בוקר טוב ושאלה לשרית

dafgol

New member
הי עדן, איפה את ?

אני מחכה שגולן יגיע הביתה , רזי ואני צריכים דחוף להגיע לרופא , וקופ"ח עובדים עד 13:00 מסתבר. אני גמורה אחרי עוד לילה לבן עם רזי - הוא משתעל נורא וסובל , אני עם גרון שורף גוף כואב ותפוס הסינוסים שלי רוקדים למבדה במוח ומעירים את כל התאים האפורים ואיבדתי את הקול שלי סופית ( כן כן קצת שקט בעולם עכשיו ) יש לי הפתעה ליובלי , משהו שהכנתי לכם
טוב נהיה בקשר כבר אJי

dafgol

New member
אני בבית ,

כמו שכתבתי , מחכה לגולן שיגיע הביתה כדי לקחת אותנו לקופ"ח ( האוטו אצלו ואני לא במצב בכלל לנהוג, אפילו לא בבימבה...)

frige

New member
הי עדן, בוקר טוב

כל השבוע יש פעילויות בעפולה. היום יום א': בשעה 17:00 ערוץ הילדים ג'טיקס בהנחיית דדי זוהר בהשתתפות אלופי הארץ בברקדאנס, דמויות הערוס: סוניק, פאוורנג'ר, די.ג'י.מון, מדה-בי ועוד... בשעה 20:30 מרגלית צנעני מארחת את כוכבי כוכבנולד 4 יום ב': בשעה 17:00 יובל המבולבל. להטוטנים וליצנים יום ג': בשעה 17:00 דפנה דקל ואסף אשתר ב: 20:30 להקת גיים בויז ביום ד' בשעה 16:00 תערכות רחוב של אמני עפולה והעמק ב 17:00 דנה מרמור ולהקתה ב-20:30 ריח מנטה עם ירון אילן משתתפים: אביהו מדינה, עיד יניב, דני ליאנוב, דורון מיירן, יהודה סאלאס ומופע קברט יום ה' ב- 16:00 תערוכה של אמני עפולה והמעק ב- 17:00 כל מה שילדים אוהבים: יוסף המנגן, מופע קסמים, מופע בובות של קואדרו, מופע "חברים וחלומות" ב- 19:00 מופע ערוץ הילדים בהשתתפות רודריגו, קובי מחט, הדר לוי, דקלה קידר, מירב פלדמן מוצ"ש תהלוכת ספרי תורה והקפות. בימים א'-ה' יתקיים יריד אמנים וביתנים, עבודות יד, מתנפחים, להטוטנים, ליצנים, בובות תיאטרון הפעלות ועוד... בקיצור, שבוע שמח בעפולה חול המועד. תהנו.

הי שרית

יובל לא מכירה את ערוץ הילדים ולא נראה לי שהיום משהו מזה יעניין אותה אבל מה שכן יעניין אותה, זה מתנפחים, מתי זה, איפה ובאיזו שעה? תודה על המידע, מאיפה את יודעת את כל זה?

frige

New member
הכל רשום בעיתונים המקומיים

אתמול בערב הגענו בערך בשעה 20:00 והיו מתנפחים. לא יודעת מתי הכל מתחיל. נראה לי שמחר אנחנו נלך בשביל לראות את יובל המבולבל. היום אנחנו נוסעים לטייל בגרנד קניון, נראה לי ניכנס עם הילדים (גם אחות של אלי והילדים שלה) ללונה גרנד. שיהיה אחלה יום. שרית

למעלה