח כבר לסופ"ש , להיות ביחד עם הבנים , לנוח ולהתפנק. נראה לי שבסוף נישאר בבית בלי לנסוע לשום מקום, גולן מותש משבוע קשה וכולנו צריכים לנוח מהשבוע הזה.... מה התוכניות אצלכם? סופ"ש נעים וכייפי תהיו טובים

לולי72

New member
גם אני רוצה לנוח ולהתפנק

לשם שינוי לירון בבית בסוף השבוע ולא עובד, אז הוא אמר שיכין בערב ארוחת ערב ולצהריים אני מכינה בורקסים קטנים מוכנים כמובן וביצים קשות לי וליובל, ואח"כ לנוח קצת ובשעה 16:00 חברה שלי מהעבודה באה לקחת אותי כי היא מצאה לי אתמול אחות שתזריק לי גם בשישי וגם בשבת, אמרתי לה אתמול שלמעלה יש לה מקום שמור ובע"ה כשהכל יהיה בסדר אני רוצה לעשות בשבילה משהו. אולי ניפגש היום בערב קצת עם הילדים בחוץ? כל השבוע לא יצאתי איתה החוצה, אין לי אנרגיות פשוט, נדבר? מה איתך דניייאלה? הנה הגיע לו הסוף שבוע, ראיתי אותך אתמול אחה"צ עם השכנה שלי מהקרקע אבל לא היה לי כח לצאת החוצה. ולדעתי הגיע הזמן להתארגן על איזה מפגש פורום.....

S r 35

New member
סינתיים אני בענייני בישולים וספונג'ה ../images/Emo3.gif

מנסה לתת לבית צורה לפני שהילדים חוזרים מהגן לבלגן אותו שוב. מקווים לשבת כייפית ורגועה וזה מה שאני מאחלת לכולכם. רצה לענייני ...

dafgol

New member
זהו, האוכל מוכן, הבית נקי ומוכן לשבת

עכשיו נחכה שהבנים יחזרו הביתה מהגנים ויחרבו את הבית מחדש
אם לא נישן עד מאוחר אז נשמח להצטרף לפנות ערב לסיבוב צ'כונתי... שלשום לירון מסר לך שצילצלתי אחה"צ? (ישנת ואמרתי לו שכשתתעוררי צלצלי אלי, רציתי לשאול אותך משהו....כבר לא זוכרת מה
)

לולי72

New member
הי דפנה, כנראה שבגיל 35 מתחילים להיות סנילים

הוא לא אמר לי כלום. תיכף אני הולכת לעשות לו נו.נו. נו. ביום שלישי אני אקח את הילדודס להצגה כי ביקשו ממנו לעבוד. אולי אח"כ קצת נצא, נסתמס

הייתי שמחה לעזור לך אבל אני מזכירה רפואית

זה בסדר לשאול מדוע את מזריקה? ברור שזה בגלל בעיה רפואית,אבל מאחר ואני מזכירה רפואית ובלי קשר כל דבר כמעט מעניין אותי, אשמח אם תשתפי אותי כי כבר כתבת את זה כאן, רק אם את רוצה כמובן,, שבת טובה אילנה אימא של ניתאי וליאם המקסימים

נכון... יצאתי לטייל....

ביום החופשייייי שלי סימתי ב 3:00 לפני בוקר את הציונים!!! שגם ביום רביעי הלכתי לישון ב 2:00 !!! כמו כן, ביום רביעי הייתה לנו
מסיבה שכבתית בגניגר - בבריכה - נהנתי וכן גם הילדים והורים. בקיצור, היי שבוע קשה אך מאתגר עם הוצאת והכנסת הררררבה אנרגיות חיוביות. שיהיה לכולנו סוף שבוע שקט ..... ><

אצלי להתפנק ולנוח,,קצת,,אחרי 9 בלבד,,

שבת שלום לכן, אצלי השבוע עבר מהר,,כמו כל שבוע,, בחיפוש עבודה,,סידורים וכאלה,, ליאם כל יום עושה משהו חדש,,מברבר כל היום(מה הפלא עם אימא כמוני):-
מקסים ביותר,והיום יישן וקם בשעה 1 לצערי ועכשיו הוא עייף וגמני,,, הגדול משחק עם חבר ואני הייתי שמחה להכנס לאמבטיה עם קצף,,רק שאין אמבטיה,חחחחח גם כשהיה לא היה לי כוח תאמינו לי בסוף היום עייפה,פחדתי להכנס לאמבטיה ולתבוע,,חחח שבת שלום אילנה

frige

New member
כן, כן, אני פגשתי את גולן בסופר

ואיך הוא אמר לי?:"עכשיו אפשר לאמר לילדים שלך: אמא שלכם הצולעת". חחח. מה שנכון, נכון. תישמרו על עצמכם בהעדרי.
שרית

למעלה