בוקר טוב ושבוע נפלא

dafgol

New member
בוקר טוב ושבוע נפלא ../images/Emo42.gif

איך עבר הסופ"ש ? הבנים בגנים,תכף ברי נוסע היום לבלאגן עם הקייטנה. אני התחלתי כבר לנקות ולארגן את הבית אחרי הטורנדו
, לשטוף לארגן לנקות לסדר...... חם חם חם
שיהיה שבוע טוב , מצב
טוב ובשורות נפלאות
תהיו טובים ותשתו הרבה מים
דפנה

../images/Emo140.gifדפנוש,,בוקר אור,כתבנו יחד,,

חם,חם,,איפה? פה יש לי בריזה יקירתי, שבוע טוב גם לך,,, תקראי את שכתבתי לפני כן,, אילנה

S r 35

New member
בוקר טוב ../images/Emo140.gif../images/Emo42.gif

ושבוע נ פ ל א לכולם

frige

New member
בוקר טוב../images/Emo42.gif../images/Emo140.gif../images/Emo24.gif

אתמול היינו בבריכה ובערב נסענו להורים של אלי לביקור. איך שהגענו הילדים ראו שם את המשחקים בחוץ (מגרש משחקים ליד הבית שלהם) ורצו לשחק. אלי עלה לקרוא להורים שלו אם הם רוצים לרדת. אמא שלו ישר: "טוב, אז אני אוריד ופלים, במבה" אלי ענה שלא צריך הרגע הגענו מהבית והם לא צריכים את זה. והיא בשלה: "לא, אתם לא נותנים לילדים לאכול, תנו להם לחם, ביסלי, במבה, משהו שיחזיק אותם שיחזק אותם, הראל מאוד רזה" אלי כבר התעצבן ואמר: "את באמת חושבת שביסלי ובמבה זה מה שהם צריכים לאכול בחיים, הם אוכלים כמו שצריךאז הוא רזה, אז מה" והוסיף משהו שבחיים לא האמנתי שהוא יעז לאמר לאמא שלו: "תראי אותך, לא אוכלת רק שטויות ולא אוכל נורמלי ותראי איזו בטן יש לך" כשהוא סיפר לי את זה בדרך הביתה נקרעתי מצחוק. במגרש המשחקים פגשתי שכנה שלהם שילדה כמה חודשים לפני אלעד ואיתי, היא סיפרה לי שבזמן שהייתי בהריון אחרי שפגשתי בה בביה"ח באחת הביקורות שלי והיא הגיעה בדיוק ללדת סיפרתי לה שיש לי תאומים. היא ראתה לאחר כמה זמן את חמתי ושאלה אותה מה שלומי חמתי ענתה בסדר, היא אמרה: "יש לה תאומים, נכון?" וחמתי עם האמונות שלה ענתה: "מה פתאום, יש לה רק אחד, מאיפה תאומים?". עד היום היא מספרת לכולם שהייתי בביה"ח בשמירת הריון מחודש חמישי, יעני חמסה. אח"כ אצלם בבית איתי הלך ומעד, לפעמים זה קורה אתם בטח יודעים שילדים הולכים ופתאום צעד לא נכון והם מועדים. היא התחילה, סמאלללללללללללללללללללללללללה, ואי לייה, ועוד כאלה בצעקות. מסכן איתי, התחיל לבכות חצי שעה לא הפסיק, היא עוד מרימה אותו כמו תינוק ואומרת שששששששששששששששששששש. אמרתי לה: "בבית הוא כבר היה קם ישר בלי בכי, את כל הזמן מבהילה אותם בשטויות שלך". אלף לילה ועוד לילה. הראל נסע היום עם הקייטנה לבלאגן ביגור, שיחזרו בשלום
. היום בצהריים יש לנו פגישה עם העוברון המתוקון שלנו, לראות שהוא עלה יפה במשקל ובמדדים. מקווה שהסתדר הקטע הזה עם השבוע או לפחות שלא גדל הפער חלילה. שלחו אותי לבדיקה היום במיוחד בכדי לראות מה המצב. שיהיה לכולם שבוע נפלא ויום טוב. שרית

S r 35

New member
../images/Emo6.gif חמותך היא משהו מהסרטים -

באמת אלף לילה ולילה. המון המון המון המון הצלחה בבדיקה היום - מחזיקה לך ולעוברון אצבעות

S r 35

New member
../images/Emo6.gif חשבתי דווקא על סרט בורקס לא מוצלח במיוחד

לשריתוש...../images/Emo23.gif

היי, מה שלומך? מה שלום הנסיכים? אישית, אני הפסקתי להתרגש לגבי " ח מ ו ת " , מכיוון שהשלמתי עם מחשבה שאין לי עם מי לדבר.(על כל מילה היו עונים לי כפליים). לכן , אצלי זה כך- רחוק מהעין רחוק מהלב. תאמיני זה עובד.
הגברת כבר לא בקרה אותנו יותר מ- 3 חודשי. ואני לא מתלוננת, שכך ימשיך. זה ממש לא מפריע לי , ההפך- טוב לי עם זה. אז שיהיה לכם לילה טוב...
חלומות פז

למעלה